10

No i szacun do chłopaków. Najsłabsza drużyna Ekstraklasy, a i tak miała swoich wiernych pomagierów. I to są kibice, a nie ćwierćinteligenci z wygolonymi łbami, co czekają tylko komu mordę obić.

4

Clayton 111 średnia, Cross 106. Zdrowe chłopaki. Jonny w finale.

6

I gitara. Mam sentyment do Zawiszy. Za Pana Tarasiewicza piękna drużyna.


2

@mekston Jodar i tak zrobił wynik ponad stan, młody chłopak po dwóch 5-setówkach kontra doświadczony i wypoczęty wyga.

3

@FcPortoFan1999 wstawaj gruby, bo Olimpia z Sandecją gra.

4

No to lecimy zaraz z Jodar - Zverev. Za Saszką przemawia wszystko tak naprawdę, ale na tym RG mnie już nic nie zdziwi. Mimo wszystko vamos Rafa.

2

@gumaz Witam Panie Gumaz.

4

Najdziwniejszy szlem od lat. Alcaraz nie grał, Sinner wypuszcza 0-2, Djoko wypuszcza 0-2, na tym etapie dużo nieoczywistych nazwisk i masa comebacków. Niby fajnie i ciekawie, ale brakuje tego wyższego poziomu, który zapewniał Carlitos i zdrowy Sinner.

@mekston @FcPortoFan1999 @Barca_Big_Moment


3

@mekston Tak chyba wyglądałby tenis gdyby nie było zawodników z wyższej półki (Alcaraz, Sinner). Czyli dość wyrównany poziom, ale jednak brakuje tej magii w/w.

4

@Comentateiro, które najbardziej zabolało?


2

@FcPortoFan1999 Dwa powody na wysokości klatki piersiowej Cię przekonały. Nie czarujmy się.

2

@FcPortoFan1999 Chyba wiem czemu Sabkę wolisz.

4

Osaka musisz! :|

1

@FcPortoFan1999 Za pół roku i tak MŚ w darcie i nie ominiesz oznaczania. :D

5

48 godzin do rozpoczęcia meczu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wikęd Luzino. Ciary.

1

@gumaz W tenisie to amatorka, wkręcam się. XD

2

Beret mocny start.

2

U Pań wygrywa Maja, u Panów Jodar/Fonseca i szafa gra.

1

@mekston Nawet u kobiet dziwny szlem, choć nie tak dziwny jak u chłopów, ale jednak. :D

4

@gumaz I @FcPortoFan1999 erosomanii.

5

Littler se dołączył do touru dwa lata temu i już jest w top3 najbardziej utytułowanych darterów wszech czasów.

Taylor - 79
MvG - 48
Littler - 13

Teraz długa droga, żeby wskoczyć do top2, a później top1, ale z jego talentem nie można tego wykluczyć. Przywilej oglądać jego grę od samego debiutu w PDC.

3

@BojanKriKicz Za mocno procę naciągnął.

2

@takisobiektos Ibra out, bo nic w tym klubie się nie zmieni.

3

@Faro No takie do 30 lat.

2

@mekston Swoją drogą Włosi nieźle się rozwinęli. Kiedyś ciężko było nawet o jednego z wyższej półki, a teraz ich trochę jest.

5

@MesQueUnClub_87 Witam. A wszystko żem widział. Gandhi świetne, Kingsley wizerunkowo jak żywy.

Poza tym, to niemożliwe, że już 94 seria. :( Za szybko to leci. Mam nadzieję, że masz już kolejny pomysł. :D

7

Derby Painta już niedługo. XD

1

@mekston A z tej dzisiejszej strony drabinki kto jest faworytem do finału? Beret?

10

Czyżby trzy drużyny z tego samego miasta w Ekstraklasie? Pierwszy raz od 31 lat by to było (Lech, Warta, Olimpia).

2

@mekston Coraz bardziej zaczynam wierzyć, że może wziąć tego RG. Choć oczywiście nawet teraz wśród faworytów nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?