Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 A z Bayernem to co zawalił? W dwóch najtrudniejszych meczach się sprawdził, a meczu jeszcze nie zawalił więc nie widzę powodów po to by go zmieniać.
0
@Faro Wystarczy oglądać mecze, może asyst ostatnio nie zalicza ale nadal posyła piękne piłki.
1
@Faro Ostatnio czyli w tym meczu?
0
@RomanGroza Nic nie musi jak bramka została strzelona nieprzepisowo.
17
Xavi wzruszony, druga połowa z pewnością przypomina mu o jego kadencji.
0
@BORO_12 Na wszelki, jakby to wyglądało ze strony Flicka gdyby nawet szansy nie dał Penii? Mówi że wierzy w piłkarzy itp, a nagle z dupy postawiłby na Wojtka.
0
@tbas Ja już oceniam po 12
@RAFI9 Tylko że on tak został nazwany przed sezonem.
0
@Krzysiek723 Pod względem waleczności? Chyba logiczne.
0
@karci0 Do Gaviego to jeszcze mu trochę brakuje mimo wszystko.
1
@Satim No a są emocje? W 30 minucie mecz zamknięty.. Za Xaviego to w 30 minucie stawialiśmy autobus przy 1:0 a przeciwnik ciągle napierał, te mecze były nieprzewidywalne.
0
@adamek20151 No to wygrali wpierdol
0
@Hosh Ferran gra jak Ferran to i Dembele by grał jak Dembele.
1
@budel17 Chopper też się nie popisał, gra kontaktowa i granie na site Janusza bo myśleli że jest cienki nie podziałało.
0
@KrychaFCB Oczywiście że tak? Torzsi i Xertion grali jedynie dwa lata na najwyższym poziomie? I to jeszcze za Dextera gdzie nie osiągali playoffów więc ciężko im było zdobyć to doświadczenie, jedynie Brollan tam jest doświadczony.
0
@matirix20 Jest Siuhy i Ultimate
zresztą Snax nie ma podjazdu do Siuhego jeżeli chodzi o prowadzenie, jeden ma największe gwiazdy na świecie, a drugi ma bandę niedoświadczonych dzieciaków i osiąga lepsze/podobne wyniki.
0
@Encore Sugerujesz że M0nesy jest alkoholikiem dbającym tylko o pieniądze i urodziny siostry?
0
@Popitek12 Robert Lewandowski po wygraniu MŚ?
0
@meskeunklup Przypominam że Iniesta i Xavi też byli hiszpańskimi środkowymi pomocnikami.
12
@Kuchar Już ich dupa piecze
"Nagroda dla najlepszego trenera jest imienia kolesia co LM wygrał w całej karierze tyle razy co Zidane w pół roku." Dla tych półmózgów liczy się tylko Liga Mistrzów, kogo obchodzi jak rewolucyjny dla piłki był Cruyff i jak bardzo przyczynił się do ich kompromitacji w klasykach.
0
@kuz Dlatego nie wygrał w 2006
0
@Michael24 Kane? Przecież wyżej będzie.
2
@ChiefKeef Najlepiej do paczkomatu.
0
@Sysia11 Co z tego że gazety to podały, przecież dziennikarze obserwują wszystko i widzieli że samolot nie wyleciał.
0
@Smixu Chyba o 20:00
8
@ChiefKeef Jak Bogu ducha winnego Rodriego? Mógł nie grać tak dobrze, albo zrezygnować na rzecz męczennika w ramach "walki z rasizmem"
3
"Niech sobie ten romantyczny football wsadzą między wiersze. Śmieszne to jest ale również pokazuje kompleks świata do Realu Madryt. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz ten klub pozamyka im te pazerne fałszywe gęby."
~~ psychiatryk
1
@Lordzi Ja też wolałbym się o tym dowiedzieć na żywo.
0
@Sysia11 Jakie jaja, jeżeli faktycznie by wylecieli to media dałyby taką informację.
1
Mam nadzieje że Lamine odbierając Kopa Trophy pomacha Viniemu do kamery.
1
@Kengo Szkoda tylko tego meczu z BVB.