2

@tomek8756 Abstrahując już od tego tekstu, gdzie większość z nich wydaje się wymyślona dla ''klików'' to wiadomo, że znajdzie się mały odsetek przewrażliwionych paniuś, które szukają problemu tam gdzie go nie ma.

Sam wielokrotnie bywam/łem na siłowni i nigdy w życiu nie doświadczyłem takiej sytuacji, ale jest jedno co mnie śmieszy, bo teraz u dziewczyn nastała jakaś ''moda'' nachalnego eksponowania tyłka. Widzę to na siłowni, widzę to u siebie w robocie, ostatnio też na ulicy. Zakładają obcisłe, czarne legginsy, a potem się dziwią, że faceci się na nie patrzą, no ciekawe dlaczego :D

Swoją drogą powinno im to imponować, że ktoś zwraca na nie uwagę, a nie jak na te ''przezroczyste 40-stki''.

1

@MarioVeB! XDDD
Stare dziadki bujające się do Cypisa, a po drugiej stronie PiSowe dziadki xD

0

@FcPortoFan1999 Mi tam się ich trener bardzo podoba, mógłby zostać na stanowisku.

5

@ranger3120 Różnica jest taka, że Real ma masterclassa Carlo a my się kisimy z Xavim :v

1

@DonCarletto Co ty za zakazane strony oglądasz zbereźniku ^-^?

12

Rodrygo: 2 bramki i asysta, przyjemnie się go ogląda

3

Pięknie Widzew wykańcza Amikę :D

1

@Firestone Maszyna ruszyła

3

Wow, Martial z bramką - 3 punkty jadą na Old Trafford :)

0

To teraz bramka Lecha, najlepiej w ostatniej akcji meczu i gitara

1

@patrix211 Rozumiem, że ty byś się nie cieszył z lidera swojej drużyny?
Jeszcze rozumiem jakbym napisał, coś o mistrzostwie, ale ja wytknąłem tam tylko @Emhyrowi to, że na starcie sezonu celował w 9/10 miejsce dla Tottenhamu.

4

Ten gol musi mieć nominację do Puskasa - kapitalne uderzenie

1

Ten Hag jaka stylówa :D

0

@Sulimo Strata punktów przez leszka będzie bardziej boleć! :D

1

@bartas97 Czyli remis chyba nas obu usatysfakcjonuje :D

0

Te rzeźniki z AV potrafią coś innego niż faule?

2

@Lionel_Messi10 A gdzie oznaczenie dla największego kibica Tottków? :D

0

@Katalończyk 99 Coś tam zagadaliśmy, narazie tzw small talk, bo bardzo mało się znamy, ale na pewno napiszę o rozwoju wydarzeń ^^

1

@Kinginiesta Taki jest plan, narazie robię research czy kogoś ma, jej zainteresowań itp, dawno nie miałem takiego stanu po poznaniu jakiejś dziewczyny, więc może coś z tego będzie :)

Ps: Ona by jeszcze ze mną na mecze jeździła ;p

2

@JimMorrisonFCB W sumie fryzurę miała trochę jak Salah, więc kto wie ^-^

A tak na serio, to ostatnio mega zajarałem się psychologią i tym jakie mechanizmy sterują ludźmi (szczególnie kobietami), żeby móc je łatwiej rozczytywać i rozumieć.

1

@Kessie To już Twój problem, bo nie to było sednem tego wpisu

2

Wczoraj przed meczem Legii, weszliśmy sobie z braciakiem do Złotych coś zjeść. Btw nie było mnie tam ze 4 lata i widzę, że nic się nie zmieniło, dalej kupa ludzi, że aż trudno się ruszyć, jedynie co to zauważyłem, że multum Ukraińców się tam kręci, ale do czego zmierzam.

Kilka dni temu w robocie, oddelegowano mnie na inny dział, gdzie potrzebna była pomoc doświadczonych pracowników, którzy wiedzą co i jak.
Poznałem tam Zuzię - mega uroczą o delikatnych rysach twarzy dziewczynę. Już na "zebraniu" jakimś dziwnym trafem wymieniliśmy kilka nieśmiałych spojrzeń, choć formalnie się nie znaliśmy. Podczas pracy zauważyłem, że zaczęła mi się ukradkiem przyglądać, dopytywać co i rusz, co, gdzie i jak zrobić, zagadywać itp
Jakiś czas później, przy pracy, odruchowo spojrzałem się akurat na nią jak ukradkiem na mnie spoglądała, odrazu się zarumieniła po czym wymieniliśmy się uśmiechami.

Jadąc autobusem na mecz, przystanek po nas wsiadła ładna afroamerykanka, o ciemniejszej skórze, chwilę później nasze spojrzenia również się spotkały jak to w autobusie i znów wypróbowałem "technikę" uśmiechu i wiecie co? Tutaj było to samo, też ją przyłapałem na spoglądaniu :D

Tak właściwie, nie wiem po co to piszę, ale chyba po to by uświadomić takich ludzi jak @VegetaPolska, że flirtem niewerbalnym (uśmiechem), pierwszym wrażeniem możesz zdziałać wiele, bo dziewczyny widzą w Tobie pewnego siebie faceta, który wie czego chce, a nie kolejnego co napisze jej na insta "hej". A dodam tylko, że nie jestem jakimś Chadem 10/10 o budowie ciała Posejdona ^^

10

Pięknie to wyglądało, tym piękniej, że byłem na tej samej trybunie :)
https://x.com/matbabiarz/status/1728492759059988728
@fart @escarabajo @Bartosz85 @Bocheno1 @Isso89 @Arkon

0

Widzę, że ten Kos to taka sama miernota sędziowska co Lasyk - dramat

2

@fart Pozdrawiam, prosto z Deyny ;)

1

@Sulimo Ojoj, rzucali śnieżkami, piłkarzyki się pewnie popłakały, bo ktoś ich wodą rzucał :D

Jak to w ogóle brzmi xD

0

@Sulimo Kolejny? A to kiedy mieliśmy poprzedni?

0

@Sulimo Tu także remis 1:1 ;)

3

rep. Polski - FC Barcelona
Ale by to chodziło xD

Tylko w, której drużynie zagrałby Lewus :D

4

Aż sobie przypomniałem, jak ktoś tu kiedyś pisał, że ten skład jest w stanie dojść do 1/2 LM i że jesteśmy w stanie dojść w niej dalej niż Real xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?