@Encore Też nie chce mi się w to wierzyć, ale tylko na libero nadal nic nie jest rozstrzygnięte. Zatorski nie zrobił nic by Heynen w niego zwątpił, genialny sezon klubowy, nigdy go nie zawiódł i grał w najważniejszych meczach, Wojtaszek nie grał w finale MŚ i niewiadomo jakby sobie poradził na tej wielkiej presji. Zatorski według mnie czuje mocny zawód w trenera obecnie.
Barcelona consider Leo Messi’s new contract until June 2023 “just a matter of time”. Last clauses to be approved then it will be done and completed. Updates soon. 🔵🔴🇦🇷
@Abominacja A ile wydają na pensje? Taki Donnarumma, Wijnaldum dają im krocie bo są wspomagani finansowo, zaraz zapłacą 70 mln za Hakimiego, jakoś im pandemia nic nie zaszkodziła… Dobrze to Laporta powiedział „Niektóre kluby-państwa mogą mieć każdego, wystarczy, że go chcą.”
@amanter Griezmann to chociaż zawsze jest dostępny i ma liczby nie raz zawodził, ale jednak był wsparciem dla Messiego w ataku, a Dembele? Nie dość że nie ma liczb i gra źle to większość czasu jest kontuzjowany.
@DonAndrzejos Pewnie po Euro będzie coś wiadomo bo w mediach cisza, a to dziwne bo Laporta zapowiedział 3/4 transfery a nazwisk typowych tak jak spodziewaliśmy się Garcii czy Depaya tak tu niewiadomo.
2
@Djzordon Nie no teraz to się kompromitujesz, idź lepiej już do spania. ;)
2
@Encore Też nie chce mi się w to wierzyć, ale tylko na libero nadal nic nie jest rozstrzygnięte. Zatorski nie zrobił nic by Heynen w niego zwątpił, genialny sezon klubowy, nigdy go nie zawiódł i grał w najważniejszych meczach, Wojtaszek nie grał w finale MŚ i niewiadomo jakby sobie poradził na tej wielkiej presji. Zatorski według mnie czuje mocny zawód w trenera obecnie.
0
Ciekawe czy Heynen naprawdę woli zabrać Wojtaszka niż Zatorskiego na IO.
0
Ukraina wczoraj w żałobie dziś w ekstazie i zagrają ze Szwecją.
0
Z kim zagra Portugalia?
0
Strzela ciągle w ten sam róg a Lloris dalej swoje.
0
Niesamowite ile ta Portugalia dostaje karnych(zasłużonych).
0
@Encore Pewnie gdyby Griezmann nie dał mu karnego i by się nie przełamał to nadal kopałby sie po czole, dobrze że Embappie nadal bez gola.
0
Prawda jest taka że obrona została całkowicie rozwalona, w każdym meczu tracą bramki za Sousy, a w ataku i tak tylko liczymy że Lewy coś strzeli.
0
Ale będzie niedosyt.
0
@pepulinho W której minucie strzelimy?
0
Borek uczył Darka przed meczem.
0
Kulawy Frankowski wchodzi.
1
Hahah. Jaka padaka
0
Ale to Szwecja miała podobno czekać na kontry i nie pressować. ;P
0
Za ciepło dla naszych, nie te warunki.
2
Zawsze jak Szpakowski komentuje jest dramat. ;P
4
A Pedri to nie?
0
@Barcaa12 Heynen chciał tie-breaka przed meczem to mówił.
0
@Encore Chyba najbardziej nie leżący nam przeciwnik, mam nadzieje że wreszcie się zrewanżujemy.
6
Czekamy.
6
Lucho na luzaczku.
https://pbs.twimg.com/media/E4g0B4UX0AAlqhd?format=jpg&name=large
0
@Nazio87 A niżej Alfredo Martinez że jeszcze nic nie ma, zobaczymy kto ma racje.
1
@Abominacja No i przez złe zarządzanie jesteśmy przez to w dołku, a im to nie powiem koło czego lata ile wydają bo mają nieograniczone środki.
0
@Abominacja A ile wydają na pensje? Taki Donnarumma, Wijnaldum dają im krocie bo są wspomagani finansowo, zaraz zapłacą 70 mln za Hakimiego, jakoś im pandemia nic nie zaszkodziła…
Dobrze to Laporta powiedział „Niektóre kluby-państwa mogą mieć każdego, wystarczy, że go chcą.”
0
@amanter Griezmann to chociaż zawsze jest dostępny i ma liczby nie raz zawodził, ale jednak był wsparciem dla Messiego w ataku, a Dembele? Nie dość że nie ma liczb i gra źle to większość czasu jest kontuzjowany.
0
@DonAndrzejos Pewnie po Euro będzie coś wiadomo bo w mediach cisza, a to dziwne bo Laporta zapowiedział 3/4 transfery a nazwisk typowych tak jak spodziewaliśmy się Garcii czy Depaya tak tu niewiadomo.
2
@barcanawieki P$G kupi pół Europy, a i tak nie drgnie ich nic finansowo, nie cierpię tego klubiku.
0
@kkbarca Najbardziej mnie boli to że przez to się go nie pozbędziemy i będzie pobierał ogromną pensje na L4.
0
@Kettger Ale to już było...
I nie wróci więcej...