0

Udinese piąty mecz z rzędu prokurują karnego a ta ręka to jakiś sabotaż...

7

Ten Rodrigo De Paul bardzo ciekawy zawodnik, fajnie jakby w reprezentacji też dobrze zagrał na CA.

0

@AmigoBlancos Z całym szacunkiem ale nie wku*wiaj mnie bo znowu wykrakasz łysy. :P

1

Już nie wlewajmy tyle pesymizmu do naszych serc kibicowskich o barwach Blaugrana, wierzymy do końca bo przecież wszystko może się zdarzyć to tylko futbol, zostawmy lament/radość na końcowe rezultaty. Dobrej nocy życzę, bądźcie zdrowi! :) VeB

12

Nie bolą mnie wygrane z Madrytu, bo nasi extra-piłkarze sami sobie ową sytuacje stworzyli wystarczyło nie sfrajerzyć w czwartek, a nie trzeba byłoby sie oglądać na innych, nie wykorzystane sytuacje lubią sie mścić(wytarty frazes ale pasuje).

PS.GRATULACJE ZAKSA!!!

0

”Goonies” na TVN7 :D


2

Nie wiem czy było ale Neymar wreszcie zdobył Złotą Piłkę:
https://www.instagram.com/p/COTDKAwAN61/

1

@Lionel_Messi10 On za zasługi(gol z PSG, dobre występy w klasykach) ma z góry miejsce w składzie...

4

@GeneralXavi Kolejny raz na najważniejszą część sezonu dają ciała, tak było w poprzednich sezonach gdy przegrywaliśmy z LFC, z Valencią itd.

2

@BarcaInfo Nie widze tego by Laporta miał sie pozbyć jednego z kapitanów, mimo że bardzo bym tego chciał, chłop jest bezużyteczny.

0

Najgorsze że po tylu zdobytych punktach, potknięciach rywali dają człowiekowi nadzieje by potem ją brutalnie odebrać. Muszę zmienić nastawienie do tych meczy bo nie cierpię uczucia zawodu.

0

Czemu u siebie gramy tak źle? Na wyjazdach jest dobrze, a na Camp Nou zawsze coś odwalają...

4

Roberto był ultra-tragiczny i boli mnie to że gra tylko za nazwisko i że jest jednym z kapitanów, ale w tym meczu zawiódł każdy Ter Stegen wpuszcza wszystko co leci w bramkę, Messi bez zaangażowania, Alba to na odwal wszystko, Pique fatalny a z ławki wchodzi Trincao nie wiadomo po co jak on się boi własnego cienia. Szkoda gadać, ta porażka to wstyd.

0

Ale frajerstwo...

1

@Coutinho007 Ten gol dał mu miejsce do końca życia w składzie, nie wiem jak można być tak ślepym i nim grać...

1

Haha a Roberto dalej będzie się kopał po czole.

0

@LuisSalvano Nie zmieni, Roberto to jeden z kapitanów i gra za nazwisko.

2

Ten De Jong to jest niezniszczalny, on odpoczął w którymś meczu? :P

0

@xVENUMx Dieta piwna- specjalizacja lvl master.

24

6

Już mam flashbacki jak Umtiti truchta za Soldado, pożegnalny mecz czy jak?

2

@Cwaniak4 1-0 biore w ciemno, tylko 3 punkty sie liczą.

2

@clyde Znaleźć kobietę co by się interesowała piłką to też sztuka.

2

@AmigoBlancos Ja nawet nie dopisuje gdy prowadzimy załóżmy 3-1 w meczu, niedawno Getafe miało szanse zremisować skończyło sie 5-2 na szczęście, ale różnie mogło być.

1

Oby Granada dziś nie planowała jakiejś zemsty za remontade z PK. :P

1

@BarcaInfo I tak sie bije rekord poleceń. :D

2

@pele1282 Szansa dla młodego i perspektywicznego Odriozoli.

2

Paryż u siebie w każdym meczu grał gorzej niż na wyjeździe także City musi jeszcze dużo zapracować by awansować do finału.

1

Bandycki faul, oby nic się nie stało Ilkayowi, teraz to City musi to wykorzystać i strzelić trzecią.

2

Neymar pokazujący żeby nie symulował :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?