1

@Raphinha11 Ale mi tu chodzi tylko o słowo „rozjechało”, zresztą w porównaniu do spirit G2 tu serio był cud. Teses z five sevenem na 7hp one tapuje flameza, który swoją drogą miał hełm, (czekamy na nerf tej broni) Karrigan nagle z dupy zdobywa 2 fragi z uspa na full buyu Vita, to nie był tak dominujący run jak miało Vitality 2 majory z rzędu i słowo rozjechało w ogóle tu nie pasuje. Falcons miało przede wszystkim masę szczęścia podobnie jak Navi w 2024.

1

@Raphinha11 Rozjechało? Cudem wygrali z vitality i ledwo przeszli przez spirit, mieli spore szczęście, że nie grali przeciwko Vita w takim BO5.

1

@majkiii Zubi słabo wyglądał w tej 2 części sezonu.

0

@Roobo No tak, bo między grudniem 2022, a czerwcem 2023 Hiszpania przeszła rewolucję pokoleniową. De La Fuente jest lepszym selekcjonerem i tu nawet nie ma debaty, jak w ogóle możesz porównywać trenera, który wygrał 2 międzynarodowe trofea w 3,5 roku do trenera, który na międzynarodowych turniejach wygrał jedynie z Kostaryką i Słowacją w 90min. Już nawet nie mówiąc o stylu, bo Hiszpania Enrique, to był beton kompletny, który jedynie podawał przez 90min i ich jedyne dobre mecze były przeciwko reprezentacjom wyżej wymienionych.

2

@Roobo Przecież wygrali LN 2023 bez Yamala już nie przesadzaj. Enrique w swojej karierze selekcjonerskiej wygrał tylko 2 mecze w 90min na wielkich turniejach (Euro i MŚ)

0

@SinMistico Munoz doznał kontuzji już po meczu z Capo Verde, a zresztą jakich innych skrzydłowych mógł wziąć?

1

@SinMistico Przecież gość jest kontuzjowany, co ty gadasz.

0

@AmigoBlancos No tak, ale ten początek dzisiaj taki bez energii wyjątkowo. Szkoda że Szpakowski już nie komentuje.

5

Laskowski brzmi jakby komentował tenis.

1

@ranger3120 Niko i Karriganowi się należy, ale nie zdzierżę zwycięstwa Falcons i szczególnie Monesyego, dlatego całym sercem za furia.

0

@Votrox7 Team Claude

1

@Arkon Sklepowe grycany lub Ben&Jerry (chociaż bardzo rzadko, bo daje po portfelu) a rzemieślnicze, to zawsze zwykła wanilia.

0

@Gall ??? A to nagle dołączając do klubu z LL straci swoją szybkość czy co? Zapomniałem dodać, że Gordon był również najszybszym zawodnikiem tego sezonu LM

0

@Destroyer_of_Worlds Ale Gordon był jednym z najszybszych piłkarzy PL?

3

@Destroyer_of_Worlds Przecież ten Diomande kosztuje jakieś chore pieniądze. Lipsk niedawno odrzucił ofertę Live 100mln. Za mniej niż 120-150 go się nie kupi, to za dużo jak za gościa, który rok temu pogrywał w Leganes i narazie miał jeden dobry sezon.

3

@RomanGroza Miejmy nadzieję, że Furia uratuje cs’a. Fajnie jakby niko wygrał majora, ale nie w tej gówno organizacji.

1

@damianex10 tyle że na korzyść Polski.

10

Ancelotti to też niezły beton. Pojawia się informacja, że gość jest przemęczony, trenuje na niższej intensywności i co? Wystawia go w 1 składzie przeciwko jednej z najsłabszych reprezentacji tego turnieju.

1

@takisobiektos Klasyczne G2 przewaga12-9 spirit bez pieniędzy i co? To co zawsze, ale narazie przynajmniej 3/4 w pickemie

1

@macio_944 Jego transfer miałby duży sens przy odejściu Kounde, ale skoro nie interesujemy się Grimaldo, to zapewne te informacje o zainteresowaniu PSG są zwykłymi plotkami, a szkoda. Natomiast kompletnie nie potrafię zrozumieć przedłużenia Christensena i według mnie to nie może się skończyć dobrze.

1

Jak on będzie zarabiał więcej niż 4mln rocznie, to Deco powinien zostać wywieziony taczką za granice Katalonii. Najlepiej do Madrytu.

2

@Faro No jak nie, a jak w tamtym roku miał problemy z pubalgią i po przegranym meczu z psg i klasyku każdy mówił, że gra słabo przez związki z różnymi gwiazdami?

2

@Faro Ale on doskonale zdaję sobie z tego sprawę, jak mu nie przeszkadza presja medialna, to niech sobie gada co chce. @Dari0G Nie no ja rozumiem jakby się spóźniał przez to na trening jak Dembele, to wtedy można już się można zacząć martwić, ale ja w tym przypadku nie widzę nic specjalnego. Gra bardzo dobrze, nie spóźnia się na treningi i chociaż tutaj informacji nie mamy, to zapewne wyniki na treningach też ma w normie.

2

@Faro Dopóki na boisku będzie wyglądać tak jak wyglądał w tym sezonie, to dla mnie może i nawet 24/7 grać w gry.

1

@PatrykBarca Wypożyczenie Traore i Auba z Alvesem za darmo, ale tutaj na ogromny minus jest rekin, który był właśnie pomysłem w pełni Alemanego i za którego zapłaciliśmy wtedy 55mln. Ja też uważam, że Alemany jest strasznie przereklamowanym dyrektorem sportowym, zapewne przez te dźwignie finansowe, ale tutaj nie mamy pewności czy to jego zasługa czy Laporty.

1

@Marcelinho99 Moim zdaniem pochwalić Alemanego należy za zimowe okienko, a nie za letnie. Przyjście Lewandowskiego, to żadna magia. Do transferu przekonał go Xavi, a Alemany mu zaoferował prawie 40mln rocznie, więc nie dziwne, że tu przyszedł.

6

@Kibol_83 Z tego co czytałem, to on co sezon czyści swojego instagrama.

0

@Messibestplayerintheworld Tak kiedyś przeczytałem, ale teraz patrzę, że opuścił tylko 14 meczy w 2 sezony. @AlphaNumeric a kto mógłby być takim zmiennikiem? Rynek nie jest jakiś bogaty w lewonożnych skrzydłowych. Oraz kiedy Rapha to pokazał? Jedynie za Xaviego coś pogrywał na prawej stronie, a za Flicka na 10tce wystąpił w może 5 meczach.

1

@AlphaNumeric Zdrowie Gordona i Raphinhii jest wątpliwe, na dodatek na lewej brakuje kogoś kto będzie w stanie wchodzić w pojedynki. Rapha może obskoczyć każdą pozycję w ataku, Gordon LS + 9tka. Sezon jest długi, a przykład PSG pokazał, że ciężko bez rotacji i to atakujący najczęściej stają się ofiarami kontuzji. Jeśli Flick zacząłby częściej rotować, to ten transfer byłby wręcz idealny. Barcola to też bardzo uniwersalny zawodnik, który na 170 meczy zagrał 110 na lewej, 40 na prawej i 20 na środku.

8

@Messibestplayerintheworld No jakby tak wymienić się na Barcole, to byłaby świetna opcja. Później ewentualnie przesunąć Cancelo na prawą i sprowadzić Grimaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?