Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@blakkudium Co by nie mówić, to pomoc Portugalii czołówka światowa. Cała trójka po rewelacyjnych sezonach.
2
Chyba najlepszy mecz darta pod względem poziomu sportowego ever, a na pewno bezdyskusyjnie top3.
Staty.https://www.darts1.de/grand-slam-of-darts/Taylor-Lewis.jpg
Średnie, liczba 180... I to na przestrzeni 25 legów. Wtf. :|
@FcPortoFan1999 tu masz dwa roboty.
10
Jutro ten mniejszy, dartowy Mundial też rusza. Zainteresowanie w uj mniejsze niż tym piłkarskim Mundialem, ale jednak!
Rok temu Littler i Humphries zaskakująco zostali pokonani przez Niemców.
@FcPortoFan1999 @mekston @gumaz @Popitek12 @BulaKG @APTAPT @Comfortable_ @Peter
1
@FcPortoFan1999 Bardzo fajnie, że tu zawitałeś. Pozdrawiam.
2
@clyde Do tego sznyta ze smalcem i można żreć.
3
@Ivan90 Klubowo 10/10. Ogólnie z 8/10, bo skoro jest teraz w reprezentacji, to dopiero jak tam coś wygra będzie można mówić o ogólnej ocenie 10/10.
Jako sympatyk Milanu dobrze go wspominam, nawet bardzo dobrze. Świetna kariera, choć jak na Włocha facet dość przeciętny taktycznie, ale nadrabiał posłuchem, autorytetem i takim ojcowskim podejściem, umiał przekonywać do siebie piłkarzy.
2
@gumaz I oznaczać wiadomo kogo, wiadomo gdzie i wiadomo po co? :D
3
@gumaz Darta nie zaniedbam, spokojna pańska łysa.
11
Dużo komentarzy, że nie czuć tego Mundialu. Ja tam czuję. Może nie jak za dziecioka, ale czuję. Lecimy od jutra przez miesiąc z tym pięknym świętem piłkarskim i najważniejszą imprezą futbolu.
2
@pafcioxxx No właśnie nie w ciul, bo pozycja numer 9 jest mocno deficytowym towarem na obecnym rynku.
8
Żarcie w filmach u Tarantino zawsze wygląda zajebiście. XD Strudel, piwko w Django albo "white cake", cheeseburger i shake w Pulp Fiction.
2
@jeonek Jak gra i wyniki mają wyglądać jak w poprzednim sezonie to niech nas tak wyprzedzają. XD
4
@PIWOSZ89 Najpierw narzekamy, delikatnie bojkotujemy, a później oglądamy, Panie Piwosz.
2
@FcPortoFan1999 A co Ty mnie zaczepiasz, gagatku? Nie mam pieniędzy.
9
Niby trzeba dać szansę, ale jakoś tego nie widzę. Wybitne dzieło zwane Ranczem ruszają, no. :|
2
@kocuur Ja mam w planach obejrzeć wszystkie mecze razem z @michaleu i @Spider_Man. Najwyżej jak któryś z nas tu przestanie się udzielać to znaczy, że umarł.
5
@MesQueUnClub_87 Widziałem tylko Vice i Bestie. Oba dobre. Oczywiście w Vice się od razu rzuca niesamowita przemiana Bale'a, o grze aktorskiej już nie wspominając.
3 posty tylko jeszcze? Nieeee.
2
@FcPortoFan1999 Witam. Popijając kawkę lubię sobie poczytać takie konkretne analizy ekspertów. Pozdrawiam Maniek.
2
Pierwszy najn darter w historii TV. Potężny John Lowe.
Swoją drogą ale tarcze zajechane. I jakie lotki duże. Musiało być turniej z wysokim punktowaniem.
4
@escarabajo Tych Kellych to jak psów. Śpiewają, grają w piłkę, tańczą, gotują, zabijają i nurkują.
1
@Eklerek Nie no, wiadomo, że Tygrysek n1. To nawet dyskusji nie ma. XD
2
@Eklerek Ta ruda sąsiadka też fajna była. :| Don Taddeo się do niej dobierał.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSwmGqkinMHOH9pYYfFFI8Pvzi6vmpwtYfTOEz7WhybQTMRIlq_3Nq00D81&s=10
2
@FcPortoFan1999 Przypomina pewnego Anglika specjalizującego się w rzucaniu do tarczy.
17
Magnus Carlsen? Nie znam. Mateusz Żmigrodzki - wybitny strateg.
8
Włochy zostały dzisiaj Mistrzem Europy do lat 17 po pokonaniu w finale Belgów po karnych. :| Ciekawe czy ta generacja w końcu pojedzie na Mundial za kilka lat.
5
Najlepsze wykonanie piosenki "A Thousand Miles" w historii.
2
@Popitek12 No ma 1-0 obecnie w wielkich szlemach z Kecmanoviciem, także zgadza się.
4
@FcPortoFan1999 Na pewno był to najlepszy RG w tym roku.
1
Zverev jeszcze tak 24 razy i będzie najbardziej utytułowanym tenisistą w historii wielkich szlemów. Bierze to lekko.
2
@Encore Tak jest. Mimo wszystko będzie to zasłużony tytuł, bo przez cały turniej był bardzo pewny.