0

@Derean My? Jak zarabiasz tyle to wez pozyc troche.

0

@RoberDzik Jak nico jest za slaby na 1 sklad wchodznie z lawki max i oby nie przeszedl do barcelony.

0

@mkl87 Z nico na lawce tak :)

1

Oby diaz albo leao!

0

To teraz cale silyu po diaza!

0

@bady48 3 bez szczesnego bo nie przedluzyl jeszcze i cisza o tym.

0

@zenoowity I nico bedzie taka sama wtopa jak coutinho

0

@Piotr,1985 XDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Vurt I na jakiej pozycji

0

@RozowaPantera Okolo 400zl prognozuja cene. Minimum to bedzie 350 i na xboxie s bedzie pewnie 30klatek w 720 wiec no szkoda grac.

0

@messi33 Nie wystrzela, atomowki sluza do straszenia nie do uzywania.

3

Jak dla mnie to moze umnawiac sie nawet z 40+ nic mi do tego bo w ogole mnie jego prywatne zycie nie interesuje (jak i kazdej innej znanej osoby)
Jest pilkarzem i tylko jego gra na boisku mnie interesuje.

0

@Guillegavira Pierwsze niech barcelona kupi diaza a potem sie zobaczy.

0

@Herato Ale sila nei zmuszaja jeszcze, do tego sytuacja z ropa jest troche inna bo zostalo jej mniej niz wiecej

0

@Lucyffffer1922 Nie pale w ogole haszu itp a to nie jest nick od haszu tylko od haszowania to informatyka nie zielone tematy ;)
Mam nadzieje ze nico nie przejdzie bo jak przyjdzie to jestem na 100% pewien ze bede musial napisac "a nie mowilem"
Milego wieczoru bez odbioru.

0

@Vurt No XD dla kazdego kto chce nico w barcelonie bez odbioru XD

0

@Lucyffffer1922 XDDDDD popatrz na jego statyski w tym sezonie, popatrz na jego mecze w tym sezonie ;)
A sorry ale pewnie zyjesz mistrzostwami swiata gdzie zagral 2 dobre mecze.
No i fajnymi cieszynkami z yamalem.
TO JEST PRZECIEZTNY GRAJEK i kazdy kto tego nie widzi nie zna sie na pilce.|

I tez zadnym arugmentem nie jest ze klub sie zna i maja wieksza wiedze niz ja bo i ta sama barcelona sciagnela victora roque XD

0

@Gaucho Akurat w realu nie biora slabych zawodnikow jak nico i po co im kolejny skrzydlowy wiardygodnosc bliska zeru :)

0

Nico Williams?
Nie dziekuje.
Luis Diaz?
Tak poprosze bo to najlepszy wybor!

0

@CLS63AMG To ten ktory sie szczycil ze zaprowadza pokoj na swiecie ze wojne na ukrainei zakonczy w pare dni i ze za jego kadencji usa nie prowadzilo zadnej wojny XD?

1

@fart Trzeba jechac szybciej niz oni XD

1

Tebasiku ratuj zeby barcelona nie popelnila najwiekszego bledu ostatnich lat i nie kupila przecientego nico.

1

@lajcior Nalesniki spoko

3

Tylko diaz a nie nico ;/
To bedzie mega wtopa.

0

@Gaucho Tylko diaz!

0

@aspr1me Nie, barcelona idzie po diaza nie slabego nico!

0

@turhiay Oby sie nie udalo!

2

@Hadim Jak diaz zjada nico na sniadanie. Ludzie chyba nie widza jak slabo gral w tym sezonie nico.

0

@MILOSZ_F22 Diaz to zlota opcja nico to brazowa.

0

@ViscaelBarca2007 Ty widziales mecze nico? Czasami uda mu sie szybkoscia kogos ominac ale dalej to juz slabo.
Zdecydowanie za slaby na barcelone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?