0

@Veysel Może sam chce odejsc wtedy pewnie szansa ze sprzedadza jest.

2

@MesQueUnClub_87 Baldurs gate 3 zdecydowanie najelpsze z calej listy.

0

@Starrk Diablo IV to spoko gra a poe2 mniej mi siadlo niz piewszze poe w ktore nabilem setki godzin.

0

@Danny Gaucho XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@mrmiki Ta forma trwa juz kilka spotkan slaba forma

0

@FcBforever221 Oby jak najwiecej gral.

1

@Foton 0 winy ter stegena przy bramce to byl rykoszet.

2

Szkoda...
W takiej formie szczesny to tykajaca bomba

0

@FcBforever221 Jak znowu? Do tej pory nic nie odwalil bramka nie jego wina to rykoszet.

0

@Foton Nie puscil babola zero jego winy tylko hejterzy beda widziec blad bo gdyby w podobnej sytuacji byl szczezny to narracja by inna byla

0

@Lewangoooolsky XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@StanBarcyFan XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@kampe XDDDDDDDDDDDDD

0

@Lewangoooolsky Jak mial po rykoszecie ocenic trjejktorie XDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@La Pulgaa No on i aruajo juz chetnie nigdy bym w koszulce barcelony nie zobaczyl niech im sie wiedzie w innym klubie.

5

Nie ma nic gorszego niz la rambla podczas przegrywanego meczu.
Ilosc jadu i pesymizmu ludzi tutaj przekracza wszeslkie granice.

M ilego ogladania i wiecej wiary mniej hejtu.

0

@barcanawieki Boze ludzie...
Pilka leciala w jednym kierunku wykonal ruch w kierunku ktorym leciala pilka a tej po rykoszecie trajektoria sie zmienila i nie ma bramkarza ktory nagle by jakims cudem zmienil ruch

0

@StanBarcyFan Ale co zrobil zlego ter stegen? Gol po rykoszecie 0 jego winy ale odkad szczesny jest to nagle ilosc hejterow ter stegena dramatycznie wzrosla ;)

0

@NeyJr11 No jeden strzal obronil gol po rykoszecie 0 jego winy.

0

@Barcaa12 XD Tak bo to jego wina ze rykoszten aruajo zaliczyl XD

0

@doc Polski byl nie raz juz.

1

Wszyscy ktorzy cos pisza na ter stegena po tym rykoszecie niech sie pukna w czolo.

0

@kaczy1989 Jak barcelona sprzeda pene to zostanie z ter stegenem ktory emerytem nie jest i szczesnym ktory jak na wiek bramkarze nie jest jeszcze tragedia.
Musza szukac nowego bramkarza i pewnie to robia my mozemy jedynie pisac.

0

@clyde Probe samobojcza.
Nie wiem jak mozna pisac probe s? Wtf

1

@budel17 To nie wina czasow to wina ludzi. Dreczenie innych bylo zawsze jak nie bylo interentu rowniez.

0

@kaczy1989 Szczerze? Bo szczesny gra slabo, miewal dobre mecze ale ilosc bledow ktore popelnil no jest duza...
Jasne chcialbym zeby bronil jak najdluzej ale nie w takiej formie...

1

@Lewangoooolsky Taak ostanie mecze pokazuja ze szczesny top 10....

3

@Iniesta19820815 Bez przesady to nie kontuzja ktora trwala pol roku tylko pare tygodni wiec moze wracac bez tych magicznych 20 minut.

3

@bartekvisca Nie sadze, messi mial duza wieksza konkurencje jak wchodzil do druzyny i zwyczajnie mial to cos co juz wtedy kazdy chyba widzial.
Yamal pewnie sweitny na swoj wiek ale nie ma podjazdu do nawet slabszego jezeli chodzi o liczby mesiego.

0

@partymaker Nie wszystko jest wina trenera sklad 2 druzny bardzo sie zmienil.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?