Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM A gdzie tu jest strona Niemców i Francuzów? Wszystkie federacje krajowe są przeciwne Superlidze.
0
@XBlairrX Ale nawet jeśli tak, to co to za wydarzenie, żeby o nim w ogóle wspominać?
0
@drozdi A gdzie tu napisałem, że te konkretne stroje są różowe? ;)
1
@ACRAB95 Te stroje na 99% zatwierdzał jeszcze Bartomeu.
2
„Koszulki są w kolorze jasnofioletowym, który, jak podaje klub, powstaje z połączenia niebieskiego i czerwonego”.
Uff, całe szczęście, że klub podał, bo inaczej trwałbym w niewiedzy. :P
3
@Magicc89PL Chociaż róż jest dość popularny u mężczyzn też w samej Hiszpanii, na pewno znacznie bardziej niż choćby w Polsce.
1
Jak dla mnie tytuł jest przekłamany, bo Kempes porównuje nie Maradonę i Messiego, tylko ich osiągnięcia:
„Nigdy nie będzie mógł się równać z tym, co zrobił Diego”
A tytuł sugeruje jednak „trochę” co innego.
3
@JarekS Najwyraźniej „dojrzali europejscy kibice” nie są już w cenie. ;)
0
@Granto Telewizja dopiero raczkowała? Chyba jakieś 20–30 lat wcześniej. ;)
19
„Sport” 14 lipca 2021: Nie należy spodziewać się w najbliższej przyszłości wieści o przyszłości Leo Messiego
„Sport” 15 lipca 2021: bycza okładka Messi 2026
0
@czesctuam W zasadzie dalej formalnie się nazywa. Obie nazwy żyją obok siebie od lat.
0
@marcinK0000 Za kilka lat tego gościa nie będzie, a ludzie jakoś nie przestaną tej ligi oglądać. La Liga była przed Messim i będzie po Messim, choć czasem mam wrażenie, że według niektórych tutaj jednak nie...
9
W jaki sposób mecz Celta – Elche rozgrywany w Miami będzie bardziej atrakcyjny dla młodzieży niż mecz Celta – Elche rozgrywany w Vigo?
0
Sami w „Sporcie” będziecie produkować po kilka „newsów” o Messim, więc się nie ośmieszajcie z góry. ;)
0
Tradycyjnie, jak to u miejscowych pismaków, nijak nieweryfikowalne opowieści...
2
@SeWo77 Do zimowego okna to żeby on w ogóle był „naprawiony”. ;)
1
Jakoś nie mam przekonania, żeby kibice Atlético większą grupą brali udział w sondzie ultrabarcelońskiego „Mundo Deportivo”. :P
0
@MrCental Gdzie i kiedy Messi powiedział, że zostaje? Pytam serio.
1
@Scross Było dziś na Tiki-tace:
http://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-10337597
1
Nie może odjeść? ;)
1
@equwesta Formalnie członkowie zarządu nie zarabiają... nic.
2
@Kapsel12 Przynajmniej był „news”, że mecze Barçy z Espanyolem są wyjątkowe. :P
1
W „Sporcie” to już prawie zapomnieli o jakimś tam finale Mistrzostw Europy. ;)
1
@Ansufati123 Oczywiście, ale trudno nie mieć wrażenia, że już parę lat temu miniony zarząd zatracił miarę w skali tych podwyżek.
1
@JarekS Nie wydaje mi się, że Font krytykuje tu czerwcowe zgromadzenie socios samo w sobie, tylko uważa po prostu, że przedstawiono na nim absolutne minimum i nic poza tym. Zresztą sam tryb jego zwołania był dość pospieszny i przeprowadzony jakby na kolanie, nawet propozycji zmian statutu nie zdążyli przygotować na czas (trudno zrozumieć powody).
0
@Koriolan No tak, to w sumie mówi samo za siebie. ;)
0
@HarveySpecter Jeśli Font jest cymbałem, to kim jest Freixa? :P
2
@dawidor9 Może dostanie, tylko nie wiadomo nawet od kogo...
0
@VirtuoZ Odważnie!
1
Jeśli potrwa to jeszcze parę tygodni, to już tym bardziej Koeman nie będzie miał jak zwolnić z pierwszego zgrupowania wolnego zawodnika. :P