Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak mysle i tak bedzie.
0
Wystarczy ze bedzie cierpliwy to taka sama gwiazda jak mesi bedzie w barcelonie za pare lat.
Jeszcze bedzie tego zalowal ale droga wolna.
3
Chinska liga to jednak 2lvl wyzej niz polska liga.
0
Kto tego pilnowal? Neymar wraz z ojcem ;)
1
Poranna kawa podnosi ci cisnienie? to ile ty masz lat 13?
0
Finansowe fair plai obowiazuje przy pensjach zawodnikow bo chodzi o to zeby kluby nie placily wiecej niz zarabiaja, kupowac moga za ile i kogo chca.
1
Florek juz probowal wyciagnac veriatiego a myslisz ze neymara mu sie uda?
hehehe
0
A jak nie przejdzie to znaczyc bedzie jednak ze bardziej mozna ufac slowom dzialaczy niz gazetom tak?
0
Wierzysz gazetom ktore dzieki takim tytulom podywzszaja sobie sprzedaz?
Ja tam wole poczekac na oficialne informacje bo teraz kazda gazeta pisze co innego ;)
0
No ale taka informacja nie jest w ogole wiarygodna bo gazety moga pisac co chca
0
No i oni zbieraja sie razem i dementuja? zawsze mnie to smieszy gdy nie ma podanych wypowiedzi konkretnych osob.
0
Zawsze mnie zastanawia kto to jest to jego najblizsze otoczenie ;)
1
Zobaczmy jeszcze duzo czasu zostalo ale nadal nie odpowiedziales na pytanie ;)
1
No to na kim m sie skupic np? :)
1
Ale okienko zamkniete oznacza chyba ze kupowac nie moga a sprzedawac moga wiec mozliwe ze jeszcze barcelonie "uda" sie go kupic ;/
3
Z tak grajaca barcelona i takimi pilkarzami jakich mial guardiola w barcelonie to byle polski trener by osiagnal wszystko ;)
1
Jest juz jedna taka osobam, nazywa sie vidal.
Gdy gral pokazywal ze warto stawiac na niego :)
0
Nie bo tu nie o kase sie rozchodzi
3
Trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje czyny.
Zreszta co tu porownywac nikt mu w tym psg krzywdy nie robi ;)
4
Czekalem az ktos ten debilizm napisze ;)
Niewolnik nie podpisuje rok wczesniej nowego kontraktu ;)
0
Nawywasz mnie debilem bo w przeciwienstwie do ciebie mam mozg?
Nie jest prawda odjawiona zreszta wtf?
Rozne gazety informowaly o tym ze barcelona rozmawiala i zlozyla oferte psg za verratiego barek to tylko potwierdzil.
Bez odbioru bo dyskuskja z ameba nie jest przyjemna.
0
Przeczytaj wywiad bartka gdzie przyznal ze pytali o verratiego.
O presji zawodnika na klub najczesciej iformuje prasa i nie wiadomo ile barcelona ma z tym wspolnego ile sam zawodnik i jego agent ale najlepiej zwalic wszystko na zarzad.
I tak inni zawodnicy tez wywieraja presje na klub gdy chca odejsc do innego klubu niz barcelona.
0
Czytales ostani wywiad?
Bartek przynal ze ze zapytali o verratiego a ci nie chca w ogole rozmawiac.
Beznadziejny zarzd bla bla bla
Pewnie nie jest idealny ale tutaj nie ma ich winy bo to tylko od psg zalezy czy sprzeda i jak beda mieli focha to nawet 150mln barcelony nic nie zmieni.
0
Ostanio w wywiadzie bartka bylo ze zapytali o verratiego jednak psg nie chce rozmawiac.
Jak widze debili wypisujacych ze zarzd nic nie robi to jest mi az troche smutno ze mozna byc tak glupim.
Jak ktos nie chce nawet rozmawiac o transferze to ten najgorszy zarzad jaki powstal na swiecie nic nie zrobi i zaden inny tez ;)
0
A co ma zrobic zarzad?
Boze uzywajcie mozgu czasami.
0
Nie, ale realia sa takie ze psg go nie chce sprzedac i nawet 150mln ich nie przekona bo kase maja.
Wiec jakim cudem perez by go wyciagnal?
0
Gdyby nie bylo msn to dembele rok temu by przeszdl wiec barca zbytnio kupic go nie mogla bo nie chcial grzac lawy.
0
Co ty pierdzielisz xd
Nikt go nie wyciagnie z psg ;) tu nie chodzi o kase wiec co perez by zrobil?
0
Rekomendacja to nie nakaz i nie ma potrzeby trzymania sie go sztywno.
I zapomniales dlaczego ten smieszny przepis o fairplay zostal wprowadzony?
Podpowiem, chodzi o kluby finansowe z prywatnych srodkow ktore prawie nic nie zarabiaja tylko licza na czesto arabski hajs.
Barcelona placi duzo ale duzo tez zarabia wiec moga spac spokojnie :)
1
Klub planuje przebudowe cn wiec nie moga liczyc na pelen budzet czy zadluenie sie zbytnie.
Ktos tu o tym zapomina ;)
Utrzymanie msn wiadomo ze kosztuje ale co zrobic :)
Wszystko wydaje sie takie proste, taki klub jak barca a tylko 70 milionw ;)
A rzeczywistosc bez szejkow jest o wiele bardziej skomplikowana.