GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon kiedyś się sprawdzi xd
0
@Colon próbuję, ale nie słuchajo
1
Wcześniej była taktyka na lagę do przodu, a teraz mamy taktykę "3 podania i na aut"
0
W pierwszej chwili pomyślałem "ale akcja, ale nas rozklepali". Jednak wyzdrowiałem po powtórce. Po prostu zagraliśmy straszną patologię w obronie. Tam dla Holendrów nie było nic trudnego czy niezwykłego.
1
To był faul na Lewym, ale skoro sędzia hiszpański, to ślepy.
0
Nigdy w życiu nie widziałem innego człowieka, który miałby w taki sposób połączoną szyję z szczęką. Nawet jak ktoś jest również gruby, to zawsze wygląda to inaczej xd
0
@Krzychuuuu14 nie zrozumiałeś ;)
12
@barcu$ prędzej uwierzę, że się dzisiaj zrówna, niż wyprzedzi.
4
@LaRoja to ktoś jeszcze ogląda tego kibica Realu?
3
@Pawel13sz nie dotrwa, za duże ciśnienie już na niego jest.
2
@Colin94 jako kobieta nie zrozumiesz
5
@Kondziubarca Boniek jest niepowtarzalny xd
19
@Kgorecki2500 i to jest prezydent, a nie jakieś Komorowskie, Dudy czy Biedronie.
0
@Messi1992 bardziej alla Suarez
1
@Emhyr "i dawaj, badamy potem statystyki na la rambli, czy się dobrze sprzedaje"
3
@Sau_Ron masz chociaż po co do niej iść
3
Czy jesteś szczęśliwy? Co uznajesz za bycie szczęśliwym?
19
Tam ich miejsce.
2
@FC1899Barca gdyby dać przeciętnemu człowiekowi taką kwotę, to zmieniłaby życie, ale na gorsze. Większość ludzi by coś takiego zniszczyło. Musisz sobie zapracować na bogactwo albo się z tym urodzić.
3
@AllBundy @ChybaNie
0
Kto powinien być kapitanem La Rambly?
1
@Kidd "dlaczego mężczyźni żyją krócej"
2
@Bartula co z tego. Lewy nie ma wcale, a jak wymiata.
3
@Compadre dla mnie Duda to strasznie memiczny mem. I nie chodzi mi już o poglądy i rządy, a jego wyraz twarzy. :P
0
"Gdzie ja w ogóle jestem?"
4
@Zoker @Bobo25 czy wyszedł żart czy nie, to już inna sprawa. Każdy ma inne poczucie humoru, a Tomek, którego bardzo szanuję, też ma troszkę parasol ochronny tutaj, bo tego typu komentarze-trolle są tu na porządku dziennym i nikt afery nie robi. Ja zaznaczam tylko, że po prostu dziwota, że Tomek w ogóle nie zrozumiał tego komentarza i tyle użytkowników. To widać od razu, że to nie jest prawdziwa wypowiedź.
10
@Zoker No to jest żart. Typowo wyolbrzymiona fikcyjna wypowiedź i tego jak się deprecjonuje FC Barcelonę, a jak docenia Real.
6
@Zoker w tym przypadku, to Tomek wyjaśnił, ale sam siebie. W ogóle nie zrozumiał komentarza :P
1
@kuz ludzie mają różne potrzeby. Jeden sobie obejrzy mecz w telewizji, a drugi wyda pieniądze i pójdzie na stadion. Napiszesz, że to zupełnie inna sytuacja i różnica. Ale ktoś, kto nie lubi piłki nożnej, już może tego nie rozumieć. Tak jak ja nie rozumiem tego "bum" i przejęcia, że umarła królowa. Ale nie oceniam. Kto miał potrzebę stać, niech stoi. To pewnie jakiś wyraz oddania hołdu, poświęcenia się i pokazaniu wewnętrznie, że to ważne. Jedna osoba pomodli się w domu, druga w kościele, trzecia w ogóle, a czwarta pójdzie na pielgrzymkę. A trzy na cztery osoby z tej grupy pewnie uważają, że Bóg jest wszędzie. Każdy ma swoje potrzeby i inaczej je wyraża.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika