Jak BvB będzie takie wyniki zaliczać jak obecnie to podejrzewam Haaland bardzo szybko się zawinie, szkoda że przejście do nas jest tak mało prawdopodobne musiał by chyba odejść ktoś z Cou/Dembele.
@AmigoBlancos Wracając pokazał moim zdaniem że kocha Real, i nie dbał tylko o to by nie zepsuć jego reputacji czy tego że za niego kadencji nie odpadli z LM, zaryzykował bo myślał że uda mu się znów wspiąć na wyżyny ten zespół i może jeszcze się to uda, jednak wolałbym nie :D
@marcin000019 Klopp jest niesamowitym fachowcem, w LFC Coutinho był uważany z Hazardem za najlepszego zawodnika Premier League, obecna forma Joty to pewnie też jego zasługa, tego mi brakuje u naszych trenerów.
Nie mam żadnych nadziei ma ten sezon, byle się do LM zakwalifikować(do czego to doszło...) Liga praktycznie przegrana jak Atletico nawet nie przegrało ani 1 meczu a naszych to już zliczyć nie mogę, w LM co my chcemy zdziałać z takimi miernotami jak Lenglet czy Busquets, De Jong też uczy się od Busquetsa pełną gębą naprawdę... Victor Font prosze odbuduj ten syf :(
0
Myślicie że Koeman przekona się w końcu do Puiga i wystawi go jutro w pierwszym składzie?
0
@paweldunajecfcb Camila Lackberg ,,Latarnik'' ,,Pacjentka'' Alex Michaelides.
0
@Mysliwy A Lenglet to jest piłkarz ze światowego topu?
0
Pił ktoś Pajarito Menta Limon?
0
@ranger3120 1. https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/sluchawki-z-mikrofonem/sluchawki-genesis-neon-350
2. https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/sluchawki-z-mikrofonem/sluchawki-gaming-gotze-jensen-mad-dog-gh003
0
@tristan87 On nawet wygląda jak typowy Sebix.
0
@Toretto Szkoda że jesteśmy na niego skazani, Umtiti wrócił ale ciekawe na ile...
6
@IronSanHybrid Gdyby tam moja babcia stała to Barcelona i tak by gola nie strzeliła. xD
0
Messi może odejść już w zimowym okienku? Czy dopiero latem.
1
@Pawelsky Nie z tym trenerem.
0
Jak my trafimy na LFC czy Bayern...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Batys Tym razem prawidłowy.
0
PSG wygrało walkowerem czy jak?
0
@WiernyKibic111 I czerwoną dostać? xd
0
@teacherakademicki Chciałbym :P
0
@Majsteer Z góry dzięki.
0
@BarcaInfo Możesz też mi podesłać?
0
Jak BvB będzie takie wyniki zaliczać jak obecnie to podejrzewam Haaland bardzo szybko się zawinie, szkoda że przejście do nas jest tak mało prawdopodobne musiał by chyba odejść ktoś z Cou/Dembele.
3
@AmigoBlancos Wracając pokazał moim zdaniem że kocha Real, i nie dbał tylko o to by nie zepsuć jego reputacji czy tego że za niego kadencji nie odpadli z LM, zaryzykował bo myślał że uda mu się znów wspiąć na wyżyny ten zespół i może jeszcze się to uda, jednak wolałbym nie :D
2
@marcin62 O nie jak Real na TVP to wygrają...
4
@AmigoBlancos I tak by nie grał, więc żadna strata.
2
@AmigoBlancos Perez posmarował.
1
@DonMatteo901 Która minuta?
0
@marcin000019 Klopp jest niesamowitym fachowcem, w LFC Coutinho był uważany z Hazardem za najlepszego zawodnika Premier League, obecna forma Joty to pewnie też jego zasługa, tego mi brakuje u naszych trenerów.
0
@HERORICH2 To był jego wybór nikt go nie zmuszał, pewnie chciał spełnić marzenie grać w Premier league.
5
Idę odpalić Ojca Chrzestnego na relaks, bo myślenie ile ten klub ma problemów doprowadza do ”depresji” :P(pół żartem oczywiście)
86
Za Ernesto takie Cadiz roznieślibyśmy 2:0 po bramkach Own goala i Paulinho po dobitce. xD
0
Nie mam żadnych nadziei ma ten sezon, byle się do LM zakwalifikować(do czego to doszło...) Liga praktycznie przegrana jak Atletico nawet nie przegrało ani 1 meczu a naszych to już zliczyć nie mogę, w LM co my chcemy zdziałać z takimi miernotami jak Lenglet czy Busquets, De Jong też uczy się od Busquetsa pełną gębą naprawdę... Victor Font prosze odbuduj ten syf :(
0
@Barca1992 Możesz mi też podesłać. ;)