2

Miło, że jednak Jagiellonia przypomniała sobie jak się gra w piłkę.

3

Co ta Jagiellonia gra... Dno i wodorosty.

0

Nie wybrali Papieża we Wrocławiu. Czarny dym.

1

@Kgorecki2500 Słyszałem niepotwierdzone pogłoski, że w znanym chińskim sklepie internetowym zaczynającym się na A, koszulki tego klubu są do kupienia za 20 zł.

1

@Kgorecki2500 To są koszulki Club Deportivo Palestino – chilijskiego klubu piłkarskiego z siedzibą w mieście Santiago, grającego obecnie w Liga de Primera. Nie rozumiem o co chodzi.

0

@Joe_Pesci Pracuję dzisiaj od 9. Zrobiłem 300 kroków. Pozdrawiam.

3

@MesQueUnClub_87 Przekonałeś mnie. Dla fabuły w drugiej na Trzaska.

2

@Kgorecki2500 A czy można agitować na rzecz Batyra? Jak to wygląda od strony prawnej. Czy Polska jest przygotowana na taki zabieg? xD

12

Potężny Wojtek klaszcze do wiadomo czego xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Szkoda tego Pucharu Gampera, bo byłby kwartet.

5

Tutaj nawet jakby zaorać ten stadion i zasadzić ziemniaki, to one się nie przyjmą. Na tak gównianym terenie nie wyrosną.

10

Może od razu zagrajmy do złotego gola Espanyolu.

1

Ależ Dżamal teraz spierdzielił konterkę.

6

Ciekawe, że jak zakładasz koszulkę Getafe/Espanyolu/Realu to od razu masz -50 do IQ.

4

Wojtek dawno nie zrobił karnego/nie wyleciał z czerwoną i go nosi.

1

@Wojciech123 Mówisz o tym farbowanym na blond/siwy w studiu? Całkiem niezły, ale widziałem lepszych.

5

Porąbane te sceny przed stadionem


1

Takefusa Kubo obok Laporty.

2

@escarabajo Isco wygrał Mistrzostwo Polski? No właśnie.

1

@escarabajo Może i dobry, ale w Białymstoku to go Romańczuk czyścił.

1

@Stinger_ 4:0 dla Espanyolu do przerwy, a później Robercik 90+1', 90+3, 90+5, 90+7, 90+9'.

2

@Cochise
You and me, baby, ain't nothin' but mammals
So let's do it like they do on the Discovery Channel

Dzisiaj chłopaki z Bloodhound Gangu zostaliby zasypani pozwami i zcancelowani.

3

@Who_you_mam W sumie HP pasuje idealnie do Realu. Białe z zewnątrz, w środku drogie czarne i jeszcze działa beznadziejnie.

10

Czyli szanse, że Twoją drużynę przekręci Marciniak, rosną.


16

@kamar24 ptaszków sąsiadów

13

@kaamil1910 Obyśmy nie grali nigdy z Jagiellonią, bo Wojtuszek schował Antonego do kieszeni.

7

@macio_944 Słyszałeś o tym? Co o tym sądzisz? Ja już raczej wiem, że nie zagram.

Fabuła Grand Theft Auto VI najprawdopodobniej będzie zawierać elementy działalności przestępczej.


6

@Sulimo Po Anfield, Romie i 8:2 już nic mnie nie zaskoczy i nie złamie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?