3 października 2020, 15:02
3
https://mobile.twitter.com/Atleti/status/1312375286915362823/photo/1Suarez w pierwszej 11 na mecz z Villareal.
3 października 2020, 14:09
1
@G9 Problem w tym że zawodników których wymieniłeś nikt nie chce.
3 października 2020, 10:27
Sadio Mane z pozytywnym wynikiem na sami wiecie co.
2 października 2020, 21:51
0
Sprzedaż Todibo do Fulham komplikuje się [F.Romano]
2 października 2020, 17:06
2
@LuisSalvano Masz jeszcze jakąkolwiek nadzieję na Depaya? Bo wygląda na to że go odpuścili, cały czas cisza.
1 października 2020, 23:31
Messi ma gola czy own goal?
1 października 2020, 20:50
Griezmann dziś strzeli bramkę.
1 października 2020, 19:04
10
Wiecie co jutro o 20:00 na TVN? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1 października 2020, 14:33
7
No tak następny zarząd będzie musiał bulić. :P
1 października 2020, 12:52
@szyszka913 Przed sezonem już był drugim.
1 października 2020, 12:50
Ja niestety jestem sceptyczny co do Desta, w Ajaxie pierwszym wyborem był Mazraoui a nie Dest, oby nie był drugim Firpo.
1 października 2020, 09:40
Dembele odchodzi w jego miejsce De La Fuente i Depay na 9-tke.
1 października 2020, 09:34
11
Barcelona zagra dziś w 2 komplecie strojów, czyli tym czarnym. :)
30 września 2020, 20:57
@BoRoWieC To mnie zasmuciłeś bo dziś je kupiłem na jutrzejszy meczyk meh. ;P
30 września 2020, 08:19
5
Oficjalnie:Różal-Josh Barnett w Genesis, w walce na gołe pięści.
29 września 2020, 18:16
@LuisSalvano Wątpię że go kupią raczej skończy się na Dest+ew. Garcia.
29 września 2020, 12:50
@BarcaInfo Jeśli mielibyśmy znów dostać bana na dwa okienka to nie ma co ryzykować bo wiemy że lubią akurat nas karać w przeciwieństwie do City.
29 września 2020, 12:14
29 września 2020, 12:10
@BarcaInfo Jak Barcelona nawet za 10 go nie kupi.
28 września 2020, 16:43
O czym gadali w misji futbol? Bo nie wiem czy oglądać.
28 września 2020, 11:06
@abram3k Ma być to następca Pique a on też w United nie zachwycał ;P Eric w City i tak prezentuje się o wiele lepiej.
27 września 2020, 20:00
@Piotr,1985 A kto miał grać za Busiego twoim zdaniem? Pjanić bez formy czy Aleña?
27 września 2020, 18:18
@Tomo1989 Chodziło mi jak Griezmann w Atletico strzelał to Suarez pewnie tyle samo zagwarantuje a nawet więcej.
27 września 2020, 18:16
Zapłaciliśmy Atletico 120 mln za Griezmanna, teraz mają Suareza co pewnie zagwarantuje taką samą ilość bramek plus tyle kasy. :P
27 września 2020, 01:39
Ruben Dias w City, to może trochę zejdą z ceny za Erica Garcie jak nie to za rok za darmo i tyle.
26 września 2020, 15:24
United... VdB dopiero w 90 min. wpuszczony dramat.
26 września 2020, 15:23
@Kengo No ładnie się opalił chłopak.
26 września 2020, 15:07
4
@BarcaInfo Oby pokierował nim jak Neymarem swego czasu.
26 września 2020, 13:32
@VenoM Aleña oficjalnie zostaje. :/
26 września 2020, 13:30
6
Plan na dziś impreza od 17:00 do 4:00 i powrót na walkę Błachowicza.Tylko trzeba ograniczyć alkohol i tu jest problem.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
https://mobile.twitter.com/Atleti/status/1312375286915362823/photo/1
Suarez w pierwszej 11 na mecz z Villareal.
1
@G9 Problem w tym że zawodników których wymieniłeś nikt nie chce.
1
Sadio Mane z pozytywnym wynikiem na sami wiecie co.
0
Sprzedaż Todibo do Fulham komplikuje się [F.Romano]
2
@LuisSalvano Masz jeszcze jakąkolwiek nadzieję na Depaya? Bo wygląda na to że go odpuścili, cały czas cisza.
0
Messi ma gola czy own goal?
1
Griezmann dziś strzeli bramkę.
10
Wiecie co jutro o 20:00 na TVN? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
No tak następny zarząd będzie musiał bulić. :P
1
@szyszka913 Przed sezonem już był drugim.
0
Ja niestety jestem sceptyczny co do Desta, w Ajaxie pierwszym wyborem był Mazraoui a nie Dest, oby nie był drugim Firpo.
10
Dembele odchodzi w jego miejsce De La Fuente i Depay na 9-tke.
11
Barcelona zagra dziś w 2 komplecie strojów, czyli tym czarnym. :)
0
@BoRoWieC To mnie zasmuciłeś bo dziś je kupiłem na jutrzejszy meczyk meh. ;P
5
Oficjalnie:Różal-Josh Barnett w Genesis, w walce na gołe pięści.
0
@LuisSalvano Wątpię że go kupią raczej skończy się na Dest+ew. Garcia.
1
@BarcaInfo Jeśli mielibyśmy znów dostać bana na dwa okienka to nie ma co ryzykować bo wiemy że lubią akurat nas karać w przeciwieństwie do City.
0
Zapowiedź drugiej walki Mameda z Askhamem.
5
@BarcaInfo Jak Barcelona nawet za 10 go nie kupi.
0
O czym gadali w misji futbol? Bo nie wiem czy oglądać.
3
@abram3k Ma być to następca Pique a on też w United nie zachwycał ;P Eric w City i tak prezentuje się o wiele lepiej.
1
@Piotr,1985 A kto miał grać za Busiego twoim zdaniem? Pjanić bez formy czy Aleña?
1
@Tomo1989 Chodziło mi jak Griezmann w Atletico strzelał to Suarez pewnie tyle samo zagwarantuje a nawet więcej.
0
Zapłaciliśmy Atletico 120 mln za Griezmanna, teraz mają Suareza co pewnie zagwarantuje taką samą ilość bramek plus tyle kasy. :P
5
Ruben Dias w City, to może trochę zejdą z ceny za Erica Garcie jak nie to za rok za darmo i tyle.
1
United... VdB dopiero w 90 min. wpuszczony dramat.
3
@Kengo No ładnie się opalił chłopak.
4
@BarcaInfo Oby pokierował nim jak Neymarem swego czasu.
0
@VenoM Aleña oficjalnie zostaje. :/
6
Plan na dziś impreza od 17:00 do 4:00 i powrót na walkę Błachowicza.Tylko trzeba ograniczyć alkohol i tu jest problem.