0

@Qbic17 Każdy kraj ustala sobie zasady, jak mu się podoba.

7

@The_Man A po co dogrywka? Masz jakieś sensowne argumenty, czy tylko mało wyrafinowane „po co mecz, grajmy karne”?

10

Powinni wywalić przy okazji dogrywki w dwumeczach. Po co komu pół godziny dodatkowego męczenia buły, gdy nie wystarczyły trzy godziny, żeby rozstrzygnąć sprawę?

17

Przynajmniej już nic o Wijnaldumie. :P

0

@Azbest FIFĘ. Odszkodowania wypłaca FIFA, nie UEFA.

0

@zTx No nie, była mowa o tym, że maksymalna wysokość jakiegokolwiek odszkodowania od FIFA, a nie w tym konkretnym przypadky.

1

@macio_944 Musiałby mieć 67 kontuzji w czasie gry w reprezentacji lub na zgrupowaniu, trochę ciężko...

0

Nie do końca powiedziałbym, że Peña jest trzecim bramkarzem od dwóch lat. W minionym sezonie tak, ale w sezonie 2019/2020 jednak przeważnie stał w bramce Barçy B.

0

@forest Oni tu namieszali jeszcze bardziej. Hiszpania po prostu skończy na 4. miejscu, jeśli sama zremisuje, a Polska wygra.

Ogólnie prasa dała dzisiaj czadu z rachubami. Hiszpania nie musi wygrać. Zwycięstwo da jej awans niezależnie od innych wyników, ale remis też może jej wystarczyć. Tylko porażka eliminuje Hiszpanię na 100%.

0

@Deeespacito No to właśnie nie chce się pchać na siłę. ;)

0

Czy pismacy zdążą dziś wymyślić jeszcze jedną wersję czy trzeba czekać na nowe dyrdymały do poranka?

2

„Barcelona stara się utrzymać kontrolę nad przyszłością pomocnika”.

Pytanie, czy jest nad czym jeszcze utrzymywać kontrolę... Pachnie kolejną akcją pod hasłem „Barcelona uważa”, tylko fakty są przeciw niej.

Mam nadzieję, że ta sytuacja wyjaśni się jakimś cudem korzystnie dla Barçy. Ale to nadzieja dość niewielka.

4

Ale, z przeproszeniem, pierdoły i kocopoły, jak to w „Mundo Deportivo” – tak, na pewno właśnie teraz zorientowali się, że jeśli Messi podpisze nowy kontrakt w lipcu, a poprzedni wygaśnie w czerwcu, to będziw taki moment, gdy stanie się wolnym zawodnikiem. :P

Całe szczęście, że ktoś tam w „MD” czuwa na posterunku i wyjawił nam wszystkim taki „top secret”!

0

@darr0o Wtedy to jest absolutny beniaminek.

0

@Gomess Może po prostu nie uważa go za „bardzo dobry transfer”. ;)

1

@Gall To prawda, gdyby przejrzeć tutejsze komentarze z ostatnich paru lat, to można mieć wrażenie, że PSG płaci jakieś pięć razy więcej od Barçy, a to przecież totalna bzdura. ;)

0

@xoran To po co jest ta cała biurokratyczno-dyrektorska struktura klubu?

5

Oho, do gry wraca słynne i pełne konkretu „Barcelona uważa”. ;)

0

@Gall Widocznie jemu akurat nie. :P

0

@Paradoks Nie martw się, za pół roku nadal będą. ;)

1

@Mroziu A to inna sprawa. Tyle że raczej w trąbie ma to, ile miałaby zarobić na nim sama Barça, skoro w ogóle nie chce odejść (a przynajmniej na to wygląda).

0

@forest Zgadza się, UEFA podchwyciła i poparla pomysł „L’Équipe”, faktem jest też, że Bernabeu miał w tym spory udział. Tyle że z góry przewidywano tylko jednego uczestnika z jednego kraju.

4

@dawidw4 Tyle że to w zasadzie nie jest jego problem. :P

0

@Conradxc Krytyka wobec PSG nie musi oznaczać braku krytyki wobec Superligi...

0

@forest Też mnie to zdumiało i zastanawiam się, czy po prostu bredzi w nieświadomości, czy aż tak bardzo jedzie pod publiczkę, że jest w stanie palnąć cokolwiek, byle dało efekt.

0

@korn234 A skąd wiesz, że trzymają go na siłę?

0

@4drian0 To jest prosta droga do stagnacji i zacementowania obecnego układu sił. Dlaczego taka Atalanta czy inny tam RB Lipsk nie może wybić się na pozycję takiego Arsenalu, którego popularność opiera się głównie na dokonaniach sprzed wielu lat?

0

@Conradxc Nie podjęli nawet cienia próby tego „dialogu” i to jest trudne do pojęcia. Naprawdę liczyli na to, że tupną nogą i to wystarczy? Dziękuję serdecznie, wystarczy mi Agnelli z tą bezwstydną i wręcz obrzydliwą grą na dwa fronty. Kompromitacja, nawet jeśli ten temat będzie wracać. A będzie.

0

@rubbishartur Też nieprawda. Zaproszenia były jedynie w pierwszej edycji, a do tego i tak każdy kraj reprezentowała wyłącznie jedna drużyna (oczywiście oprócz obrońcy trofeum). Barcelona po prostu się nie zakwalifikowała w żadnym z czterech pierwszych sezonów, bo ani nie była mistrzem, ani nawet wicemistrzem, gdy to Real bronił Pucharu Europy.

9

Z całym szacunkiem, rozumiem COVID, rozumiem, że średnia wieku socios to jakieś 124 lata, ale frekwencja na tym zgromadzeniu to po prostu dramat. Mogło przyjść prawie 4500, a nie pojawiła się nawet 1/5 z nich...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?