1

@barcelonaLM A gdzie tu jest strona Niemców i Francuzów? Wszystkie federacje krajowe są przeciwne Superlidze.

0

@XBlairrX Ale nawet jeśli tak, to co to za wydarzenie, żeby o nim w ogóle wspominać?

0

@drozdi A gdzie tu napisałem, że te konkretne stroje są różowe? ;)

1

@ACRAB95 Te stroje na 99% zatwierdzał jeszcze Bartomeu.

2

„Koszulki są w kolorze jasnofioletowym, który, jak podaje klub, powstaje z połączenia niebieskiego i czerwonego”.

Uff, całe szczęście, że klub podał, bo inaczej trwałbym w niewiedzy. :P

3

@Magicc89PL Chociaż róż jest dość popularny u mężczyzn też w samej Hiszpanii, na pewno znacznie bardziej niż choćby w Polsce.

1

Jak dla mnie tytuł jest przekłamany, bo Kempes porównuje nie Maradonę i Messiego, tylko ich osiągnięcia:

„Nigdy nie będzie mógł się równać z tym, co zrobił Diego”

A tytuł sugeruje jednak „trochę” co innego.

3

@JarekS Najwyraźniej „dojrzali europejscy kibice” nie są już w cenie. ;)

0

@Granto Telewizja dopiero raczkowała? Chyba jakieś 20–30 lat wcześniej. ;)

19

„Sport” 14 lipca 2021: Nie należy spodziewać się w najbliższej przyszłości wieści o przyszłości Leo Messiego

„Sport” 15 lipca 2021: bycza okładka Messi 2026

0

@czesctuam W zasadzie dalej formalnie się nazywa. Obie nazwy żyją obok siebie od lat.

0

@marcinK0000 Za kilka lat tego gościa nie będzie, a ludzie jakoś nie przestaną tej ligi oglądać. La Liga była przed Messim i będzie po Messim, choć czasem mam wrażenie, że według niektórych tutaj jednak nie...

9

W jaki sposób mecz Celta – Elche rozgrywany w Miami będzie bardziej atrakcyjny dla młodzieży niż mecz Celta – Elche rozgrywany w Vigo?

0

Sami w „Sporcie” będziecie produkować po kilka „newsów” o Messim, więc się nie ośmieszajcie z góry. ;)

0

Tradycyjnie, jak to u miejscowych pismaków, nijak nieweryfikowalne opowieści...

2

@SeWo77 Do zimowego okna to żeby on w ogóle był „naprawiony”. ;)

1

Jakoś nie mam przekonania, żeby kibice Atlético większą grupą brali udział w sondzie ultrabarcelońskiego „Mundo Deportivo”. :P

0

@MrCental Gdzie i kiedy Messi powiedział, że zostaje? Pytam serio.

1

1

Nie może odjeść? ;)

1

@equwesta Formalnie członkowie zarządu nie zarabiają... nic.

2

@Kapsel12 Przynajmniej był „news”, że mecze Barçy z Espanyolem są wyjątkowe. :P

1

W „Sporcie” to już prawie zapomnieli o jakimś tam finale Mistrzostw Europy. ;)

1

@Ansufati123 Oczywiście, ale trudno nie mieć wrażenia, że już parę lat temu miniony zarząd zatracił miarę w skali tych podwyżek.

1

@JarekS Nie wydaje mi się, że Font krytykuje tu czerwcowe zgromadzenie socios samo w sobie, tylko uważa po prostu, że przedstawiono na nim absolutne minimum i nic poza tym. Zresztą sam tryb jego zwołania był dość pospieszny i przeprowadzony jakby na kolanie, nawet propozycji zmian statutu nie zdążyli przygotować na czas (trudno zrozumieć powody).

0

@Koriolan No tak, to w sumie mówi samo za siebie. ;)

0

@HarveySpecter Jeśli Font jest cymbałem, to kim jest Freixa? :P

2

@dawidor9 Może dostanie, tylko nie wiadomo nawet od kogo...

0

@VirtuoZ Odważnie!

1

Jeśli potrwa to jeszcze parę tygodni, to już tym bardziej Koeman nie będzie miał jak zwolnić z pierwszego zgrupowania wolnego zawodnika. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?