Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@macio_944 Słyszałeś o tym? Co o tym sądzisz? Ja już raczej wiem, że nie zagram.
Fabuła Grand Theft Auto VI najprawdopodobniej będzie zawierać elementy działalności przestępczej.
6
@Sulimo Po Anfield, Romie i 8:2 już nic mnie nie zaskoczy i nie złamie.
11
@AlexDark00 Matko boska, wszędzie komunizm. Robertow Lewadowskij to też pewnie komunistyczny zbrodniarz.
0
@Luciano99 A Pogoń w tym sezonie była w ogóle w tabeli nad Jagiellonią? Jagiellonia nikogo nie musi wyprzedzać.
9
@Kgorecki2500 Kosiniak Kamysz powiedział, że żaden Polak nie trafi na Ukrainę, więc inaczej się nie dało.
5
San Marino reprezentuje Gabry Ponte z Eiffel 65. Chłop ciągle wygląda tak samo jak 30 lat temu xD
6
@Toretto Mnie codziennie dymają politycy i to jeszcze ja za to płacę, więc jak Batyr chce sobie podymać, to przynajmniej chociaż raz to polityk za to płaci.
3
Szansa na 4 polskie drużyny w pucharach? To byłoby coś.
0
@beter2 Powrót Bernala, Lengleta i Oriola Romeu. I jedziemy po tryplet.
0
@Pawlak1992 Flick zrobiłby z Lengleta Maldiniego a z Oriola Lothara Matthausa
18
Chciałbym tylko dodać, że gdyby Prezydent Adrian Zandberg stanął oko w oko z Putinem to na drugi dzień ustalali byśmy z Chinami przebieg wspólnej granicy gdzieś na Uralu.
1
@clyde Dlatego ja nawet debaty oglądam na strumyku.
9
Czy Maciaka już wyprowadziło ABW?
3
@Encore Nie no, Maciak nie jest zakłamany i fałszywy. On otwarcie mówi, że sprzeda nas ruskim.
1
Jedyne państwo jakie chcę to państwo Zandberg.
1
@jacobFCB Gdyby nie pracownicy nie byłoby przedsiębiorców.
25
Stanowski czyta La Bambę. Już godzinę temu pisaliśmy o Wiekim Kwachu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 Najlepsza była ta w Końskich na placu
3
Ale Karol się ucieszył jak mógł znowu rzucić gównem w drugiego szympansa xD
0
Ciekawe na kogo zagłosowałby Piłsudski.
1
@Kgorecki2500 Miało być bez sprzętu, ale chyba nie podpisali paktu jak Wisła.
0
@D10SLEO unia personalna Polski i Danii? Biorę w ciemno.
7
Potężny wiking jest piękny.
7
"Przez propagandę w telewizji rządowej przegracie wybory."
Nawrocki celnie, jego partia ma w tym doświadczenie.
0
@Matt_i1992 No dobrze, ale niech nie atakuje w każdej wypowiedzi państwa jako instytucji, bo to jest niesamowity populizm i głupota. Każdego leku nie będzie refundować NFZ nawet w najbardziej utopijnej wizji. Okej, promujmy zbiórkę, ale zarzucanie, że państwo nie pomaga dzieciom to tak średnio. Szczególnie, że służba zdrowia uratowała mnóstwo osób, starszych, młodszych. A ukazywanie jednego - chyba najbardziej odrealnionego przez amerykańskie koncerny - przykładu chorego dziecka jest niezbyt zasadne.
0
@D10SLEO I nadal by brakowało na inne rzeczy. Wszystkich wyleczyć się nie da, nawet jak wydamy 15% PKB na zdrowie.
6
Co Stanowski chce osiągnąć grając tym chorym dzieckiem? Państwo ma refundować lekarstwa, których absurdalnie wysokie ceny windują amerykańskie koncerny? Nie rozumiem, przecież państwo pomaga tam gdzie się da. Każdego i za każdą cenę wyleczyć się niestety nie da.
6
Polityka zagraniczna
>Jak Pani widzi rolę seniorów w polskim społeczeństwie?
xD
4
@clyde Przystojny to jest Zandberg. Jak patrzę na Wielkiego Wikinga to mój heteroseksualizm wystawiany jest na próbę.