Ale ten Font to mocno podpadł tymi słowami o Koemanie, że jak nawet wygra tryplet to i tak go zwolni bo obsesyjnie patrzy na tego Xaviego który tak na prawdę jest wielką niewiadomą...
@Kamiloza91 Ten mityczny Grimaldo jest faktycznie taki dobry że wszyscy go tu chcą? Bo mi się wydaje że gdyby był tak dobry nie grałby nadal w Benfice.
@swiergol2 Ja już nie wierze za bardzo w Pique bo jest mega wolny, błędów też popełnia coraz więcej, jak jeszcze mówi że nie ma czasu na spanie to mi się nóż w kieszeni otwiera, on jest profesjonalnym piłkarzem.
Alba jest mega irytujący bo łapie durne kartki, symulki itd. ale to mimo wszystko cały czas dobry zawodnik, jeszcze sezon mógłby zostać bardziej chciałbym odejścia Busquetsa, Suareza czy Pique.
0
@Pawlak1992 No to za Suareza spoko opcja się wydaje, bo Lautaro za drogi.
1
@BarcaInfo Żadnych konkretów.
Depay mógłby być 9-tką?
5
@PatrykBarcelona Mój przyjaciel Hachiko.
0
@BarcaInfo No Marsylia to nie da nam tyle ile Everton. ;/
3
@BARCA_FOR_EVER Niby tak, ale z drugiej strony ma dopiero 17 lat, na podwyżki miałby jeszcze wieeele czasu.
1
@IronSanHybrid Jeszcze przed podpisaniem kontraktu, pewnie dostanie tą podwyżkę...
18
@BarcaInfo Kur.. już się zaczyna
2
@BarcaInfo Garcia,Donny, jeśli możliwe Lautaro za Suareza to byłby max.
0
@Kidd taktyczny
0
@ArdoFCB Nie ma co gdybać bo i tak to się nie stanie.
78
Ale ten Font to mocno podpadł tymi słowami o Koemanie, że jak nawet wygra tryplet to i tak go zwolni bo obsesyjnie patrzy na tego Xaviego który tak na prawdę jest wielką niewiadomą...
0
@sendesara Z PSG to my nawet Bernata nie kupimy.
1
Temat Havertza w Chelsea upadł? Bo było już tak blisko a ostatnio cisza.
3
@BarcaInfo Larsson to na jokera się nada.
0
Ruszyło już coś z tym E.Garcią?
2
A tu jutro cyk zwolnienie.
0
@LuisSalvano Suareza Zubi załatwił.
0
@geass Mówił że jego marzeniem jest prowadzić repke i Barce, pewnie czuje że ta oferta to by była ostatnia szansa na prace w Barcelonie.
2
@Kamiloza91 Ten mityczny Grimaldo jest faktycznie taki dobry że wszyscy go tu chcą? Bo mi się wydaje że gdyby był tak dobry nie grałby nadal w Benfice.
0
@damiano16398 Też napisałem to prześmiewczo.
3
Tylko jedno w głowie mam, koksu 5 gram w krainie zapomnienia.
1
Złoto :D
1
@damiano16398 Tylko że ci zawodnicy są związani kontraktem ze swoimi klubami a nie reprezentacją. ;P
3
Borussia Dortmund wypożycza Reiniera z Realu Madryt na 2 sezony:Fabrizio Romano
0
@BarcaInfo Wymiana na Suareza.
0
@krefi10 A asystentem Ronald Koeman.
1
@swiergol2 Ja już nie wierze za bardzo w Pique bo jest mega wolny, błędów też popełnia coraz więcej, jak jeszcze mówi że nie ma czasu na spanie to mi się nóż w kieszeni otwiera, on jest profesjonalnym piłkarzem.
5
Alba jest mega irytujący bo łapie durne kartki, symulki itd. ale to mimo wszystko cały czas dobry zawodnik, jeszcze sezon mógłby zostać bardziej chciałbym odejścia Busquetsa, Suareza czy Pique.
2
@filipVeB Haha, prawie że identyczny komentarz. ;D
3
@Cou7_ley Jak zwykle w jego przypadku, konflikt z zarządem.