6

@blakkudium Co by nie mówić, to pomoc Portugalii czołówka światowa. Cała trójka po rewelacyjnych sezonach.

2

Chyba najlepszy mecz darta pod względem poziomu sportowego ever, a na pewno bezdyskusyjnie top3.

Staty.https://www.darts1.de/grand-slam-of-darts/Taylor-Lewis.jpg

Średnie, liczba 180... I to na przestrzeni 25 legów. Wtf. :|

@FcPortoFan1999 tu masz dwa roboty.


10

Jutro ten mniejszy, dartowy Mundial też rusza. Zainteresowanie w uj mniejsze niż tym piłkarskim Mundialem, ale jednak!

Rok temu Littler i Humphries zaskakująco zostali pokonani przez Niemców.



@FcPortoFan1999 @mekston @gumaz @Popitek12 @BulaKG @APTAPT @Comfortable_ @Peter

1

@FcPortoFan1999 Bardzo fajnie, że tu zawitałeś. Pozdrawiam.

2

@clyde Do tego sznyta ze smalcem i można żreć.

3

@Ivan90 Klubowo 10/10. Ogólnie z 8/10, bo skoro jest teraz w reprezentacji, to dopiero jak tam coś wygra będzie można mówić o ogólnej ocenie 10/10.

Jako sympatyk Milanu dobrze go wspominam, nawet bardzo dobrze. Świetna kariera, choć jak na Włocha facet dość przeciętny taktycznie, ale nadrabiał posłuchem, autorytetem i takim ojcowskim podejściem, umiał przekonywać do siebie piłkarzy.

2

@gumaz I oznaczać wiadomo kogo, wiadomo gdzie i wiadomo po co? :D

3

@gumaz Darta nie zaniedbam, spokojna pańska łysa.

11

Dużo komentarzy, że nie czuć tego Mundialu. Ja tam czuję. Może nie jak za dziecioka, ale czuję. Lecimy od jutra przez miesiąc z tym pięknym świętem piłkarskim i najważniejszą imprezą futbolu.

2

@pafcioxxx No właśnie nie w ciul, bo pozycja numer 9 jest mocno deficytowym towarem na obecnym rynku.

8

Żarcie w filmach u Tarantino zawsze wygląda zajebiście. XD Strudel, piwko w Django albo "white cake", cheeseburger i shake w Pulp Fiction.


2

@jeonek Jak gra i wyniki mają wyglądać jak w poprzednim sezonie to niech nas tak wyprzedzają. XD

4

@PIWOSZ89 Najpierw narzekamy, delikatnie bojkotujemy, a później oglądamy, Panie Piwosz.

2

@FcPortoFan1999 A co Ty mnie zaczepiasz, gagatku? Nie mam pieniędzy.

9

Niby trzeba dać szansę, ale jakoś tego nie widzę. Wybitne dzieło zwane Ranczem ruszają, no. :|

2

@kocuur Ja mam w planach obejrzeć wszystkie mecze razem z @michaleu i @Spider_Man. Najwyżej jak któryś z nas tu przestanie się udzielać to znaczy, że umarł.

5

@MesQueUnClub_87 Widziałem tylko Vice i Bestie. Oba dobre. Oczywiście w Vice się od razu rzuca niesamowita przemiana Bale'a, o grze aktorskiej już nie wspominając.

3 posty tylko jeszcze? Nieeee.

2

@FcPortoFan1999 Witam. Popijając kawkę lubię sobie poczytać takie konkretne analizy ekspertów. Pozdrawiam Maniek.

2

Pierwszy najn darter w historii TV. Potężny John Lowe.

Swoją drogą ale tarcze zajechane. I jakie lotki duże. Musiało być turniej z wysokim punktowaniem.


4

@escarabajo Tych Kellych to jak psów. Śpiewają, grają w piłkę, tańczą, gotują, zabijają i nurkują.

1

@Eklerek Nie no, wiadomo, że Tygrysek n1. To nawet dyskusji nie ma. XD

2

2

@FcPortoFan1999 Przypomina pewnego Anglika specjalizującego się w rzucaniu do tarczy.

17

Magnus Carlsen? Nie znam. Mateusz Żmigrodzki - wybitny strateg.

8

Włochy zostały dzisiaj Mistrzem Europy do lat 17 po pokonaniu w finale Belgów po karnych. :| Ciekawe czy ta generacja w końcu pojedzie na Mundial za kilka lat.


5

Najlepsze wykonanie piosenki "A Thousand Miles" w historii.


2

@Popitek12 No ma 1-0 obecnie w wielkich szlemach z Kecmanoviciem, także zgadza się.

4

@FcPortoFan1999 Na pewno był to najlepszy RG w tym roku.

1

Zverev jeszcze tak 24 razy i będzie najbardziej utytułowanym tenisistą w historii wielkich szlemów. Bierze to lekko.

2

@Encore Tak jest. Mimo wszystko będzie to zasłużony tytuł, bo przez cały turniej był bardzo pewny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?