0

@Rewolucja123 co to znaczy ma odpowiednią wiedzę? Bo skończył odpowiednią szkołę? Przeczytał książki? Myślę, że takich ludzi może być pełno, a jednak mało komu udaje się wejść na wysoki poziom, a co dopiero wygrywać najważniejsze trofea.
Więc jeśli będzie Panem Trenerem, to chyba coś innego będzie musiało być decydujące?

0

@Pawci023x Bez cukru, z mlekiem, taka i taka

0

Co sądzicie o takich o Nagelsmannie? Będzie kiedyś z niego Pan Trener?

0

Jak śruby krzyżakowej nie daję rady wykręcić to WD40 będzie najlepsze? Słyszałem też o nafcie. Gwint jest raczej ok, ale za mało siły mam :)

17

@Kondziubarca trenera i piłkarską legendę również

80

Jak ktoś będzie kibicował Realowi w meczu z City, to serio nie powinien się nazywać kibicem FC Barcelony. Oczywiście, macie do tego prawo, nie będę wam życia układał, ale ja sobie nie wyobrażam kibicować prześcieradłom. Dla mnie to wy żyjecie w jakimś innym wymiarze, że w ogóle taki pomysł zdołał przyjść wam do głowy

6

Trzeba przyznać, że Fernandinho dał świetną zmianę. Nie wiem czy City dociągnęłoby wynik do końca bez niego. Ake też miał trudne wyzwanie i dał radę. Powstrzymał co najmniej jedną groźną sytuację Suareza.

0

Cieszę się, że Guardiola awansował, ale szkoda że zaczęli budować formę pod Real

4

Futbol jest tak pięknym sportem, że czasami i 0:0 może być emocjonujące i dać piękny mecz

7

Szpaku miał błędy i głupie wpadki, ale TVP to jest TOP na tle Polsatu

3

Simeone dowiedział się jak się czyli wszyscy jego rywale przez ostatnie lata?
Oj, jak mi przykro

0

Simeone się prawie dusi ze złości, a Foden se wodę popija xd

1

Takich chamów trzeba wychować, to się nie bierze z niczego. Simeone pewnie z łezką w oku z dumy. Jak odpaść to w takim stylu

1

@Bykunn No Live właśnie też cienizna :)

0

Zawsze wolałem sporty walki

2

Madryt rządzi się swoimi prawami :)

3

Całkowicie obiektywnie, to na półfinał najbardziej zasługuje Villarreal

1

Suarez wyłożył piłkę xdddd Nie, nie, wcale mu nie odskoczyła

0

Która Atleticowa menda się tak wpieprzyła w Ake? To powinna być żółta

1

Jeju, ale on się spasł
Zawodowy piłkarz, coś strasznego

6

@El Plutoninho bo był drogi

1

Dla mnie to był karny, ten drugi kontakt

1

Czemu Zinchenko nie wszedł?

1

Walker kontuzja? Fart Realu załadował się na poziom drugi, jeszcze 8 i oczywiście ostatni to będzie Ederson wkładający sobie piłkę do bramki

0

Cztery zmiany? To nie ja jestem trenerem, ale ryzykownie, szczególnie że zaczynali grać coraz lepiej.
Myślę, że City odzyska kontrolę.

A dobra 3 xddd Oj, Darek, zaufałem Ci

2

@hayek jak Atletico jakoś awansuje, to też jest fart Realu :)

18

De Bruyne kontuzja, fart Realu zaczął powoli się ładować

0

Ale Griezmann jest cienki. Oby do nas nie wrócił

1

@Coutinho007 naśladuje najlepszych

0

Oj, Barcelona Pepa nigdy by tak inicjatywy nie oddała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?