28 lutego 2021, 10:52
11
@DamianBarcaCule Na 3 w najgorszym wypadku.
28 lutego 2021, 00:02
37
@jeyx77x Ale balon dmuchany. :P
27 lutego 2021, 21:39
9
Ehh.. Getafe prowadzi, marzy mi się by spadli z tej ligi.
27 lutego 2021, 19:58
4
@Comentateiro Za ten mecz wypada pochwalić Koemana.
27 lutego 2021, 19:30
24
@lukas10 Kontuzja to nie odpoczynek.
27 lutego 2021, 19:21
0
Ma ktoś link do tej sytuacji Araujo z kopnięciem? Bo przegapiłem.
27 lutego 2021, 18:24
@Janiama Byle tylko ten Pjanić nie zgarnął jego minut, tylko o to prosze.
27 lutego 2021, 18:22
2
Ale byłoby super jeszcze tak odrobić w PK i do finału awansować.
27 lutego 2021, 18:15
5
Who needs Griezmann?
27 lutego 2021, 18:12
1
Oby te kontuzje nie były poważne, a mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu. :)
27 lutego 2021, 17:14
3
Dest bardzo dobra 1 połowa.
27 lutego 2021, 17:09
W końcu grają szybką piłke, ciągły pressing tak właśnie sie gra z najmocniejszymi rywalami, stojanowa to można grać z Alaves.
27 lutego 2021, 15:25
27 lutego 2021, 14:38
@koziar Największe sukcesy za sobą? Poważnie?
27 lutego 2021, 09:31
Lautaro Martinez: FC Barcelona chciała mnie rok temu i to była moja droga. Ale powiedziałem do Antonio Conte: "Nie martw się, jestem skupiony na planach Interu". Teraz "Barca" to już dla mnie tylko przeszłość, zostanę w drużynie.
26 lutego 2021, 20:50
Ale to się ułożyło że Barcelona gra dwa mecze pod rząd z Sevillą, tak samo Bilbao dziś i w czwartek z Levante.
26 lutego 2021, 17:19
26 lutego 2021, 17:04
32
Przed prowadzeniem Barcelony fajnie jakby sprawdził się w jakiejś mocniejszej lidze jak chociażby obecnie robi to Steven Gerrard.
26 lutego 2021, 16:13
6
Będziemy grać Pique, Busquetsem, Messim, Albą aż czegoś nie wygrają czyli do końca świata i jeszcze dalej potem można robić przebudowę składu.
26 lutego 2021, 13:51
@BarcaInfo Na meczu z Cornellą lub Rayo chyba też tak było.
26 lutego 2021, 13:21
@Hanok Stary klasyk z LM, aż dziw że w LE, obyśmy my tam kiedyś nie wylądowali. :P
26 lutego 2021, 13:13
@DaPi Szkoda że mieszkam tak daleko, bo bym tam kręcił wami. :P
26 lutego 2021, 13:06
Komentarz usunięty przez użytkownika
26 lutego 2021, 13:03
@AmigoBlancos Jego transfer miał tylko i wyłącznie spiąć budżet Bartkowi.
26 lutego 2021, 11:38
Mega ciekaw jestem czy Koeman wystawi razem Araujo z Pique, może by to jakoś uszczelniło tę ciekającą ze wszystkich stron defensywe.
25 lutego 2021, 18:24
@DonAndrzejos Prosze cię...
25 lutego 2021, 16:12
@Kvothe07 Niech Coutinho sobie wezmą.
25 lutego 2021, 12:31
@BarcaInfo Do pewnego momentu wydawał sie idealny, wszystko przygotowane pod te wybory, jak już sie zaczęły zniszczył sam sobie wszelkie szanse.
25 lutego 2021, 12:24
@BarcaInfo Pimienta za Koemana :P
25 lutego 2021, 11:44
@arasz1819 Facebook
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
11
@DamianBarcaCule Na 3 w najgorszym wypadku.
37
@jeyx77x Ale balon dmuchany. :P
9
Ehh.. Getafe prowadzi, marzy mi się by spadli z tej ligi.
4
@Comentateiro Za ten mecz wypada pochwalić Koemana.
24
@lukas10 Kontuzja to nie odpoczynek.
0
Ma ktoś link do tej sytuacji Araujo z kopnięciem? Bo przegapiłem.
4
@Janiama Byle tylko ten Pjanić nie zgarnął jego minut, tylko o to prosze.
2
Ale byłoby super jeszcze tak odrobić w PK i do finału awansować.
5
Who needs Griezmann?
1
Oby te kontuzje nie były poważne, a mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu. :)
3
Dest bardzo dobra 1 połowa.
2
W końcu grają szybką piłke, ciągły pressing tak właśnie sie gra z najmocniejszymi rywalami, stojanowa to można grać z Alaves.
0
1:06 :D
2
@koziar Największe sukcesy za sobą? Poważnie?
0
Lautaro Martinez:
FC Barcelona chciała mnie rok temu i to była moja droga. Ale powiedziałem do Antonio Conte: "Nie martw się, jestem skupiony na planach Interu". Teraz "Barca" to już dla mnie tylko przeszłość, zostanę w drużynie.
2
Ale to się ułożyło że Barcelona gra dwa mecze pod rząd z Sevillą, tak samo Bilbao dziś i w czwartek z Levante.
1
To się ceni. :D
32
Przed prowadzeniem Barcelony fajnie jakby sprawdził się w jakiejś mocniejszej lidze jak chociażby obecnie robi to Steven Gerrard.
6
Będziemy grać Pique, Busquetsem, Messim, Albą aż czegoś nie wygrają czyli do końca świata i jeszcze dalej potem można robić przebudowę składu.
0
@BarcaInfo Na meczu z Cornellą lub Rayo chyba też tak było.
5
@Hanok Stary klasyk z LM, aż dziw że w LE, obyśmy my tam kiedyś nie wylądowali. :P
0
@DaPi Szkoda że mieszkam tak daleko, bo bym tam kręcił wami. :P
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AmigoBlancos Jego transfer miał tylko i wyłącznie spiąć budżet Bartkowi.
0
Mega ciekaw jestem czy Koeman wystawi razem Araujo z Pique, może by to jakoś uszczelniło tę ciekającą ze wszystkich stron defensywe.
0
@DonAndrzejos Prosze cię...
0
@Kvothe07 Niech Coutinho sobie wezmą.
0
@BarcaInfo Do pewnego momentu wydawał sie idealny, wszystko przygotowane pod te wybory, jak już sie zaczęły zniszczył sam sobie wszelkie szanse.
2
@BarcaInfo Pimienta za Koemana :P
2
@arasz1819 Facebook