Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@alone49 Ja bym nazwal zalosna ta ktora go kupi i wygra ten wyscig ktokolwiek go kupi poleni najwiekszy blad tego lata.
0
Bayern do boju!
1
Nie mozecie podac nawet wyniku? Np juwwntus nie dal rady przegral 3 do 0 to niw
0
@Maysterme Te amatorskie bledy to tez przez styl gry? ;)
No nie bardzo.
2
Diaz Diaz Diaz!
0
Znacie jakis darmowy dobry program zebym mogl usunac litery i cyfry ze zdjecia?
Te darmowe pseudo ejaj rozmazuja tylko bardzo.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Pozwolcie mldym byc mlodym i sie bawic.
0
Jak tam opinie o squid game?
Dla mnie to ogolnie serial 7/10 i zawsze jego "sila" bylo granie tanimi emocjami ale to co zrobili w ostanim sezonie to juz tragedia.
Maly spoiler nie czytajcie jak nie chcecie (chodzi oczywiscie o dziecko)
0
@VamosDeJong Tutaj obaj kierowcy siebie warci jeden nie przepuszcza i na lewym i przyspiesza gdy ten chce go minac drugi prawym pasem wyprzedza bo duma nie pozwala jechac wolniej.
0
@LambiPL Dzieki ze mnie wyreczyles bo to akurat sama prawda w sensie to co o nico napisales ;)
0
@Pawel13sz Mam nadzieje ze nigdy do tego nie dojdzie.
1
Ale ulga ze bedzie tpp ten resident nowy ;3
0
@marcin62 W nornamnym panswtie nikt ci nie da 10 lat za cos takiego bredzi.
0
@Pawel13sz Mam nadzieje ze im sie uda i zablokuja transfeer przecietnego nico
0
@karolszymek Hades
0
Niech walcza i nie pozwola barcelonie na ten mega blad czyli kupno nico!
1
@ShawnC Raz ogladalem mecz kobiet ( na jakims ich pseudo wysokim poziomie) no i nie tego sie nie da ogladc dla przyjemnosci, poziom jest tak niski ze szkoda zwyczajnie czasu i pilka nozna kobiet przez warunki fizyczne jakie kobiety maja nigdy nie bedzie atrakcyjna do ogladania.
0
Mam tylko nadzieje ze te 4 lajki ktore dostales to trole bo nie mozna byc az tak glupim by swiadomie taki wpis popierac.
0
Komentarz usunięty
0
@4drian0 Ehh gdyby nie ten norman reedus...
Nie lubie aktorow w grach i mnie zwyczajnie odrzuca ciagle kojarze go z twd
0
@Pedri16Future Zapewne slynny malarz.
0
@catalunya24 Sam zamilcz.
Prawda boli co nie?
Szacunek to mam jako do pilkarza jako osoby nie znam go ale wiem ze barcelona placila taka kasa jaka chcial i to sa fakty a to ze dla niego kasa sie nie liczy to sa zwyczajne brednie.
0
@Filarrr11 Nie gra za grosze.
1
@kubix05 Ehh windows szkoda ze micro jest monopolista i zadne inne systemy nie maja szans zaistniec
0
@patrykzmc2000 Ale nikt nie da za niego 60mln
Masa prostych bledow czeste kontuzje,
Za 30 pogonic i niech leci!
9
@Kapitan9 Dlatego doil barcelone ile sie dalo majac najwiekszy kontrakt a klub problemy finansowe XD
Tak pieniadze sie nie licza ;)
0
Niech robia co moga byle przecietny nico tu nie przyszedl!
0
@cracker No z przecietnym nico na lewej stronie to nie rozniesiemy nic.
4
@damianex10 Piekne a i tak znajda sie glupcy co powiedza ze to komputerowo generowane!
1
@July_6_BcN I gdzie sa te aktywistki gdy ktos tak napisze o nas to cisza!
Gdy napiszesz tak o babie ze nie mozna od nich duzo wymagac to zaraz girl power!
Wybieram niedzwiadka itp!
Pieklo mezczyzn!