4

@A4ron Oczywiście, że nie, tak samo jak z kimś, kto pije alkohol.

4

Zawodnik jak na Ekstraklasę wybitny, ale jednak imprezki i kasyno okazały się ważniejsze.


0

@JohnKennedy Jeżeli to ja miałbym być władcą to zdecydowanie prawo pierwszej nocy.

0

@Safrani Berkowicz nie jest najostrzejszym narzędziem w szopie.

3

No i ma gorszy klub z Łodzi swój sparing 7:1 xD

0

Dajcie im Golfy 3 na używanych, 7-letnich wielosezonówkach i niech się ścigają.

2

@budel17 Oddać i dopłacić, żeby ktoś go wziął.

19

Jedziemy, tryplet jest nasz. A z rozpędu wygramy nawet Mistrzostwo Świata w 2026.

4

Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich.

8

Ansu nie sprzedaliśmy póki był coś wart. Nie można popełnić tego samego błędu z Yamalem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@misterio Z Japończykami dziś w końcu gramy.

3

Czyli dzisiaj lekcja niemieckiego szykuje się.

0

@Szymemdymek Pchasz się w gips kolego.

2

@Jakchcesz Nawet zielonych nie zdążyliśmy zebrać.

0

Komentarz usunięty

4

@Robert_Kubica Może i drogo, ale za to morze brzydkie i zimne. Z plusów warto dodać także, że pogoda zmienna i deszcz lubi padać przez cały urlop.

3

@TR3YWAY Dorosły mężczyzna dowiaduje się czym jest reklama oraz promocja usług i produktów [Zobacz jak]

1

@gumaz Ani razu od ponad dwóch lat.

3

Druga kolejka a Lechia już traci 11 pkt do lidera. O mistrza będzie ciężko.

0

Może i Śląsk jest w czarnej d..., ale przynajmniej zaczął się tam urządzać.

8

Brawo Jaga, tak się gra do końca.

6

Piękna akcja i Pulululu najpiękniejszy

9

Brawo Legia, tak się gra do końca.

0

Powinno być 0:3 jest 1:1 masakra.

0

Rallis masakra... Prosto w bramkarza

1

Już brudasy z Serbii atakują kibiców Jagi. Masakra, po co takie kluby dopuszczają do gry w cywilizacji. Wyrzucać z rozgrywek dopóki się nie nauczą.

0

Piękny Grek i piękny Jezus zbawiciel. Jaga prowadzi.

2

@Walpiano W Jadze w pierwszym składzie 5 Polaków i w tym 4 w wieku poniżej 24 lat. Wygląda to dobrze.

0

@Encore Chyba, że są za Arką. To wtedy leje ich po japie.

2

@michal26 O człowieku, 7.5k netto NA JEDNO DZIECKO xD Przecież za 7.5k netto to CAŁA RODZINA z 3 dzieci wyżyje xD

Jakie uzasadnione potrzeby dziecka opiewają na kwotę 7.5k netto xD Podróż Dreamlinerem 1 klasą do przedszkola?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?