HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Efektowne padolino :D
0
@Sulimo Spartak Trnava.
Dobranoc.
0
Tego wazeliniarza to niech kasują
0
@PatrychoO nie ma nic bardziej uroczego niż kibice Argentynki (a już szczególnie Ty) myślący, że kogokolwiek boli ich drużynka
0
@PatrychoO Prędzej Ty, bo nie wyczułeś oczywistej ironii xD
0
@PatrychoO Boli ta Legia, co ;p
1
Jak nie wrócą, to walkower dla Brazylii i tyle, bo tu już się szopka robi
0
Ojej, Paredes jaka strachliwa minka
Ciekawe czy cwaniak miałby psychę kopnąć piłką w kibiców Brazylii :D
0
@AFA90 Dlatego pamiętaj, HWDP JP100% :D
1
@adi7adi8 No bo to wyglądało tak, jakby się obrazili i se zeszli
0
Czyżby Argentynole się obraziły xD?
0
Avançar Brasileiro!
0
@Lionel_Messi10 To już chyba Mata lepszy xD
A ostatni "Giewont" od niego to już na pewno
1
@barcelonaLM Ale w LM jest to samo, a tam już Orlenu nie ma ;p
0
@FcPortoFan1999 W "ewentualnym" finale tylko Ukraina! Jak mamy zasłużenie awansować to tylko po grze z kimś silnym, w przeciwnym wypadku zasłużenie nie jadą, choć dla mnie nie zasługują nawet na te baraże...
Szkoda, że ten pies Manzano przekręcił ukraińców na karnego, bo byłaby szansa na włochów w finale.
0
@BorzyKrzys Daje zielonego, ale tylko ze względu na Mou, bo lubię przerwy na repki, szczególnie z powodu el. w Conmebol
2
@michal26 Tak mamy
6
@DonMatteo901 ''I ja wierzę, że z pomocą tej naszej polskiej gospodyni Matki Boskiej Częstochowskiej uda się.''
Nie powiem, nawet śmiechłem xD
1
@MOLESTA Nawet jeśli, to i tak jest bardziej rzeczowy niż Twoje brednie, chcesz, to pakuj manele i wyjeżdżaj na swój cukierkowy ''zachód'', jak tak Ci źle w Polsce.
3
@Deviler Wycena Estonii 8,8M euro, przypomnę tylko, że męczyliśmy bułę z Wyspami, które wyceniane są na nieco ponad 3M xD
1
@siuuu Bardzo mądry komentarz, aż sobie go zapiszę.
Najważniejszy jest spokój i zdrowy rozsądek.
0
@Encore A czy to pierwszy raz? :)
0
@MesQueUnClub96 I co tam misiek?
Dasz ten dowód, czy Twoje słowo jest warte tyle co w przypadku "ograniczenia La Rambli"? :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13809523#comment-13809573
0
@MesQueUnClub96 Kiedy przyznałem, że jestem kibicem Realu kłamczuszku? Dowód.
0
@MesQueUnClub96 w tym też
0
@MesQueUnClub96 Ronaldo Nazario? Jasne, że lepszy od tego paletkarza.
5
@MesQueUnClub96 XDDDDDD
Ciężko to inaczej skomentować.
1
@tomek8756 Prócz Polskiego i Stanów to Argentyny, Brazylii i Niemiec (nieironicznie)
2
@Lionel_Messi10
● Siatkarz: nie mam
● Skoczek: Peter Prevc/Ryoyu
● Kierowca F1: Verstappen
● Pilkarz ręczny: nie mam
Dodam jeszcze jedno od siebie
● Koszykówka: Giannis Antetokounmpo/Sochan
0
@MOLESTA Jak nie masz nic mądrego do dodania, to idź prezentować swoją pogardę gdzie indziej Panie ''taki jak ty''.