Już nie wlewajmy tyle pesymizmu do naszych serc kibicowskich o barwach Blaugrana, wierzymy do końca bo przecież wszystko może się zdarzyć to tylko futbol, zostawmy lament/radość na końcowe rezultaty. Dobrej nocy życzę, bądźcie zdrowi! :) VeB
Nie bolą mnie wygrane z Madrytu, bo nasi extra-piłkarze sami sobie ową sytuacje stworzyli wystarczyło nie sfrajerzyć w czwartek, a nie trzeba byłoby sie oglądać na innych, nie wykorzystane sytuacje lubią sie mścić(wytarty frazes ale pasuje).
Najgorsze że po tylu zdobytych punktach, potknięciach rywali dają człowiekowi nadzieje by potem ją brutalnie odebrać. Muszę zmienić nastawienie do tych meczy bo nie cierpię uczucia zawodu.
Roberto był ultra-tragiczny i boli mnie to że gra tylko za nazwisko i że jest jednym z kapitanów, ale w tym meczu zawiódł każdy Ter Stegen wpuszcza wszystko co leci w bramkę, Messi bez zaangażowania, Alba to na odwal wszystko, Pique fatalny a z ławki wchodzi Trincao nie wiadomo po co jak on się boi własnego cienia. Szkoda gadać, ta porażka to wstyd.
@AmigoBlancos Ja nawet nie dopisuje gdy prowadzimy załóżmy 3-1 w meczu, niedawno Getafe miało szanse zremisować skończyło sie 5-2 na szczęście, ale różnie mogło być.
0
Udinese piąty mecz z rzędu prokurują karnego a ta ręka to jakiś sabotaż...
7
Ten Rodrigo De Paul bardzo ciekawy zawodnik, fajnie jakby w reprezentacji też dobrze zagrał na CA.
0
@AmigoBlancos Z całym szacunkiem ale nie wku*wiaj mnie bo znowu wykrakasz łysy. :P
1
Już nie wlewajmy tyle pesymizmu do naszych serc kibicowskich o barwach Blaugrana, wierzymy do końca bo przecież wszystko może się zdarzyć to tylko futbol, zostawmy lament/radość na końcowe rezultaty. Dobrej nocy życzę, bądźcie zdrowi! :) VeB
12
Nie bolą mnie wygrane z Madrytu, bo nasi extra-piłkarze sami sobie ową sytuacje stworzyli wystarczyło nie sfrajerzyć w czwartek, a nie trzeba byłoby sie oglądać na innych, nie wykorzystane sytuacje lubią sie mścić(wytarty frazes ale pasuje).
PS.GRATULACJE ZAKSA!!!
0
”Goonies” na TVN7 :D
2
Nie wiem czy było ale Neymar wreszcie zdobył Złotą Piłkę:
https://www.instagram.com/p/COTDKAwAN61/
1
@Lionel_Messi10 On za zasługi(gol z PSG, dobre występy w klasykach) ma z góry miejsce w składzie...
4
@GeneralXavi Kolejny raz na najważniejszą część sezonu dają ciała, tak było w poprzednich sezonach gdy przegrywaliśmy z LFC, z Valencią itd.
2
@BarcaInfo Nie widze tego by Laporta miał sie pozbyć jednego z kapitanów, mimo że bardzo bym tego chciał, chłop jest bezużyteczny.
0
Najgorsze że po tylu zdobytych punktach, potknięciach rywali dają człowiekowi nadzieje by potem ją brutalnie odebrać. Muszę zmienić nastawienie do tych meczy bo nie cierpię uczucia zawodu.
0
Czemu u siebie gramy tak źle? Na wyjazdach jest dobrze, a na Camp Nou zawsze coś odwalają...
4
Roberto był ultra-tragiczny i boli mnie to że gra tylko za nazwisko i że jest jednym z kapitanów, ale w tym meczu zawiódł każdy Ter Stegen wpuszcza wszystko co leci w bramkę, Messi bez zaangażowania, Alba to na odwal wszystko, Pique fatalny a z ławki wchodzi Trincao nie wiadomo po co jak on się boi własnego cienia. Szkoda gadać, ta porażka to wstyd.
0
Ale frajerstwo...
1
@Coutinho007 Ten gol dał mu miejsce do końca życia w składzie, nie wiem jak można być tak ślepym i nim grać...
1
Haha a Roberto dalej będzie się kopał po czole.
0
@LuisSalvano Nie zmieni, Roberto to jeden z kapitanów i gra za nazwisko.
2
Ten De Jong to jest niezniszczalny, on odpoczął w którymś meczu? :P
0
@xVENUMx Dieta piwna- specjalizacja lvl master.
24
Umtiti po ogłoszeniu składu:
https://media.tenor.com/images/f469ab871356052ee0d7abddad280383/tenor.gif
6
Już mam flashbacki jak Umtiti truchta za Soldado, pożegnalny mecz czy jak?
2
@Cwaniak4 1-0 biore w ciemno, tylko 3 punkty sie liczą.
2
@clyde Znaleźć kobietę co by się interesowała piłką to też sztuka.
2
@AmigoBlancos Ja nawet nie dopisuje gdy prowadzimy załóżmy 3-1 w meczu, niedawno Getafe miało szanse zremisować skończyło sie 5-2 na szczęście, ale różnie mogło być.
1
Oby Granada dziś nie planowała jakiejś zemsty za remontade z PK. :P
1
@BarcaInfo I tak sie bije rekord poleceń. :D
2
@pele1282 Szansa dla młodego i perspektywicznego Odriozoli.
2
Paryż u siebie w każdym meczu grał gorzej niż na wyjeździe także City musi jeszcze dużo zapracować by awansować do finału.
1
Bandycki faul, oby nic się nie stało Ilkayowi, teraz to City musi to wykorzystać i strzelić trzecią.
2
Neymar pokazujący żeby nie symulował :D