0

@Pawlak1992 No to za Suareza spoko opcja się wydaje, bo Lautaro za drogi.

1

@BarcaInfo Żadnych konkretów.
Depay mógłby być 9-tką?

5

@PatrykBarcelona Mój przyjaciel Hachiko.

0

@BarcaInfo No Marsylia to nie da nam tyle ile Everton. ;/

3

@BARCA_FOR_EVER Niby tak, ale z drugiej strony ma dopiero 17 lat, na podwyżki miałby jeszcze wieeele czasu.

1

@IronSanHybrid Jeszcze przed podpisaniem kontraktu, pewnie dostanie tą podwyżkę...

18

@BarcaInfo Kur.. już się zaczyna

2

@BarcaInfo Garcia,Donny, jeśli możliwe Lautaro za Suareza to byłby max.

0

@Kidd taktyczny

0

@ArdoFCB Nie ma co gdybać bo i tak to się nie stanie.

78

Ale ten Font to mocno podpadł tymi słowami o Koemanie, że jak nawet wygra tryplet to i tak go zwolni bo obsesyjnie patrzy na tego Xaviego który tak na prawdę jest wielką niewiadomą...

0

@sendesara Z PSG to my nawet Bernata nie kupimy.

1

Temat Havertza w Chelsea upadł? Bo było już tak blisko a ostatnio cisza.

3

@BarcaInfo Larsson to na jokera się nada.

0

Ruszyło już coś z tym E.Garcią?

2

A tu jutro cyk zwolnienie.

0

@LuisSalvano Suareza Zubi załatwił.

0

@geass Mówił że jego marzeniem jest prowadzić repke i Barce, pewnie czuje że ta oferta to by była ostatnia szansa na prace w Barcelonie.

2

@Kamiloza91 Ten mityczny Grimaldo jest faktycznie taki dobry że wszyscy go tu chcą? Bo mi się wydaje że gdyby był tak dobry nie grałby nadal w Benfice.

0

@damiano16398 Też napisałem to prześmiewczo.

3

Tylko jedno w głowie mam, koksu 5 gram w krainie zapomnienia.

1


Złoto :D

1

@damiano16398 Tylko że ci zawodnicy są związani kontraktem ze swoimi klubami a nie reprezentacją. ;P

3

Borussia Dortmund wypożycza Reiniera z Realu Madryt na 2 sezony:Fabrizio Romano

0

@BarcaInfo Wymiana na Suareza.

0

@krefi10 A asystentem Ronald Koeman.

1

@swiergol2 Ja już nie wierze za bardzo w Pique bo jest mega wolny, błędów też popełnia coraz więcej, jak jeszcze mówi że nie ma czasu na spanie to mi się nóż w kieszeni otwiera, on jest profesjonalnym piłkarzem.

5

Alba jest mega irytujący bo łapie durne kartki, symulki itd. ale to mimo wszystko cały czas dobry zawodnik, jeszcze sezon mógłby zostać bardziej chciałbym odejścia Busquetsa, Suareza czy Pique.

2

@filipVeB Haha, prawie że identyczny komentarz. ;D

3

@Cou7_ley Jak zwykle w jego przypadku, konflikt z zarządem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?