Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KobeFR To byl faul na 100% żółtą
0
@gumaz prysznicc
0
@Sulimo Donnie Darko
0
@DIPENSE Laeo zdecydowanie lepszy.
0
@Adddi nie ,.,,,,,,,,,,,,,,,,,
0
@krol211 Nico nie.
0
@BIGCULES De jonga to nie da sie sprzedac z taka pensja nikt go nie kupi wiec pozostanie do konca kontraktu i odejdzie za darmo.
0
@Szalik Brednie. Nico nie jest potrzebny sa lepsi.
0
@Michas_13 Chyba wartosc ujemna. Nico nie pokazal nic w tym sezonie ludzie sie zachwycili bo zagral 2 dobre mecze na mistrzostwach nic wiecej.
1
Niech zostanie w atlheticu. Sa lepsi.
2
@niepijpiotrek To co on ma to nic za malolata jadac na wsi rowerem noca po duzej ilosci alkoholu rozpedzilem sie z gorki i jechalem bez trzymanki. Zarylem twarza po betonie tak ze beton mialem w skorze, nie moglem wychodzic na slonce przez pare dni i kazdy ruch bolal.
Dalem rade bez srodkow przeciwbolowcyh wiec i on da ;)
0
Wiecie co jest fajne? Ze taki real uwazal ze ma duzo lepszych pilkarzy przez xaviego ktory nigdy nie powinien zostac trenerem barcelony i pod jego opieka niemal kazdy z nich tracil swoje walory.
Ja caly czas wierzylem w tych chlopakow bo widzialem co potrafili robic w innych druzynach zanim przyszli czy w meczach reprezentacji.
Czekalem tylko na trenera ktory jest ekspertem a nie bylym pilkarzem.
No i przyszedl pan trener poukladal wszystko i okazuje sie ze jednak barcelona ma wybitnych pilkarzy!
Oby juz nigdy bylego pilkarza barcelony jako trenerera (chyba ze naprawde pokaze sie w silnej druzynie w europie jako trener) drugi guaridola nie predko sie trafi a mozliwe ze nigdy.
1
@Zieliniak To nie oznacza ze nie mozna go krytykowac szczegolnie kiedy na to zasluzyl bo trenerem jest fatalnym
0
@Peciak Nie bedzie az tak zle wszystko to jest mocno wyolbrzymione co napisales i nie masz racji. Trump tez nie jest idealnym wyborem.
0
@Arkon Ogolnie spodziewalem sie czeogs lepszego a jak dla mnie poza wybitna realizacja to sama historia mnie nie porwala choc bardzo lubie tematy japoni.
0
@Kyonego Tam bardziej chodzi o psychike nie bez powodu byly plotki o jego odejsciu latem, widac zle sie czuje i moze byc tak jak z adebayongiem gdy po przejsciu do barcy jego forma wystrzelila.
0
@zadafcb W stanach od lat Jest Footbal>Baseball>Koszykowka wiec nic dziwnego jeszcze wiele lat sie pewnie nic nie zmieni.
1
@Arkon Fallout na 1 miejscu pingwina obejrze dopiero po wszystkich odcinkach a szogun to maly zawod dla mnie.
0
@Borneo Nico ma slaby sezon, nie jest to zly gracz jednak wydaje sie za slaby na barcelone. Juz podczas mistrzostw europy miewal wiecej przecietnych wystepow niz dobrych i dziwil mnie taki hype na niego.
Ogolnie Leao wydaje sie graczem ktory ma o wiele wyzej sufit niz nico.
1
@BorzyKrzys
1. Maj
2. Czerwiec
3. Lipiec
4. Sierpien
5. Kwiecien
6. Wrzesien
7. Marzec
8. Pażdziernik
9. Grudzien
10. Luty
11. Listopad
12. Styczen.
0
@Gaucho Nico na nie, ten sezon pokazuje ze to moze jednak nie byc klasy swiatowej pilkarz.
0
@Calc To flick stworzyl laporta trzymal parodyste xaviego!
0
On sie boi lapac pilke?
0
Cholewca az topstrimy wywalilo tyle osob oglada XD
0
@Adran360 Nikt nie oglada.
0
@July_6_BcN Wyplata odszkodowania z ac a smierc wlasciciela pojazdu. Zostalem ja jako wspolwasciciel.
0
Jest tu może jakiś prawnik? Mała porada potrzbena a wlasciwie mam pytanie.
0
@Herbert Mam nadzieje ze z superliga nie klamal i beda to rozgrywki ktore w przyszloscia zastapia obecna lige mistrzow.
0
@tomek8756 Raz w zyciu uderzylem dziewczyne bedac w angli szlismy i mijalismy noca pare dziewczyn bylem bardzo pijany wywiazala sie gadka i zaczely nas wyzywac od polakow to nie bylem im dluzyny i rowniez im pojechalem po czym rzucily sie na mnie we 3 chyba jedna mi siadla na szyji kolanem duszac a 2 kopaly gdy je odciagneli adrenalina alkohol i smieszki od znajmoych ze dziewczynie sie dajesz? Poskutkowaly uderzeniem jednej tak ze poleciala az do gory po czym wywiazala sie regularna bójka z udzialem ich i anglikow na nas.
Po chwili zawninela nas policja wszystkich na dolek i rano wypuscili.
Nie popieram bicia slabszych nie wazne jaka to plec jednak gdy ktos chce ci zrobic krzywde to nie mozna udawac ze nic sie nie dzieje.
0
@Pedri16Future XDDDDDDDDD
Odstawiles chyba dzisiaj leki nie?