U tego Firpo to nawet nie widać chęci,takiej ambicji jakby miał całkowite wyjebongo,może jeszcze nie rozumieć stylu czy coś ale niech chociaż walczy...Mam nadzieje że Setien i jego sztab wyciągną wnioski że nie tylko posiadanie piłki sie liczy.
Pamiętacie okrytego złą sławą „Unabombera",czyli Teda Kaczynskiego? Odsiaduje on wyrok w tym samym więzieniu co legendarny Joaquin„El Chapo"Guzman Loera.
@SinMistico Skład obecnego LFC,a tamtej Borussi wg mnie bez porównania,najlepsze boki,bramkarz bardzo dobry, prawdopodobnie najlepszy ŚO na świecie,atak TOP.
19
@AmigoBlancos Messi.
3
Ładnie Stoch skacze na treningach,oby w konkursie poszło mu dobrze.
0
Kiedy jest ten mecz?
0
@AmigoBlancos W LM Florek daje już poważniejszych rywali bo wie że Zidane i tak wyklaszcze wygraną. ;D
0
@AmigoBlancos Ta jasne,Real pyk Leonese trafi. ;)
0
HA no i dogryweczka :D
2
LEONESA ma swojego Ter Stegena
0
Nie no ten LFC to idzie na rekord Arsenalu.
2
Ten Grimaldo jak taki dobry,to czemu nadal siedzi w tej Benfice?
0
Ten Tottenham to nie ma lekko z panem "por que".
8
Lada moment 35 lat a gaz ma ten CR,chyba ta ZP go mocno wkurzyła bo od tamtego czasu napie*dala jak po...
0
Maszyna znów gol
1
@Veil5ide Tak,a ty?
0
@Zip Jeden raz uratował,ale gość jest mega niepewny.
7
U tego Firpo to nawet nie widać chęci,takiej ambicji jakby miał całkowite wyjebongo,może jeszcze nie rozumieć stylu czy coś ale niech chociaż walczy...Mam nadzieje że Setien i jego sztab wyciągną wnioski że nie tylko posiadanie piłki sie liczy.
0
@karci0 Jak wszyscy.
3
Pamiętacie okrytego złą sławą „Unabombera",czyli Teda Kaczynskiego? Odsiaduje on wyrok w tym samym więzieniu co legendarny Joaquin„El Chapo"Guzman Loera.
0
Co sądzicie o serialu „El Chapo"?
1
@SinMistico Skład obecnego LFC,a tamtej Borussi wg mnie bez porównania,najlepsze boki,bramkarz bardzo dobry, prawdopodobnie najlepszy ŚO na świecie,atak TOP.
0
No nareszcie Inter ;)
0
@Hiacynk Świetny u Sarriego,w Chelsea,Milanie,reprezentacji już nie.
0
Todibo to może by też więcej grał ;p
33
Junior Firpo już polubił zdjęcie witające Setiena :D
0
Ten Romero to schudł ostro chyba.
0
Osobiście wolałbym Pimiente,ale rozumiem że zarząd pewnie nie chciał go bo liczą że rezerwy awansują.
Myślicie że Setien da szansę młodym Puig?
0
Valverde sacked in the evening! Sacked in the eveeeeeening! Valverde sack...
0
Kowal nie będzie zadowolony z Setiena. :D
2
@Suzu Niech nie umiera. :(
0
Nie wierzę że Pochettino się zgodzi, przecież wielokrotnie podkreślał że jest kibicem Espanyolu,że nigdy Barcy nie poprowadzi itd.
0
@contowsky Bez tej brody wyglądał lepiej,z wygląda jak jakiś menello.