To jeszcze jedno. Jeśli dziwimy się, dlaczego 18-latek rozegrał dziś 60. mecz w sezonie jako podstawowy gracz Barcy i Hiszpanii. 120 minut w nogach, ale to jest czyste złoto. Wydawało mi się, że on już na oparach, ale dźwignął dogrywkę. Pedri ulubieniec. Biega, biega, a jak myśli https://t.co/sfz9heBIE2">https://t.co/sfz9heBIE2
3
@cescblaugrana95 Anfield go złamało chyba do tego momentu grał jak ściana.
2
Teraz to już napewno sie nie pozbiera psychicznie. ;/
6
https://pbs.twimg.com/media/E4_aCvRWUAM_-mQ?format=jpg&name=medium
Pedri ze starym na plecach.
37
Prawda.
0
@MateuszJrk Niestety nie.
0
Mbappe gola z wolnego nie strzelił, ale lepiej dać mu niż Pogbie czy Griezmannowi którzy te bramki strzelali bo jeszcze sie obrazi.
3
Tak tylko przypomnę że Lenglet ma kontrakt do 2026 roku, przepraszam za taką depresyjną informację.
45
Boże uchroń nas przed kolejnym sezonem oglądania: Roberto-Pique-Lenglet-Alba.
0
@Elrumo Mendy miał kontuzje.
6
Komentator dobrze powiedział: zero zdziwienia.
1
@Aqualitek Nie ma opcji by odszedł.
2
Kurwa co ta obrona wyprawia, Lucho już nigdy mi tu nie zmieniaj Garcii jak go wystawiasz od początku!
1
W 118min. gol Chorwacji i 120.
1
JEEEEEE BOSKI ALVARO! :D
0
Kto tu ma strzelić w tej Hiszpanii, Chorwacja to bierze…
2
Nie no Chorwacja pewnie znowu w karnych przejdzie jak na Mundialu.
1
@Janiama To prawda, stoperów nie powinno się zmieniać jak dobrze funkcjonowali.
1
Zmiany fatalne, Olmo i Torres..
0
Jprdl co ten Torres zrobił.
4
Typowy mecz Barcelony, kontrola meczu, zmarnowane setki, wylew w obronie i nerwówka na koniec.
7
Alba wszedł i jest młyn. ;D
9
Pedri ma już status nietykalnego w reprezentacji, normalnie to on by zszedł a tu doświadczony Koke.
2
Garcia solidny mecz dzisiaj.
2
@Maximus2 Kolejny…
9
Pedri kolejna dobre zachowanie ale dla niektórych to nie ten poziom.
2
Ave Cezar!
1
@Encore Mega ciekawi mnie jakby sobie poradził po tym dobrym meczu z PSG na ŚO, ale Koeman posłał go w odstawke.
2
Sędzia sprawdza…
Z naszego stanowiska nie widać dokładnie..
5
AJ JEZUS MARIA, jaki błąd Boru.. Simona.
1
@tbas My nie narzekamy, lepsze to niż wypożyczenie do Milanu.