2

@marcin62 Czekaj aż prawica odkryje jaki tam panuje ustrój.

2

@Hadziuk Z gównem bym nie przesadzał. Mi też czasami Kanał Zero wyskakuje w polecanych, ale na szczęście omijam.

12

@Ramos9248 Siedzę w piwnicy i czytam La Bambę przez cały dzień. Nikt mnie tu nie napadnie.

4

@El Plutoninho @FcPortoFan1999 Grają jakby nie było Huja we wsi.

4

Idealnie skończyli przebijanie piłeczki na drugą stronę siatki. Teraz można obejrzeć poważny sport i nastawić Pogoń vs. Termalica.

1

Komentarz usunięty

5

@gumaz Szybkie, proste rozwiązanie I problem z głowy. Można iść na golfa.

1

@barteq Łatwo jest organizować tego typu demonstracyjne akcje w kraju demokratycznym, który otwarcie mierzy się ze swoją historią, jest naszym sojusznikiem i największym partnerem handlowym. Państwie, które być może wyciągnęło z własnych dziejów najwięcej wniosków spośród wszystkich państw świata. Państwie, którego Prezydent przyjeżdża do kraju ofiar i przeprasza w ich języku za dokonane akty tyranii.
https://www.facebook.com/watch/?v=746869625750276

Czekam, aż podobna manifestacja odbędzie się na Kremlu — w państwie, którego przedstawiciele kłamią za każdym razem, gdy otwierają usta. W kraju, który grozi nam zrównaniem miast z ziemią i prowadzi z nami wojnę hybrydową. Państwie, które od czasów II wojny światowej regularnie dopuszcza się mordów na ludności cywilnej i agresji wobec sąsiadów. Państwie, które napisało własną historię jako wyzwoliciela Polski i innych krajów, a de facto tylko doprowadziło do zmiany okupanta.

A nie, tam się jeździ co najwyżej spotykać ze szpiegami albo tytułować Putina „ekscelencją”. Lepiej jechać do Niemiec, zrobić tanią manifestację dla idiotów, a później siedzieć w PE w koalicji z AfD - najbardziej propolską partią od czasów NSDAP.

1

@clyde Cudownie będzie ograć ten drewniany system walki na playstation.

11

@TR3YWAY Kurevsko nedobre novinky.

7

@mordini123 Po co mi ten postal jak tu jest 6 gier porno. Dzięki, będzie grane ostro.

0

@HypeR A to nie jest tak, że to zależy bardziej od ładowarki a nie od kabla? W sensie musisz kupić ładowarkę z opcją szybkiego ładowania, a i to nie wystarczy, bo nie każdy telefon obsługuje opcję szybkiego ładowania?

3

@KrychaFCB A taki piłkarz się zapowiadał. Pamiętam jak nam w klasyku pociągnął z lewej nogi. Najlepsza lewa noga w La Lidze od czasów Puskasa. Marco Złota Piłka PDW.


18

@Danny Gaucho Co to k...a jest świerzop?

1

@FcPortoFan1999 I na pierwszy ogień pojedynek dwóch ekip, które jeszcze nie zaznały smaku zwycięstwa.

3

@wyrek Mocno, ale celnie o Sławku.

4

@wyrek Mam nadzieję, że Mentzen i jego towarzysze pojadą na Kreml w rocznicę Zbrodni Katyńskiej, bo jak dotąd to głównie Wielki Brat ze Wschodu pisze własną wersję historii.

16

@wyrek Nie jara mnie to, ale może dlatego, że nie mam już 15 lat. Uważam, że politykę należy prowadzić inaczej. Szczególnie, że ci sami idioci są później w koalicji z AfD xD

0

@wyrek Nie jara mnie to, ale może dlatego, że nie mam już 15 lat. Uważam, że politykę można uprawiać inaczej.

4

@Encore Czyli według Raphy Złotą Piłkę powinien zgarnąć Pululu. Szacunek za mówienie prawdy w tych trudnych czasach.

5

@Piotr,1985 W Chinach rozcięli góry, a u nas po prostu zrobiliby tunel xD

2

@NeroTFP1 Jeżeli nie dostanie Złotej Piłki to będzie po prostu kradzież.

11

@Mlodypro101 Myślę, że Real Madryt powinno się rozwiązać nawet bez żadnej okazji.

5

@Astad Podwyższyć jeszcze bardziej do czasu aż ludzie nauczą się jeździć zgodnie z przepisami.

4

Pastuchy z Bośni już kombinują, żeby nie dostać wpierdzielu na boisku. Napinali się w internecie, a ostatecznie odwołali wyjazd do Białegostoku xD


1

Niech nie kończą tego Camp Nou, tylko od razu zaorać i zasadzić ziemniaki. Chociaż jakiś pożytek będzie.

1

@marcin62 Niśt fersztejen

2

@Frimpong Wychodzi zwycięskim składem.

12

@Kgorecki2500 Huja grał, Huja strzelił i Huja dostał.

0

@Eto'o9 R10 Wiadomo, że odejdzie razem z Wojtkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?