0

Verma na obrone mashe na lawke

0

Za masche vernalen ktory jest o niebo lepszym obronca,

0

Turan nie jest hiszpanem

0

Od stycznia lawka nie bedzie wygladala tak slabo prawdopodobna lawka to : Nolito, Turan, Vidal, Mascherano (tak masche lawka jest dobrym obronca na ogorki lecz na lepszych rywali jest zwyczajnie slaby i za nikski, verma piwersza 11)

4

Szkoda wam go?
Mi nie, koles zarabial miliony zdobywal trofea a teraz placze ze nigdy nie chcial zostac bramkarzem.
Skoro nie chcial nim byc niech otworzy jakis wlasny biznes i niech tym sie zajmie.

Slaba psychika to nie jest dobra cecha u pilkarzy.

0

Barcelona ma 2 lepszych bramkarzy niz VV

0

Chcesz wygrywac czy ogrywac mlodych bo tego i tego sie nie da zrobic.
Niestety zaden z mlodych nie jest nawet w polowie tak dobry jak mesi w ich wieku.
Nudzi juz ten placz ze nie dostaja szans i nie graja.
Nie zawsze trafi sie taki iniesta czy messi i trzeba sie z tym pogodzic ze zeby wygrywac barcelona nie moze sie juz opierac na wychowankach.

0

Jakimi? Ja takie zdanie mam od dawna, masche nie nadaje sie na srodek obrony a mathiue na bok obrony. Wiec jedyna opcja to taka jaka ja napisalem.
No i rzygam takimi kometarzami jak twoje.

0

Komentarz usunięty

0

Prosze niech ktos napisze ze mascherano to dobry obronca ^^

0

Ja pierd... ty serio jestes ulomny skoro takie "argumenty" podajesz.
No i milego ogladania darmowej tv ;)
Bez odbioru

0

Ale wiekszosc placi rodzice pewnie twoi tez bo sie boja kary wiec gdzie ta twoja darmowa tv?

0

Bezlpatnej? Czyli rozumiem ze rodzice nie oplacaja abonamentu radiowo telewizyjnego :)

0

Niech pogra Song :) Dzieki niemu to nie bedzie osłabienie

0

ibre zniszczyla barcelona ? heheeh ahh ten smietankowy tok rozumowania ;)

0

ten sam ktory zeby strzelic jedna bramke potrzebuje teraz dziesieciu 100% okazji

0

to nie jest malo? to jest w chuuuj mało wygladasz pewnie jak dziewczynka nie jak facet

0

Już w tym sezonie powinien grać w podstawowym składzie każdy mecz xaviego to tylko potwierdza.
Xavi może mieć jeszcze przebłyski ale jego czas zdecydowanie dobiega końca pora zwolnic miejsca graczowi ktory obecnie sie lepiej prezentuje.

0

W każdym meczu pedro gra przynajmniej poprawnie wiec nie pierdol :)

0

Mam nadzieje że nauczą tego neymara że symulowanie nie jest fajne.
Pedro już prawie się tego oduczył wiec neymaraowi też może sie uda :)

0

"Na ostatnią zmianę Roura zdecydował się w 72. minucie, ściągając z boiska Pedro, a wpuszczając na nie Pedro" Ktos to czyrta zanim zatwierdzi !?

0

Ktos kto pobil tyle rekordow przerosl kolejny ?
Glupoty piszesz

0

"Cuenca lepiej gra oT tello "
takiego bledu to ja jeszcze nie widzialem ;D

0

kiedy news "mesi zjadl sniadanie" ?

0

To jeszcze nic nie zmienia bo jezeli milan go nie wykupi to barca bedzie musiala zaplacic te 18 mln za gracza ktory nie bedzie lapal sie nawet na lawke.
Mam nadzieje ze milan go wykupi :)

0

to jest decyzja na wiele lat wiadomo cn ma piekna historie ale dlaczego nie stworzyc jeszcze piekniejszej na nowym najlepszym stadionie na swiecie ?
Nowy stadion i tyle !

0

caly swiat to iluminaci...
ja pierdo... co za ludzie :)

0

messi i pedro po 7
gdzie wy oczy macie ?

0

Dobra ale za kogo on bedzie gral ?
Na dm jest busi i masche to wystarczy.
Jestem zdecydowanie na nie szkoda kasy i grcza ktory bedzie grzal lawe.
Jeden srodkowy dobry obronca i kadra kompletna.

0

denying tu chodzi o to ze nie zagral bo moze nie chcieli ryzykowac zadnego urazu skoro chca go sprzedac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?