11

@Roobo "ale to Ty dzwonisz" bym odpowiedział jakbym był dziennikarzem

3

@Yiamuiaijahaima zastanówmy się, czy taka informacja mogła się wcześniej tutaj pojawić

1

@Pawel13sz jak zostanie tu do końca kariery, nie zepsuje się, to na luzie :P

1

@Pawel13sz ja wierzę w Ferrana :)

2

Joan Laporta: Jestem fanem Dembélé, dla mnie jest lepszy od Mbappe
3 grudnia 2021 roku

Powiedzmy sobie szczerze. Mbappe to przyszłość piłki nożnej. Dembele jest tylko rok starszy, ale jest jeszcze lepszy, a więc to tym bardziej przyszłość. W obliczu prawdopodobnego odejścia Mbappe, szejk byłby idiotą gdyby nie zamienił staruszka Messiego na Dembele.

6

@Pogba szejk pewnie w szoku, chłop nie wie co się dzieje, nie może się odnaleźć, nie wie gdzie jest, nic nie słyszy, nie jest w stanie wypowiedzieć słowa, Bartomeu by podpisał

1

@Esio masz rację, trochę się zapędziłem w swojej opinii, sorry i dzięki za wytłumaczenie na spokoju - w przeciwieństwie do innych ;)

0

@Colon a widzisz, akurat zaznaczyłem tą piosenkę w linku :D

7

Podobno negocjacje na ostatniej prostej. Dembele jeszcze analizuje jakiej jakości mają światłowody w Paryżu

1

Ostatnio regularnie słucham James Blunta. W internecie jest sporo jego koncertów. Gościu zawsze gra i śpiewa z największym zaangażowaniem, bez żadnych wspomagaczy. Po prostu robi to co muzyk powinien robić. Niesamowity gościu.


1

@AmigoBlancos On ma zbyt duże ego przede wszystkim

0

Jak Icardi do nas przyjdzie, to chyba serio zacznę wierzyć, że Messi ustalał (i ustala nadal!) jak ma wygląd zespół xd

3

@BART97 istnieje jeszcze scenariusz, że zostanie wy***rdolony :D

1

@BART97 ależ zwrot akcji, ciekawe co będzie dalej

1

@Esio Tak, niestety słyszałem już sporo takich historii. To tym bardziej świadczy o patologii w tym kraju. I teraz i przez wcześniejsze 8 lat Platformy Obywatelskiej i jeszcze wcześniej, ludzie tak samo podkreślali rolę i siłę WOŚP.

Ja po prostu mam wrażenie, że przez to jak ludzie wierzą w WOŚP, to tak jakby trochę wspierali tą patologię. Bo naprawdę, takie pieniądze jakie zbiera WOŚP, to dla rządu znaleźć nie jest żadną sztuką. Co roku od lat są marnowane znacznie większe liczby.
Wychodziłem parę dni temu z Biedronki i stali, to też wrzuciłem coś tam do skarbonki. Jednak podkreślanie ich roli uważam, że ma również drugie oblicze - godzimy się na patologię w tym kraju. Oczywiście nie ma cudownego rozwiązania na to wszystko.

ps. mam nadzieję, że z synem wszystko już dobrze :)

3

@macio_944 A widzisz, a na same testy RT-PCR ministerstwo zdrowia do 31 grudnia 2021 roku wydało 3.5 mld złotych (masz raport na gov.pl)
Na profilaktykę i leczenie samego Covida wydali natomiast 29 miliardów.

Ta onkologia to była opozycyjny argument. Bardzo naciągany i niewiele w tym prawdy, ale dla przeciętnego obywatela bardzo dobry. To akurat opozycji wyszło.

1

@masa11 nie napisałem, że nie możesz tych pieniędzy przeznaczyć. Po prostu uważam, że są lepsze metody pomagania i po prostu wyraziłem swoja opinię :) Z pomagania też warto wyciskać jak się tylko da cytrynę. Jednak twoje pieniądze i rób co chcesz. Na pewno lepiej pomóc tak, niż wcale ;)

2

@macio_944 czytać nie potrafisz. Sprzęt, które używa dziecko czy dorosły, a został zakupiony przez WOŚP - oczywiście że pomaga. Jednak gdyby nie WOŚP, to ten sprzęt również by był - po prostu bez serduszka. Sprzęt, to malutki % wydatków na służbę zdrowia i najmniejszy problem do sfinansowania i zrealizowania.

0

@tbas ale ja nie neguję tego, że WOŚP faktycznie kupuje sprzęt :) Przeczytaj uważnie

3

Jak tam wpłacacie na WOŚP, aby polski rząd wydał mniej na obligatoryjne zakupy, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczył czy to na propagandę, łapówki czy po prostu zachachmęcił?
Nie wierzcie, że gdyby nie WOŚP to sprzętu nie byłoby w szpitalach. Polska służba to przede wszystkim zbyt mała liczba lekarzy i ogólny burdel. W 2021 Polska wydała 121 miliardów złotych na służbę zdrowia. W ciągu 29 lat WOŚP uzbierało łącznie 1.5 miliarda.

I nie zrozumcie mnie źle. Pomaganie jest super i sama otoczka wokół WOŚP jest piękna, ale nikomu się w ten sposób nie pomoże - szczególnie w tym kraju. Lepiej przeznaczyć pieniądze choćby na takich stronach jak pomagam.pl Tak jak tutaj mam opłaconego Patronite, tak regularnie staram się pomagać w innych serwisach. Zresztą jest naprawdę wiele miejsc, gdzie wystarczy się troszkę zainteresować i mamy pewność, że komuś faktycznie pomogliśmy.

7

Brawo Panie Elon Musk! Trzeba nazywać rzeczy po imieniu



Ponadto przypiął post na swojej tablicy, który opublikował dwa dni temu:
"Jeśli wystarczająco przestraszysz ludzi, będą żądać odebrania wolności. To jest droga do tyranii."

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kaamil1910 mu już się nie chce

0

@Chaoss nie pisałeś o obronie :)

0

@Chaoss serio? Kurcze, nie chcę Cię krytykować, ale załóżmy że Twoja kobieta przychodzi z podbitym okiem, ubierasz się i jedziesz do mieszkania tej kobiety co ją uderzyła i wpuszczesz jej wpie**ol? Ja bym mimo wszystko nie potrafił. W dodatku gdyby sprawa trafiła na policję, to sąd znacznie ciebie gorzej potraktuje, niż tamtą kobietę, więc mało korzyści z takiego czynu.

4

@Kamiloza91 mniej się nie da, więc nie ma wysoko ustawionej poprzeczki xd

5

Właśnie się dowiedziałem o Greenwodzie. Naprawdę nie wiem jakim trzeba być zwyrolem, popieprzonym człowiekiem i gnidą, aby w ogóle uderzyć kobietę, a już nie mówiąc o tak poważnym masakrowaniu ciała.
Rzadko skreślam kogoś szybko i zazwyczaj czekam na wszystkie informacje, ale jakoś w tej sytuacji nie chce mi się wierzyć, że jest bez winy albo ta dziewczyna wymyśliła to wszystko.
Mam nadzieję, że nigdy nie zagra już w poważnej piłce nożnej, a jego pieniądze zostaną tak wyciągnięte na odszkodowanie, że za parę lat będzie pracował normalnie w spożywczaku na sklepie (o ile nie skończy w więzieniu - oczywiście, to wtedy mu życzę takiego scenariusza po wyjściu). Zero tolerancji dla takich ludzi

0

@Ryjewski można poczekać i dopiero ocenić, po co popadać w skrajność.

1

@taris ogólnie to co robią jest bardzo niezdrowe, monopolizują rynek sklepów spożywczych. W miastach dochodzi już w wielu obszarach do sytuacji, że są markety i żabki (nic innego). Stracą niestety na tym wszyscy

11

@Pogba to nie wrażenie, a rzeczywistość :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?