3 kwietnia 2021, 23:11
6
https://mobile.twitter.com/CompleteSports0/status/1378403722200559621Neymar znów daje popis.
3 kwietnia 2021, 22:50
0
Karniaczek :D czerwo dla Inigo, czyli nie zagra z nami?
3 kwietnia 2021, 21:40
7
@BarcaInfo Haha nagle wyniki sie pogorszyły i chce wracać, jeszcze odpadnięcie z Bayernem i znów zacznie skomleć nad powrotem. Jego czas tu minął, priorytet to napastnik.
3 kwietnia 2021, 19:05
2
Moriba jaki szef.
3 kwietnia 2021, 19:01
4
Patrząc na to PSG jeszcze bardziej boli to odpadnięcie. :/
3 kwietnia 2021, 18:10
Może chociaż Atleti straci. ;P
3 kwietnia 2021, 17:26
Jeśli BvB nie awansuje do LM to raczej już w to lato będzie transfer Erlinga.
3 kwietnia 2021, 16:10
@Coutinho007 Kane to maszyna bezapelacyjnie ale coś dużo kontuzji dostawał ostatnio, to może być problematyczne chyba że sie myle.
3 kwietnia 2021, 13:54
5
@BarcaInfo Może być jeszcze trudniej przez to, Dynamo w LM też przyjechało rezerwami i były męczarnie. ;P
1 kwietnia 2021, 17:22
@BarcaInfo Będzie bitwa, finansowo mamy raczej małe szanse, zobaczymy kogo wybierze.
1 kwietnia 2021, 14:55
Joan Laporta gdy załatwi nam Haalanda:
1 kwietnia 2021, 14:37
@BarcaInfo Prowadź po dublet Leo!
1 kwietnia 2021, 14:11
@Maicej Może znalazł złoty pociąg Hitlera? Kto wie.
1 kwietnia 2021, 14:03
22
Trzeba przypomnieć ten filmikhttps://mobile.twitter.com/PabloWBOfficial/status/1365391299478749184
1 kwietnia 2021, 13:06
@BarcaInfo O kurde ale byłoby pięknie. ;D
1 kwietnia 2021, 11:35
1
@tbas Też bym go odpuścił w tym meczu, ale mam bardzo duże wątpliwości że Koeman nie da ''syna'' od 1 minuty. :P
31 marca 2021, 22:44
Dymy w studio TVP Sport.
31 marca 2021, 22:39
@IronSanHybrid Wiesz że zaraz sędzia kończy mecz, a ten podaje do tyłu... Dramat
31 marca 2021, 12:31
@obiektywny12 Oj tak ;)
31 marca 2021, 12:28
Coraz bliżej powrotu mojej ulubionej ligi, już pare dni. :)
30 marca 2021, 15:08
@Zoker Z Lukaku idealnie sie uzupełniają, ale gdy Lautaro musiał sam grać to już gorzej.
30 marca 2021, 14:50
@cat_r37 Lautaro ostatnio powiedział że temat Barcy to przeszłość i zostaje w Interze.
27 marca 2021, 21:42
@Pilka_jest_okragla Laporta by musiał włosy przefarbować by tak to wyglądało.
27 marca 2021, 18:54
3
@kiper09 Z Valladolid dobrze jakby odpoczął, bez ryzyka że wypadnie na klasyk.
26 marca 2021, 13:39
@Pilka_jest_okragla Jeszcze Oscar Grau.
25 marca 2021, 21:23
Oddaliśmy jakiś celny strzał? Pewnie 1 będzie około 70 min.#QuiqueSetienBall
24 marca 2021, 19:57
Co ci sędziowie odwalają...
24 marca 2021, 19:51
@Yosemite Że Vermaelen jeszcze jest.
24 marca 2021, 19:36
@pafcioxxx De Ligtem i Depayem bym nie pogardził.
24 marca 2021, 18:53
W Holandii tęsknią za Koemanem.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
6
https://mobile.twitter.com/CompleteSports0/status/1378403722200559621
Neymar znów daje popis.
0
Karniaczek :D czerwo dla Inigo, czyli nie zagra z nami?
7
@BarcaInfo Haha nagle wyniki sie pogorszyły i chce wracać, jeszcze odpadnięcie z Bayernem i znów zacznie skomleć nad powrotem. Jego czas tu minął, priorytet to napastnik.
2
Moriba jaki szef.
4
Patrząc na to PSG jeszcze bardziej boli to odpadnięcie. :/
4
Może chociaż Atleti straci. ;P
0
Jeśli BvB nie awansuje do LM to raczej już w to lato będzie transfer Erlinga.
0
@Coutinho007 Kane to maszyna bezapelacyjnie ale coś dużo kontuzji dostawał ostatnio, to może być problematyczne chyba że sie myle.
5
@BarcaInfo Może być jeszcze trudniej przez to, Dynamo w LM też przyjechało rezerwami i były męczarnie. ;P
0
@BarcaInfo Będzie bitwa, finansowo mamy raczej małe szanse, zobaczymy kogo wybierze.
6
Joan Laporta gdy załatwi nam Haalanda:
6
@BarcaInfo Prowadź po dublet Leo!
5
@Maicej Może znalazł złoty pociąg Hitlera? Kto wie.
22
Trzeba przypomnieć ten filmik
https://mobile.twitter.com/PabloWBOfficial/status/1365391299478749184
0
@BarcaInfo O kurde ale byłoby pięknie. ;D
1
@tbas Też bym go odpuścił w tym meczu, ale mam bardzo duże wątpliwości że Koeman nie da ''syna'' od 1 minuty. :P
7
Dymy w studio TVP Sport.
4
@IronSanHybrid Wiesz że zaraz sędzia kończy mecz, a ten podaje do tyłu... Dramat
2
@obiektywny12 Oj tak ;)
0
Coraz bliżej powrotu mojej ulubionej ligi, już pare dni. :)
1
@Zoker Z Lukaku idealnie sie uzupełniają, ale gdy Lautaro musiał sam grać to już gorzej.
0
@cat_r37 Lautaro ostatnio powiedział że temat Barcy to przeszłość i zostaje w Interze.
0
@Pilka_jest_okragla Laporta by musiał włosy przefarbować by tak to wyglądało.
3
@kiper09 Z Valladolid dobrze jakby odpoczął, bez ryzyka że wypadnie na klasyk.
1
@Pilka_jest_okragla Jeszcze Oscar Grau.
1
Oddaliśmy jakiś celny strzał? Pewnie 1 będzie około 70 min.
#QuiqueSetienBall
0
Co ci sędziowie odwalają...
4
@Yosemite Że Vermaelen jeszcze jest.
0
@pafcioxxx De Ligtem i Depayem bym nie pogardził.
4
W Holandii tęsknią za Koemanem.