24

Chciałbym przypomnieć, że Ernesto Valverde był trenerem Athletic Bilbao zanim objął FC Barcelonę, rozegrał również 170 spotkań jako ich piłkarz. Czy to ma jakiś związek z dzisiejszym wyeliminowaniem Realu? W sumie to nie i nie wiem dlaczego o tym piszę.

0

@Herato ponoć tylko głupi nie uczy się na błędach

1

@RealmadridTOP jak tam ćwierćfinał Pucharu Króla? Nie mogłem obejrzeć

21

@GeneralXavi wstawaj, zesrałeś się

57

Real zaczyna gubić regularnie punkty, a Torres, Auba i Traore zaczynają gonitwę za punktami. Ostatecznie na koniec sezonu drużyna Xaviego przegania Real i wygrywa ligę - tak to widzę.

0

@barcelonaLM nie zamieniam Ferrari na rower :)

5

@barcelonaLM Mbappe i Haaland nigdy nie będą w jednej drużynie.

1

@Encore o futbolu nie za dobra ta wiedza u Ciebie :), niektórzy grali. Choć wnioski masz poprawne, Bilbao było lepsze :)

0

Ale my podli jesteśmy, że się cieszymy że komuś nie wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

30

Najbardziej po tym meczu szkoda mi Manzano. Starał się jak mógł.

8

Zawsze uważałem, że Isco jest stworzony do FC Barcelony. Genów nie oszukasz

5

Jak Athletic nam kradnie punkty, to mi smutno. Ale jak z Realem wygrywa, to jakoś mi lepiej.
Dziwne co?

0

@Oskar00 paradoksalnie to głównie dieta proszę pana

3

@arkasath dawno się tak nie uśmiechnąłem :D, dobrze siadło w moje poczucie humoru, dzięki :)

1

@maciar no chyba, że wrócił, ale to było wiele lat temu, kiedy przestał być w Mam Talent. A czy teraz jest, to nie wiem, bo nie oglądam telewizji, tym bardziej TVNu xd

2

@maciar ja lubiłem jak był Wojewódzki w jury, czym dalej tym gorzej.

0

@Pawel13sz ja pierdule, tyle miesięcy w Hiszpanii i bycie na 3 rozdziale dla początkujących xd Dobrze, że tego redbulla ma, bo byłby na pierwszy wciąż.

0

@Kacper12345665 dlatego, że wciąż o sile Realu stanowi Kroos - Casemir- Modric. Pomocnicy to najważniejsi piłkarze na boisku i żaden napastnik tego nie zmieni.

0

@Archolos Kroos - Casemiro - Modric = fajna ta przebudowa.

No, ale tak, troszkę są. Inna sprawa, że ja nie napisałem, że są najgorsi na świecie, a jedynie że nie są cudowni, określiłem że są tutaj często przewartościowywani.

0

@tbas zobaczymy w jakim miejscu będzie Barca za 3 lata, a w jakim Real :)

1

@Esteban_ są kiepscy, a reszta ligi jeszcze gorsza i mają więcej szczęścia, choć nie chcę im odbierać talentu do wyciągania wyników.

12

Od początku sezonu próbuje wytłumaczyć, że Real wcale nie jest taki cudowny jak niektórzy próbują go malować i będę tłumaczył dalej.
Niezależnie od wyniku, bo nie zdziwię się jak po jakichś farfoclach wygrają.

10

@ToWinaSedziego bo akurat mówi :) Wcześniej miał założoną, potem pewnie założy. W ogóle to jest idiotyczne. Jak się mówi, to ryzyko przeniesienia wirusa jest największe. Ale zauważyłem że ostatnio tak pełno osób publicznych robi. Niezłe fikołki

10

@Nano22 a Dembele nie rozumiał dlaczego wszyscy się śmieją.

5

@ranger3120 też dostałem. W jakim hotelu dokładnie rezerwujesz pobyt? Nie chcę być w tym samym co Ty

0

Słuchał ktoś z was? Moim zdaniem żadna strata i rozumiem te powody. Ogólnie nie rozumiem ideii radia w dzisiejszych czasach.

https://sport.wprost.pl/10614517/koniec-radia-weszlo-fm-krzysztof-stanowski-zdradzil-powody-zamkniecia-stacji.html

3

@Kacper1998 ale co Ty tłumaczyłeś? Że umierają przede wszystkim starzy i schorowani na inne dolegliwości? Bronienie szczepionki na bazie danych zaszczepionych młodych, to jakiś nieśmieszny żart, bo młodzi bez szczepionki przechodzą to łatwo*, a szczepionka właśnie miała chronić starych i schorowanych.

*oczywiście są wyjątki, znałem chłopaka 22 lata i niestety już nie żyje. Umarł na zakrzepicę pocovidowa. Fakt, że wypisał się na własne życzenie ze szpitala, ale już czuł się dobrze, więc trochę to rozumiem. Inna sprawa, że był zaszczepiony.

0

@A4ron włącz sobie tryb ciemny i jest git. Białego nie testowałem

34

@Kacper1998 cel dyskusji był raczej taki, żebyś Ty zdjął swoje xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?