Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@A4ron Oczywiście, że nie, tak samo jak z kimś, kto pije alkohol.
4
Zawodnik jak na Ekstraklasę wybitny, ale jednak imprezki i kasyno okazały się ważniejsze.
0
@JohnKennedy Jeżeli to ja miałbym być władcą to zdecydowanie prawo pierwszej nocy.
0
@Safrani Berkowicz nie jest najostrzejszym narzędziem w szopie.
3
No i ma gorszy klub z Łodzi swój sparing 7:1 xD
0
Dajcie im Golfy 3 na używanych, 7-letnich wielosezonówkach i niech się ścigają.
2
@budel17 Oddać i dopłacić, żeby ktoś go wziął.
19
Jedziemy, tryplet jest nasz. A z rozpędu wygramy nawet Mistrzostwo Świata w 2026.
4
Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich.
8
Ansu nie sprzedaliśmy póki był coś wart. Nie można popełnić tego samego błędu z Yamalem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@misterio Z Japończykami dziś w końcu gramy.
3
Czyli dzisiaj lekcja niemieckiego szykuje się.
0
@Szymemdymek Pchasz się w gips kolego.
2
@Jakchcesz Nawet zielonych nie zdążyliśmy zebrać.
0
Komentarz usunięty
4
@Robert_Kubica Może i drogo, ale za to morze brzydkie i zimne. Z plusów warto dodać także, że pogoda zmienna i deszcz lubi padać przez cały urlop.
3
@TR3YWAY Dorosły mężczyzna dowiaduje się czym jest reklama oraz promocja usług i produktów [Zobacz jak]
1
@gumaz Ani razu od ponad dwóch lat.
3
Druga kolejka a Lechia już traci 11 pkt do lidera. O mistrza będzie ciężko.
0
Może i Śląsk jest w czarnej d..., ale przynajmniej zaczął się tam urządzać.
8
Brawo Jaga, tak się gra do końca.
6
Piękna akcja i Pulululu najpiękniejszy
9
Brawo Legia, tak się gra do końca.
0
Powinno być 0:3 jest 1:1 masakra.
0
Rallis masakra... Prosto w bramkarza
1
Już brudasy z Serbii atakują kibiców Jagi. Masakra, po co takie kluby dopuszczają do gry w cywilizacji. Wyrzucać z rozgrywek dopóki się nie nauczą.
0
Piękny Grek i piękny Jezus zbawiciel. Jaga prowadzi.
2
@Walpiano W Jadze w pierwszym składzie 5 Polaków i w tym 4 w wieku poniżej 24 lat. Wygląda to dobrze.
0
@Encore Chyba, że są za Arką. To wtedy leje ich po japie.
2
@michal26 O człowieku, 7.5k netto NA JEDNO DZIECKO xD Przecież za 7.5k netto to CAŁA RODZINA z 3 dzieci wyżyje xD
Jakie uzasadnione potrzeby dziecka opiewają na kwotę 7.5k netto xD Podróż Dreamlinerem 1 klasą do przedszkola?