0

@alone49 Ja bym nazwal zalosna ta ktora go kupi i wygra ten wyscig ktokolwiek go kupi poleni najwiekszy blad tego lata.

0

Bayern do boju!

1

Nie mozecie podac nawet wyniku? Np juwwntus nie dal rady przegral 3 do 0 to niw

0

@Maysterme Te amatorskie bledy to tez przez styl gry? ;)
No nie bardzo.

2

Diaz Diaz Diaz!

0

Znacie jakis darmowy dobry program zebym mogl usunac litery i cyfry ze zdjecia?
Te darmowe pseudo ejaj rozmazuja tylko bardzo.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Pozwolcie mldym byc mlodym i sie bawic.

0

Jak tam opinie o squid game?
Dla mnie to ogolnie serial 7/10 i zawsze jego "sila" bylo granie tanimi emocjami ale to co zrobili w ostanim sezonie to juz tragedia.
Maly spoiler nie czytajcie jak nie chcecie (chodzi oczywiscie o dziecko)

0

@VamosDeJong Tutaj obaj kierowcy siebie warci jeden nie przepuszcza i na lewym i przyspiesza gdy ten chce go minac drugi prawym pasem wyprzedza bo duma nie pozwala jechac wolniej.

0

@LambiPL Dzieki ze mnie wyreczyles bo to akurat sama prawda w sensie to co o nico napisales ;)

0

@Pawel13sz Mam nadzieje ze nigdy do tego nie dojdzie.

1

Ale ulga ze bedzie tpp ten resident nowy ;3

0

@marcin62 W nornamnym panswtie nikt ci nie da 10 lat za cos takiego bredzi.

0

@Pawel13sz Mam nadzieje ze im sie uda i zablokuja transfeer przecietnego nico

0

@karolszymek Hades

0

Niech walcza i nie pozwola barcelonie na ten mega blad czyli kupno nico!

1

@ShawnC Raz ogladalem mecz kobiet ( na jakims ich pseudo wysokim poziomie) no i nie tego sie nie da ogladc dla przyjemnosci, poziom jest tak niski ze szkoda zwyczajnie czasu i pilka nozna kobiet przez warunki fizyczne jakie kobiety maja nigdy nie bedzie atrakcyjna do ogladania.

0

Mam tylko nadzieje ze te 4 lajki ktore dostales to trole bo nie mozna byc az tak glupim by swiadomie taki wpis popierac.

0

Komentarz usunięty

0

@4drian0 Ehh gdyby nie ten norman reedus...
Nie lubie aktorow w grach i mnie zwyczajnie odrzuca ciagle kojarze go z twd

0

@Pedri16Future Zapewne slynny malarz.

0

@catalunya24 Sam zamilcz.
Prawda boli co nie?
Szacunek to mam jako do pilkarza jako osoby nie znam go ale wiem ze barcelona placila taka kasa jaka chcial i to sa fakty a to ze dla niego kasa sie nie liczy to sa zwyczajne brednie.

0

@Filarrr11 Nie gra za grosze.

1

@kubix05 Ehh windows szkoda ze micro jest monopolista i zadne inne systemy nie maja szans zaistniec

0

@patrykzmc2000 Ale nikt nie da za niego 60mln
Masa prostych bledow czeste kontuzje,
Za 30 pogonic i niech leci!

9

@Kapitan9 Dlatego doil barcelone ile sie dalo majac najwiekszy kontrakt a klub problemy finansowe XD
Tak pieniadze sie nie licza ;)

0

Niech robia co moga byle przecietny nico tu nie przyszedl!

0

@cracker No z przecietnym nico na lewej stronie to nie rozniesiemy nic.

4

@damianex10 Piekne a i tak znajda sie glupcy co powiedza ze to komputerowo generowane!

1

@July_6_BcN I gdzie sa te aktywistki gdy ktos tak napisze o nas to cisza!
Gdy napiszesz tak o babie ze nie mozna od nich duzo wymagac to zaraz girl power!
Wybieram niedzwiadka itp!
Pieklo mezczyzn!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?