0

@Colon kiedyś się sprawdzi xd

0

@Colon próbuję, ale nie słuchajo

1

Wcześniej była taktyka na lagę do przodu, a teraz mamy taktykę "3 podania i na aut"

0

W pierwszej chwili pomyślałem "ale akcja, ale nas rozklepali". Jednak wyzdrowiałem po powtórce. Po prostu zagraliśmy straszną patologię w obronie. Tam dla Holendrów nie było nic trudnego czy niezwykłego.

1

To był faul na Lewym, ale skoro sędzia hiszpański, to ślepy.

0

Nigdy w życiu nie widziałem innego człowieka, który miałby w taki sposób połączoną szyję z szczęką. Nawet jak ktoś jest również gruby, to zawsze wygląda to inaczej xd

0

@Krzychuuuu14 nie zrozumiałeś ;)

12

@barcu$ prędzej uwierzę, że się dzisiaj zrówna, niż wyprzedzi.

4

@LaRoja to ktoś jeszcze ogląda tego kibica Realu?

3

@Pawel13sz nie dotrwa, za duże ciśnienie już na niego jest.

2

@Colin94 jako kobieta nie zrozumiesz

5

@Kondziubarca Boniek jest niepowtarzalny xd

19

@Kgorecki2500 i to jest prezydent, a nie jakieś Komorowskie, Dudy czy Biedronie.

0

@Messi1992 bardziej alla Suarez

1

@Emhyr "i dawaj, badamy potem statystyki na la rambli, czy się dobrze sprzedaje"

3

@Sau_Ron masz chociaż po co do niej iść

3

Czy jesteś szczęśliwy? Co uznajesz za bycie szczęśliwym?

19



Tam ich miejsce.

2

@FC1899Barca gdyby dać przeciętnemu człowiekowi taką kwotę, to zmieniłaby życie, ale na gorsze. Większość ludzi by coś takiego zniszczyło. Musisz sobie zapracować na bogactwo albo się z tym urodzić.

3

0

Kto powinien być kapitanem La Rambly?

1

@Kidd "dlaczego mężczyźni żyją krócej"

2

@Bartula co z tego. Lewy nie ma wcale, a jak wymiata.

3

@Compadre dla mnie Duda to strasznie memiczny mem. I nie chodzi mi już o poglądy i rządy, a jego wyraz twarzy. :P

0



"Gdzie ja w ogóle jestem?"

4

@Zoker @Bobo25 czy wyszedł żart czy nie, to już inna sprawa. Każdy ma inne poczucie humoru, a Tomek, którego bardzo szanuję, też ma troszkę parasol ochronny tutaj, bo tego typu komentarze-trolle są tu na porządku dziennym i nikt afery nie robi. Ja zaznaczam tylko, że po prostu dziwota, że Tomek w ogóle nie zrozumiał tego komentarza i tyle użytkowników. To widać od razu, że to nie jest prawdziwa wypowiedź.

10

@Zoker No to jest żart. Typowo wyolbrzymiona fikcyjna wypowiedź i tego jak się deprecjonuje FC Barcelonę, a jak docenia Real.

6

@Zoker w tym przypadku, to Tomek wyjaśnił, ale sam siebie. W ogóle nie zrozumiał komentarza :P

1

@kuz ludzie mają różne potrzeby. Jeden sobie obejrzy mecz w telewizji, a drugi wyda pieniądze i pójdzie na stadion. Napiszesz, że to zupełnie inna sytuacja i różnica. Ale ktoś, kto nie lubi piłki nożnej, już może tego nie rozumieć. Tak jak ja nie rozumiem tego "bum" i przejęcia, że umarła królowa. Ale nie oceniam. Kto miał potrzebę stać, niech stoi. To pewnie jakiś wyraz oddania hołdu, poświęcenia się i pokazaniu wewnętrznie, że to ważne. Jedna osoba pomodli się w domu, druga w kościele, trzecia w ogóle, a czwarta pójdzie na pielgrzymkę. A trzy na cztery osoby z tej grupy pewnie uważają, że Bóg jest wszędzie. Każdy ma swoje potrzeby i inaczej je wyraża.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?