HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękny kanał zapakował ręcznikowi
1
@escarabajo No właśnie tak patrzę na staty, bo oglądam ARG - URU i faktycznie ta Brazylia z minuty na minutę przygasała :/
Oby to dotrzymali
0
To jeszcze tylko Messi z bramencją i brak bramki Kolumbii i sprawdzi się moje przed meczowe typowanie :D
3
Składy na Kolumbia - Brazylia
Kolumbia: Vargas - Machado, Lucumi, Davinson Sanchez, Munoz - Castano Gil, Uribe - Diaz, James (C), Carrascal - Borre
Brazylia: Alisson - Lodi, Gabriel, Marquinhos (C), Emerson - Andre, Bruno Guimaraes - Vinicius, Rodrygo, Raphinha - Martinelli
@Encore @escarabajo @AFA90
2
@AFA90 Jeszcze ten Couto z Girony na PO ujdzie, ale tego Augusto to nie wiem skąd wyczarował xD
2
@AFA90 Bez Kazka, Neya i Jesusa może być ciężko :v
Ciekaw jestem jak Diniz zestawi środek pola
1
1:1 bramki: Araujo/Messi oraz wygrana Brazylii, i jestem zadowolony
0
@pt9 Dla mnie ostatnią ''grywalną'' Fifą, była Fifa 21 i w nią też sobie pykam z kumplami czy na spotkaniach rodzinnych, a jeśli chodzi o FUTa to 23 była lepsza od 22, ale to EA FC24 to jest goowno totalne, i cieszę się, że tego nie kupiłem, tylko czasami pogram u kumpla...
3
@grzecho521 Niestety nie, tylko streamy
1
@AFA90 Ludzie, nikogo tu nie ma :D
0
@Barcasub ''Wpadłeś syf robić'
Jeśli taki komentarz, cytuje: ''Liverpool pokona Real Madryt w Lidze Mistrzów xD'', uważasz za robienie ''syfu'' to nawet nie wiem jak to skomentować.
Zapisz się od razu do jakiegoś zakonu, jak tak bardzo ubodło to Twoje mulciakowe serduszko :)
0
@Barcasub Chłop co ma 123 dni na multikoncie ma czelność mnie wyganiać na inną stronę xD
Wstyd mi, że muszę dzielić z Tobą Legijną społeczność...
0
@Barcasub Mulciak gada coś o ośmieszaniu :)
Przybij se piątkę z tym u góry, bo macie wiele wspólnego.
0
@Barcasub Twój temat, ale to Ty się spłakałeś o moją odpowiedź, która była tylko przyśmiewczym komentarzem xD
0
Komentarz usunięty
9
@Barcasub Liverpool pokona Real Madryt w Lidze Mistrzów xD
1
Komentarz usunięty
3
@mekston Dla was mogę być nawet madridistas, przyzwyczaiłem się już ;)
0
@Kapitan hawk xDDD
@AFA90 Nie powiem, śmiesznie się czyta wojenki waszych ambasad będąc fanem Messiego jak i Ronaldo xD
1
@Kgorecki2500 Puścili na TVPiS?
2
@vangoor @IronSanHybrid Za cukinią też za bardzo nie przepadam, ale myślę, że marchewa będzie git, nawet pokrojona w średnio grube krążki - na pewno spróbuję :D
@barteq Dzięki wielkie, chętnie spojrzę
@fcbarcafan19 Ryż z kurczakiem, fasolką szparagową i sosem sojowym też ciekawe, i w sumie fasolka się raczej nie rozpadnie.
3
Kucharze! Kminie sobie jakiś autorski przepisik na ryż z kurczakiem i warzywami, w większości przepisów ludzie dodają paprykę, ale ja nie za bardzo ją lubię, co byście dodali jako alternatywę dla papryki, żeby dobrze się to skomponowało?
Myślałem nad pomidorami, ale jest zbyt miękki i zrobi się papka :v
@Kluivert_P @pioz123 @MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @IronSanHybrid
0
@LS Mów za siebie eLSie, z La Ramblowego życia jak najbardziej byśmy chcieli.
0
@LS NPC'et to co się dziwić, że wysiada.
1
@Lionel_Messi10 Fajna kadra, aż chyba sobie obejrzę ten meczyk :D
Pierwszy raz będę kibicował, żeby Nunez strzelił xD
@mekston Chorwacja i Urugwaj to jest jakiś ewenement pod tym względem, ale tam jest kompletnie inna kultura szkoleniowa, nie to co w naszym PZPNowskim pierdzielniku
3
@EkspertzOrlikq A wiesz, że za wspominanie o zbanowanym lub usuniętym koncie jest ban ^-^?
4
Piękna to była chwila, i te miny pisiorów odrywanych od koryta :D
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Przemek2323 @Comentateiro @macio_944
2
@PatrychoO Co to jest xDDD
0
@Emhyr 4-1-2-1-2 będą grać czy to klasyczne 4-3-1-2?
3
Ale słodziaki :)
https://www.pap.pl/aktualnosci/opole-na-swiat-przyszly-trzy-tygrysy-amurskie-nasze-wideo
@Kgorecki2500 @Sulimo @tomek8756