4

@LionelM95 swojej siostry nie poznajesz?

1

@busquets5 wyraził swoją opinię? XD On podał informację i to nieprawdziwą, która oczerniła człowieka.
To że zachowuje się jak bachor, to tylko jeden z argumentów kiedy się ośmiesza. Cała jego osoba, to postać klauna.

No ale spoko, jak będziesz sprowadzał każdy argument do: "no on wyraził tylko swoją opinię", to bez sensu z tobą rozmawiać.
Podałem tylko swoją opinię na temat jego osoby, "straszne, jak mogłem"

0

@busquets5 To masz pierwsze z brzegu, bo wstawiałem 3 dni temu akurat na La Ramble. Kolejny raz jak coś wstawię, to Cię będę oznaczał :) Ale dalej nie będę szukał jak to sobie cos wymyśla albo zachowuje się właśnie jak bachor.

https://www.meczyki.pl/newsy/krzysztof-stanowski-przegral-w-sadzie-musi-przeprosic-dziennikarza-sportowego/185928-n

0

@busquets5 jak nie jest argumentem? Spytałeś w czym się ośmiesza, ja odpisałem że się zachowuje jak jakiś dzieciak.
Nie będę teraz scrollował twittera i Ci szukał. Obserwuj go to się dowiesz dosyć szybko albo na La Rambli tutaj też się często pojawia.

1

@busquets5 od kiedy wybuchła wojna (a może nawet trochę wcześniej, chwilę po tym jak stał się taki bardzo popularny) zaczął zachowywać się jak rozwydrzony bachor, a przy okazji uznał że się na wszystkim zna najlepiej na świecie.

32

Stanowski myślał, że półfinały będą losowane. Trudno, zwykła pomyłka, szczególnie że parę lat temu jeszcze losowali (choć jak na eksperta od piłki nożnej, to i tak trochę XD). Ten komentarz dobrze go podsumował:


8

@Szklaner my po prostu znamy się na życiu

0

@BorzyKrzys o kurcze, umknęło mi że Bisz nowa płyta. Jutro będzie słuchane. Top z topów

0

@Janiama stary byk, a nie zna starej zasady, że się nie obstawia drużyn, których się nie darzy sympatią :D Gratulacje zielonego kuponu

Choć niektórzy właśnie mają taką taktykę i cieszą się wtedy w obu wariantach. Albo wszedł kupon albo nie wszedł, ale drużyna której nie lubisz nie awansowała, więc też fajnie

22

Podsumowali studio w Polsacie takimi słowami: "Szkoda nam Roberta"

bo wiecie Villarreal był lepszy, ale Robert nie zasłużył na odpadnięcie i ktoś inny powinien odpaść, on był najlepszy

5

Piłka jest jedna, brami są dwie, a na koniec Real i tak ma farta.

3

@talizmo ale was boli to 0:4 xddd

4

@Traba727 jak Real odpadnie w 1/2, to dzisiejszy mecz też był o nic

18

No nie wiem, może na przykład Real 0:4 Barca?


0

@Bartek22 wiadomo, po prostu grają wielki futbol xd

3

Jak tam, patrzyliście już Twittera? Jakaś żałoba narodowa, że Lewy już oficjalnie nie wygra Złotej Piłki?

4

Ciekawe jak to jest być kibicem Realu. Po prawie każdej wygranej czujesz, że niezasłużenie i na mega szczęściu i farcie.
Jak to jest się wtedy w ogóle możliwe szczerze cieszyć

15

Nie wiem czy słyszałem kiedykolwiek gorszy komentarz, niż ten który serwuje nam Polsat.

6

I tak jedno jest pewne. Carlo w 1/2 wyjdzie z CKM w pierwszym składzie xd

4

Modric mega gra, no ale w końcu ma 28 lat, więc jest w pełni sił. Zjada swoich starszych kolegów i rywali kondycją

7

Jorginho złotą piłkę powinien dostać, to by trafił

2

Marciniak się dzisiaj nabiega, tyle co nie musi przez całą rundę w ekstraklapie xd

2

Fenomenalną asystę xddd

4

Polsat to za chwilę wyliże patelnię Realowi

0

Alonso zajebiscie dużo widział xd

0

Więcej czasu i miejsca na dośrodkowanie, to nie mógł dostać

42

Lewy nie jest głupi. Dobrze wie, że gdyby dzisiaj był piłkarzem FC Barcelony, to nie odpadłby z Ligi Mistrzów

5

Postanowiłem się dzisiaj wcześnie położyć spać. Jak zwykle jestem bardzo rzetelny w kwestii nie realizacji własnych postanowień.
No, ale siły wyższe :)

1

Robercik dawaj pakuj się w samolot

1

@MesQueUnClub_87 Ciebie liczę jako najlepszego w całej galaktyce, dlatego nie wymieniłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?