Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ja chcę reparacje od Mongołów.
5
@NeroTFP1 Kwaśniewski wprowadza Polskę do UE i NATO. Dokonuje tego będąc głownie nawalonym. Czapki z głów. Pan Prezydent.
1
@The Game 10 Podaj obie liczby. Najwyżej wyślemy inspektora z UE, żeby to sprawdził.
6
A wy ile macie szyb w oknach?
7
Dwa szympanse obrzucają się gównem przez całą debatę xD
3
Słabsze Niemcy i słabsza Francja to szansa dla Polski? Pani Magdo, jeżeli Pani obieca podbój Paryża i Berlina... Ma Pani mój głos.
9
Oczami wyobraźni widzę sytuację, gdy Maciak na debacie chwali ruskich i putina a później wchodzi cały na biało Pan Minister Radosław Sikorski i odpowiada, że on w Afganistanie zamiast chwalić ruskich to wolał do nich strzelać.
9
@Roobo Więc w drugiej turze będzie wybór między Trzaskowskim a Nawrockim xDD
3
Highlighty debaty pomiędzy Trzaskowskim a Nawrockim
0
Raz prawy sierpowy w 5 latka to nie przemoc.
12
Nawrocki jest tak społeczny, że aż społeczne mieszkanie podprowadził.
1
Hołownia tym razem jak amstaff.
3
Nawrocki jest człowiekiem z krwi i kości. No mnie przekonał.
6
Ja chcę flagę Kirgistanu. Pewnie na palcach jednej ręki można wyliczyć osoby fizyczne, które mają własną flagę Kirgistanu w Polsce xD
3
Trochę tutaj populizm od Stano. Państwo uratowało setki tysięcy dzieci, a oczywistym jest, że każdemu w każdej sytuacji nie da się pomóc.
5
Pani Joanna daje zasłonę dymną. Mówi, że nie będzie wojny, żeby Ruscy nie spodziewali się naszego ataku i szarży na Moskwę. Szachy 5D Pani Imperator.
4
Na początku te debaty to było coś fajnego, można się pośmiać ale teraz cieszę się, że to ostatnia. Fajne pytanie a większość pitoli na jakiś inny temat.
1
Byłyby niezłe jaja, gdyby Lechia nie otrzymała licencji i tym samym utrzymała się Stal. Śląsk to chyba rozwiązałby się ze złości i zaczął od 4 ligi xD
5
@Gacek5 Patogal tam nie restreamują już od dawna.
0
@Esio Wychodzi na to, że Suarez w meczu z Ghaną, zagrał jednak ręką. Dobrze, że chłopaki z VARu wyjaśnili wszelkie wątpliwości.
13
Wojtek Kowalczyk vs. Kamil Gala na twitterku to jest coś, na co czekałem. I ten portal jest darmowy.
3
@zodiak_10 No właśnie nie rozumiał, dlatego nas przekręcił z Interem.
2
@Derean Fejk, sędziowie VAR na pewno nie mówią po polsku.
5
Teraz już jesteśmy potężni a latem zasilą nas jeszcze potężny Oriol Romeu i Gigachad Lenglet. Sekstet to będzie plan minium proszę państwa.
0
@Transu96 A teraz pomyślmy jak śmigałby u nas Gundogan.
0
@kaamil1910 Nikt nie zasłużył, dajmy ją Grosickiemu, żeby Pogoń Szczecin mogła coś do gabloty wsadzić.
10
Araujo czemu Ty faulowałeś wtedy tego Brocuła.
Araujo czemu Ty nie wyprzedziłeś 50 letniego Acerbiego
Czemu
2
Brawo Lech, nie wypuścić już do końca sezonu.
8
Brawo Lech, uratujcie polską piłkę przed rasistami z zajezdni.
0
Masakra ten Lech. Mają szansę wyjść prowadzenie w lidze to nie potrafią dwóch celnych podań zagrać...