Ta drużyna musi się zgrać by to działało to jedno, drugie to kompletny brak napastnika Griezmann on już się nie odnajdzie trzeba po sezonie sprzedać i zapomnieć gorszy od Dembele, Messi? On i tak cały czas będzie się cofał i nie będzie 9-tką, O Braithwaicie to nie ma nawet co pisać, brak napastnika to olbrzymi problem, jakiekolwiek trofeum będzie sukcesem.
1
@damian777 Ta Puig co ma ile 10 min. w sezonie? :D
1
@damian777 Akurat dziś Franek fajnie grał. :P
1
@lukasbarca86 Szok, bardziej spodziewałem się odejścia pana Kotysa bo już swoje lata ma(odpukać, niech żyje jak najdłużej), bardzo przykre...
5
@Pilka_jest_okragla Ooo Allah allah
3
@kerouac 1.6 chętnie obejrzę, sentyment do tej gry ogromny. :)
0
Będzie ktoś miał jakiś fajny strim dzisiaj? :P
2
@PatrykBarcelona Lepiej samemu złożyć. ;)
0
@IronSanHybrid Moukoko raczej mu ten tytuł odbierze.
0
Ta drużyna musi się zgrać by to działało to jedno, drugie to kompletny brak napastnika Griezmann on już się nie odnajdzie trzeba po sezonie sprzedać i zapomnieć gorszy od Dembele, Messi? On i tak cały czas będzie się cofał i nie będzie 9-tką, O Braithwaicie to nie ma nawet co pisać, brak napastnika to olbrzymi problem, jakiekolwiek trofeum będzie sukcesem.
0
Wina koszulek.(20000000000000 znaków)
1
It’s not football it’s La Liga.
0
Czemu mnie to nie dziwi?
0
Jaki ten Pickford jest żałosny, ciągle drze jape a sam popełnia mase błędów xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Piszę ten komentarz by sprawdzić jak wygląda Kurt Cobain w czapeczce.
1
@Janas11224 Bardzo podobała mi się postać Paulie’go.
1
@kewin Po Roberto i Busquetsie najmniej bym się tego spodziewał. ;P
48
@Jacu327 Dokładnie El Jarek to straszna menda.
1
@Statistics To ta statystyka jest całkowicie bez sensu. xD
1
@BarcaInfo Nasza tajna broń, już szykowana na Real.
1
@Bobo25 Mam egzamin zaraz trzymajcie kciuki :P
0
W kia rio wycieraczki się włącza prawa dźwignia dwa do góry czy na dół? Szybko pisać ;D
2
To było i jest oczywiste że nie ustąpi.
0
Linetty powinien dostać szanse moim zdaniem.
1
Złoto ;D
3
TAAAAAAAAK!!!! MAMY TO!!
0
Korzysta ktoś z yerbomosu? Dobrze się sprawuje? I jaki byłby najlepszy?
0
Szumowski ma coś do powiedzenia.
0
Wojciech Hadaj to jest mistrz, polecam przejrzeć quiz na Weszło :D
1
@NGTRX Ale zażenowanie musiała czuć ta dziewczyna.