0

Czy ty trolujesz? Ogladales mecze jak gra mesi i modirc? Bo ja tak i roznica jest kolosalna jezeli trolujesz przestan jezeli nie to dyskusja z toba nie ma najmniejszeogo sensu.

0

Mesi>mordic zawsze i wszedzie ale nie liczy sie kto jest lepszy tylko to kto wiecej osiagnal z druzyna.

1

Ktory to poszedl w swiat i robi furore?

0

A ja duzo dostane?

0

To ze ty wolisz nie ma na szczescie znaczenia.

1

Mam nadzieje ze nie gra w ta badziewna gre.

0

To zlota pilka jest za zaslugi czy za lepsza gre?

1

Ta zmiana powinna byc przeprowadzona 20 min temu...

1

Nie wytrzymam nastepnego sezonu z valerende na lawce...

0

Ale wczesniej zawsze na zmiane bylo... Tak musze 3 mecz ogladac na internecie ;/

0

wiadomo dlaczego?

0

Dlatego nie oglada sie yutuberow :) szkoda czasu na nich.

2

Roberto do pomocy hehehehe

0

Nawet nie pamieta. Pierwsze moje wpsomnienie z barcelona to przegrany final lm 0 do 4 z milanem pamietam smutek. Pewnie polubiłem za pilkarzy ktorzy tam graja i styl gry.

0

Bez przesady z tym regulaminem nie ma osoby chyba ktora by go nie zlamala. 3 min na ogladanie meczu sie spoznil rozwiazac kontrakt! . Banda baranow nic wiecej :)

1

Nie gral i spoznil sie pare min na ogladanie meczu no tragedia normalnie kare mu dac 10 mln najlepiej. Teraz dembele pierdnie i juz bedzie news w gazetach jaki to on toksyczny ;)

Chlopak mlody nie radzi sobie z presja to widac a gazety jeszcze tylko to pogarszaja.

1

Gosciu nie myle sie. Dodaj wiecej xd nastepnym razem ;)

0

Tylko on gra na tej samej pozycji co dembele a skoro dembele sie nie lapie do 1 skladu to nie ma miejsca na lawce dla malcoma.
Problemem jest taktyka 442 która preferuje trener...

0

Skad wiesz ze genianlny? ogladales juz?

0

No ma szanse ze posiedzi 90 min na lawce.

0

Znowu roberto w pomocy...

0

Nie polski, w innych krajach blokowany

0

Macie jakiegos strema siatkowki na telefon? z gory dzieki :)

1

Neymar caly czas ma mase strat messi tez wiele napastnicy graja na duzym ryzuku wiec czesto sa straty jednak czesto sa one wytykane dembele co nie jest sprawiedliwe

0

To nie o poprawnosc polityczna chodzi tylko o kase :) Czarni to juz nie mniejszosc wiec zeby zainteresowac ich coraz czesciej takie rzeczy maja miejsce.

0

Pfff graczem to on wielkim nie jest :)

0

Płakać za nim to nie bede bo tak malo widowiskowo grajacej barcelony nie wiedzilem nigdy.

0

To nie kupuj ale nie kupuj tez podroby :)

6

Wydajac 300zl wpsierasz swoj klub wydajac 30zl wspierasz zlodzieja ktory chce latwym kosztem zarobic.

Ja jestem zdania nie stac cie to nie kupuj a nie kupuj pordobki.

0

Ojj sa wygodni ojj sa ;) Jak rotowac to kiedy powiedz mi? Szczegolnie ze przyszli zawodnicy ktorzy maja cos wniesc swoja gra i godnie zastapic graczy pierwszego skladu. Szczerze to nie sadzilem ze zatesknie za LE...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?