Jeden koleś powiedział mi że Barcelona jest w topie drużyn symulujących i trudno znaleźć bardziej nurkującą.Jak myślicie która drużyna najczęściej symuluje to faktycznie my? Czy nie da się tego stwierdzić.
@SinMistico Tak wszyscy wiedzą że wina Valverde,problem w tym że to nie my kierujemy klubem i nasz treneiro zostanie na ten sezon i trzeba się z tym pogodzić.
0
@ViscaBarca123 Myślisz że Araujo ma potencjał żeby być klasowym obrońcą? Bo warunki fizyczne ma świetne.
1
Szkoda że Griez grał cały mecz,musi dobrze przygotować się do Valencii.
0
@DLedi22 Neto aż 85?
0
Oglądał ktoś Narcos:Meksyk? Warto to obejrzeć?Po świetnej historii Escobara jakoś nie moge sie przełamać do kontynuacji w Meksyku.
0
Jeden koleś powiedział mi że Barcelona jest w topie drużyn symulujących i trudno znaleźć bardziej nurkującą.Jak myślicie która drużyna najczęściej symuluje to faktycznie my? Czy nie da się tego stwierdzić.
1
@czosnekfcb Player.
5
Jeśli ten proces się odbędzie to będzie oznaczać że Neymar tu nigdy nie trafi :) Niedługo się wyjaśni.
1
Brawo Mateusz! Dzięki tobie jest ta dogrywka.
0
@Elosek Chodziło mi o rzut wolny Ponitki.
1
Czemu Slaughter nie strzelał...
2
Ale sędziowie pchną tych Chińczyków...
0
@Piorun Punkta i tak mają więcej. :D
0
@danio1899 Karim to crack.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sampa daje dupska,ale ważne że Fabio strzela fajnie jakby znów powalczył o koronę. :)
2
Inter strzel tego gola...
1
@Phatro Pewnie jak będziemy w kryzysie to Bartek nie zwolni Valdka tylko sypnie kaską na Neymarka.
0
@DanielOOL Jego trzeba ignorować bo on właśnie tak buduje swój "fejm". :p
1
Barcelona i Real będą teraz tak myśleć "Ee sąsiad też przegrał to luzik" LL to już nie liga 2 drużyn i Atletico żeby zbyt daleko nie odjechało. :p
0
Co te Polki robią :/
0
@SinMistico Tak wszyscy wiedzą że wina Valverde,problem w tym że to nie my kierujemy klubem i nasz treneiro zostanie na ten sezon i trzeba się z tym pogodzić.
4
Jest Thomas jest Partey.
0
Sama Barca jest sobie winna grając takie G. :p
0
To sie musiało tak skończyć ehh
2
Ta Stenzel to urokliwa. :)
0
@bartoszekkk Nigdzie nie pójdzie Bartek go uwielbia. :)
1
@TheMugShot czarna jak twe oczy :p
0
Utrzymajcie to Los Armeros.
2
A noc taka czarna..
1
@Commando Też mi tego brakuje. :(