@Avada Kedavra cs1.6,kangurek kao,kosmiczna mysz,medal of honor,ice tower wiele tego było tylko nie pamiętam tytułów ahh piękne to były gierki. E. I jeszcze te olimpiady na Pegasusa kaczki i królik Bugs był spk.
@Bykunn Nie jest to puchar sołtysa,ale i tak ten mecz nic nie daje,wynik nie ma znaczenia,starsi odpoczną a młodzi pograją,kiedy jak nie w takich meczach szanse ma dostać Puig czy Araujo.
@Vxb93 Ja mam nadzieję że Ernesto tylko tak gada na konferencjach,w matchday było pokazane że któryś zawodnik chyba Suarez mówił że Valverde był niezadowolony z meczu z Realem gdzie wygraliśmy 3-0 ale gra była słaba i miał o to pretensje.
0
@Nano22 Czyli byłbym w rasie panów ;p
0
Leeds co za mecz :D
2
To "Lucky looser" zawsze śmieszy.xd
0
Myślicie że w SPH zagramy podstawą czy rezerwami?
0
@BarcaInfo Za ile go kupiliśmy?
2
@pikass14 Dajcie że spokój temu Griezmannowi,Dembele to wiadomo szklany itd.,ale Antoine to nadal klasa światowa...
15
Lepiej żeby został do końca sezonu przyda się i to bardzo.
2
Burneika ciężko sie go słucha jako komentator...
0
On jest sprzedany z opcją wykupu czy wypożyczony?
9
@godlike Lepiej sie nastawiać że to wygrają,a później jak zgubią punkty to sie mile zaskoczyć bo tak to znowu będzie płacz ;)
0
@student97r Tak słabo zagrał?
0
@aspider A mi że wygrali 4-1 po hatricku Benzemy... :/
0
@bixmix Jeeee uwielbiam Jacka Wróbla ;D
1
@KamQiX Jak Valverde aż tak bardzo chce go zmarnować to zmarnuje i nic na to nie poradzimy. :(
1
@Wronadlinho Na początek kupiłem dokładnie taki sam polecam. ;)
1
@szymonekk Pet soccer kozak ;)
0
@Avada Kedavra cs1.6,kangurek kao,kosmiczna mysz,medal of honor,ice tower wiele tego było tylko nie pamiętam tytułów ahh piękne to były gierki.
E. I jeszcze te olimpiady na Pegasusa kaczki i królik Bugs był spk.
4
@Bykunn Nie jest to puchar sołtysa,ale i tak ten mecz nic nie daje,wynik nie ma znaczenia,starsi odpoczną a młodzi pograją,kiedy jak nie w takich meczach szanse ma dostać Puig czy Araujo.
4
Skład na Inter powinien być taki:
Neto
Wague-Araujo/Todibo-Umtiti-Firpo
Puig-Vidal-Alena
Perez-Griezmann-Fati(jeśli będzie zdrowy).
5
Cionek gola strzelił a Reca ma asyste. :P
1
@Vxb93 Ja mam nadzieję że Ernesto tylko tak gada na konferencjach,w matchday było pokazane że któryś zawodnik chyba Suarez mówił że Valverde był niezadowolony z meczu z Realem gdzie wygraliśmy 3-0 ale gra była słaba i miał o to pretensje.
3
No i odwołali skoki :(
0
Diablo wygrał ale słabo jak chce walki o mś.
0
@lukas10 Pique,Griezmann no i pewnie Vidal bo na Atleti EV pewnie pomyśli że będzie idealny,zagrają.
0
@BarcaInfo Czyli nie przyjedzie na gale xd
0
Działa wam płynnie to matchday? Mi ścina :/
0
@IronSanHybrid tt.
3
@ViscaBarca123 Dzięki niemu mam yerbę. :D
0
@MarioVeB! Ha akurat to śmieszne "losowanie" euro jest w sobote.
0
Za co Hula dostał?