0

Efektowne padolino :D

0

@Sulimo Spartak Trnava.
Dobranoc.

0

Tego wazeliniarza to niech kasują

0

@PatrychoO nie ma nic bardziej uroczego niż kibice Argentynki (a już szczególnie Ty) myślący, że kogokolwiek boli ich drużynka

0

@PatrychoO Prędzej Ty, bo nie wyczułeś oczywistej ironii xD

0

@PatrychoO Boli ta Legia, co ;p

1

Jak nie wrócą, to walkower dla Brazylii i tyle, bo tu już się szopka robi

0

Ojej, Paredes jaka strachliwa minka
Ciekawe czy cwaniak miałby psychę kopnąć piłką w kibiców Brazylii :D

0

@AFA90 Dlatego pamiętaj, HWDP JP100% :D

1

@adi7adi8 No bo to wyglądało tak, jakby się obrazili i se zeszli

0

Czyżby Argentynole się obraziły xD?

0

Avançar Brasileiro!

0

@Lionel_Messi10 To już chyba Mata lepszy xD
A ostatni "Giewont" od niego to już na pewno

1

@barcelonaLM Ale w LM jest to samo, a tam już Orlenu nie ma ;p

0

@FcPortoFan1999 W "ewentualnym" finale tylko Ukraina! Jak mamy zasłużenie awansować to tylko po grze z kimś silnym, w przeciwnym wypadku zasłużenie nie jadą, choć dla mnie nie zasługują nawet na te baraże...

Szkoda, że ten pies Manzano przekręcił ukraińców na karnego, bo byłaby szansa na włochów w finale.

0

@BorzyKrzys Daje zielonego, ale tylko ze względu na Mou, bo lubię przerwy na repki, szczególnie z powodu el. w Conmebol

2

@michal26 Tak mamy

6

@DonMatteo901 ''I ja wierzę, że z pomocą tej naszej polskiej gospodyni Matki Boskiej Częstochowskiej uda się.''
Nie powiem, nawet śmiechłem xD

1

@MOLESTA Nawet jeśli, to i tak jest bardziej rzeczowy niż Twoje brednie, chcesz, to pakuj manele i wyjeżdżaj na swój cukierkowy ''zachód'', jak tak Ci źle w Polsce.

3

@Deviler Wycena Estonii 8,8M euro, przypomnę tylko, że męczyliśmy bułę z Wyspami, które wyceniane są na nieco ponad 3M xD

1

@siuuu Bardzo mądry komentarz, aż sobie go zapiszę.
Najważniejszy jest spokój i zdrowy rozsądek.

0

@Encore A czy to pierwszy raz? :)

0

@MesQueUnClub96 I co tam misiek?
Dasz ten dowód, czy Twoje słowo jest warte tyle co w przypadku "ograniczenia La Rambli"? :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13809523#comment-13809573

0

@MesQueUnClub96 Kiedy przyznałem, że jestem kibicem Realu kłamczuszku? Dowód.

0

@MesQueUnClub96 w tym też

0

@MesQueUnClub96 Ronaldo Nazario? Jasne, że lepszy od tego paletkarza.

5

@MesQueUnClub96 XDDDDDD
Ciężko to inaczej skomentować.

1

@tomek8756 Prócz Polskiego i Stanów to Argentyny, Brazylii i Niemiec (nieironicznie)

2

@Lionel_Messi10
● Siatkarz: nie mam
● Skoczek: Peter Prevc/Ryoyu
● Kierowca F1: Verstappen
● Pilkarz ręczny: nie mam
Dodam jeszcze jedno od siebie
● Koszykówka: Giannis Antetokounmpo/Sochan

0

@MOLESTA Jak nie masz nic mądrego do dodania, to idź prezentować swoją pogardę gdzie indziej Panie ''taki jak ty''.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?