GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Cule1234 poślizgnął się xd
6
@zadafcb najgłupszy sport na świecie.
7
@Emhyr bo był w czasach innych wielkich i nie wygrał najważniejszego trofeum, czyli ligi mistrzów. Teraz jesteśmy na innym etapie, ale jeszcze parę lat temu każdy sezon bez ligi mistrzów był trochę rozczarowaniem. Jedno mistrzostwo Hiszpanii na 3 sezony, to też bez rewelacji :)
0
@Faun Menda nawet nie zdążyła ponieść konsekwencji za atak Rosji na Ukrainę. (No chyba, że ktoś mu pomógł umrzeć)
1
@Gomess na obrazku fajna, ale nie wiem czy na ciele by to dobrze wyglądało i nie zaburzało proporcji sylwetki.
8
Nie wiem czy byłem gotowy na komentarz Polsatu
12
@Abominacja tak, cała Europa jest pożarta marksizmem. W USA też, tam również powstało pełno różnych szkodzących świadczeń.
Politycy będą się tłumaczyli covidem i wojną, ale to socjalizm pogrążył zachód.
4
@gorgota wiele osób siedzi cicho :) bo wiedzą jak zostaną opluci xd
1
@Emhyr Dużo więcej musi poprawić. Ale fakt, że ma kiedyś być szansę najlepszy :)
86
@agaFCB I bardzo dobrze. Serio, mega się cieszę. Szkoda mi siebie i innych uczciwych osób. Ale ludzie chcieli socjalistycznego rządu? To niech na własnych dupach poczują tego konsekwencje.
12
@Emhyr no i Griezmann ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
@Compadre no też oglądałem :), ale już mi się nie chciało tutaj komentować i pisać.
21
https://wiadomosci.wp.pl/kradziez-oszustwo-porwanie-przestepcza-przeszlosc-tworcy-gromdy-6750767201672128a
Kradzież, oszustwo, porwanie. Przestępcza przeszłość twórcy Gromdy.
@tristan87 masz rację, Korwin to nic przy Grabowskim.
62
Ciekawe, jak długo jeszcze Krzysztof Stanowski będzie udawał, że nie widzi patologicznych treści autorstwa jego kolegów biznesowych (Borek i Grabowski) i jak długo będzie miał przyjemność być w takim gronie.
2
@Kondziubarca ja pierdule, już jestem bardziej w stanie cenę Dembele zrozumieć xd
0
@sendesara Serio on tyle kosztował? Całkowicie mi umknął ten transfer.
0
@barcelonaLM Czechy są w NATO. To ciekawe.
0
@Colon oba podania. Tempo jak mecz w Fifie jakiejś :)
0
Dosyć wymownie wygląda ten wykres na SofaScore. Tfu na taki futbol Atletico
https://i.imgur.com/fDiFSKr.png
1
@ViscaelBarca2007 kogo? :D
31
Dziękuję Panu Bogu, że Xavi objął FC Barcelonę, a Sterling nie trafił do FC Barcelony, bo były takie przerażające plotki
0
@Pogba Tylko głupiec by nie wpuścił na końcówkę najlepszego lub jednego z najlepszych napastników 21 wieku. Nieważne ile ma lat i w jakiej jest formie, liczy się doświadczenie
0
@Janas11224 oczywiście, dziękuję
0
@wyrek no właśnie dlatego że grają klastyczną toporną piłkę, to City się męczy. Pierwsze sezony Atletico w LM pod wodzą Cholo były fajne, ale teraz rzygam takim futbolem.
0
@Janas11224 no to (prawie) gratulacje. U mnie kuponik tylko z tych dwóch meczów, więc kursik mnie nie zadowolił stawiając na "pewniaki", więc szukałem czegoś bardziej szalonego xd
0
@Janas11224 myślę, że wciąż mogą wygrać 2:0. Wziąłem pod uwagę, że Atletico jest słabe w tym sezonie, a City gra u siebie.
Liverpool to było po prostu ryzyko. Szukałem szczęścia. Sądziłem że wygrają, ale myślałem że się będą męczyć, a jak się uśmiechnie do mnie szczęście to nawet nie wygrają.
1
Postawiłem handi 0:1 na City i remis Liverpoolu.
życie mnie szybko zweryfikowało
4
@urbipl znowu płacze?
7
Ale bym sobie obejrzał wielką FC Barcelonę Xaviego z wielkim Robertem Lewandowskim
1
@Katalończyk 99 właśnie z tego względu też chciałbym zobaczyć. Polskie media musiałyby nagle zmienić swoją narrację :)