Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bolton fujka ___________
1
@Laminedependencia Alvarez pewny? no nie bardzo...
Zdecydowane nie dla alvareza
0
@Raphinha11 Reksio
1
Okna pozamykane czy jednak otwarte dzisiaj?
1
@Kibicodlat5 My nie ale barcelona pewnie ma.
0
@Who_you_mam Romano to zadna wyrocznia.
0
@Fog_W_1899 Cena wiadomo za duza ale nazywanie go przcietniakiem to juz jakas odklejka.
0
@partymaker Bo strzelil dwa gole XD strzeli jeszcze ze 2 i bedzie najlepszym napastnikiem na swiecie XD
Ani alvarez ani oyarzabal nie powinni grac w barwach barcelony
0
@Chudini123 Bez przesady tylko nie on..
0
@sokot Dawno nic glupszego nie czytalem XDD
0
@Starrk Nie do konca, filipinczycy np sa niscy mniej wlosow maja i pot rozchodzi sie bardziej rownomiernie ale to nie zmienia faktu ze dla nich 40 stopni jest tak samo upalne jak dla nas. Organizm nie przyzwyczaja sie do takich temperatur, troche lepiej je znosza ale nie jest to dla nich nic przyjemnego. W dzien bardzo malo pracuja chowaja sie wcieniu i w kazdej nawet drewnianej chacie sa wiatraki.
0
@Starrk Nie, organizm znosi to tak samo nei da sie przyzwyczaic do upalow.
2
3 dni upalow i juz placz, pomyslcie takie filipiny 300 dni w roku i w kazdy dzien 35+ a kazda noc 26+
1
@Tridente2015 To akurat prawda, wielu pomocnikow ma lepsze liczyb ale podobna sprawa byla z iniesta liczby przecietne ale wplyw na gre ogromny.
1
@kejdzi Tez uwazam ze mocno przesadzona kwota ale z tym oyarzabelem tez bez przesady za wysokie progi jak na niego.
2
@martusiaaaa xddddddddddddddd
1
Plan b jedyna sensowna opcja ;3
1
@Who_you_mam Najgorszy, alvarez nie jest wart 100mln a co dopiero 120.
Zdecydowane nie dla niego.
0
@daniel32778 Akurat tu stane po ich stronie. W sensie wydali tyle na gre robia ja dlugo pilunja zeby jak najmniej wycieklo a gdyby wydali pudlka z plyta to na bank pare tygodni wczesniej by ktos wrzucil nawet cala gre ograna w neta.
Wersja z plyta w pudelku pojawi sie pare tygodni pozniej wiec jak ktos chce pudelko z plyta to poczeka te pare tygodni i tyle.
1
@RomanGroza Oby go do barcelony nie puscili a do was moga go puscic :P
3
@Robert_Kubica U mnie zabil fakt ze bedzie sie gralo baba XD gta i granie dziewczyna XDDD Woke shit
0
@Raphinha11 Tu nie chodzi o pienidze tylko o obawy ze gra wycieknie do neta (ktos ja np cala przejdzie i wrzuci w neta np 2 tyg przed premiera) tylko dlatego to zrobili, mozliwe ze juz po premierze nastepne pudelka juz beda z plyta.
1
@heniusss Ani alvareza za 80 mln ani viniciusa za darmo nie chce w barcelonie a fuj
0
Mam nadzieje ze to jakis prank XD
1
@Lionel_Messi10 Alvarez z to wielka gwiazda XD
0
@derus Bez przesady liczb nie ma najgorszych i to w silniejszej lidze.
3
@Marcelinho99 Co ty bredzisz XDDDD
0
@FanVictoraIbarbo Ten maly klubik i ci sa z toba w pokoju?
2
@MessiForeverTheBest Nie bedzie bo do barcelony nie przejdzie ;3
1
@jackoFR Za zawodnika sie placi jest czescia projektu i kontrakt to wlasnie zabezpieczenie ze ebdzie gral. Podpisal kontrakt to podpisal wiedzial gdzie bedzie grac