7

@macio_944 Słyszałeś o tym? Co o tym sądzisz? Ja już raczej wiem, że nie zagram.

Fabuła Grand Theft Auto VI najprawdopodobniej będzie zawierać elementy działalności przestępczej.


6

@Sulimo Po Anfield, Romie i 8:2 już nic mnie nie zaskoczy i nie złamie.

11

@AlexDark00 Matko boska, wszędzie komunizm. Robertow Lewadowskij to też pewnie komunistyczny zbrodniarz.

0

@Luciano99 A Pogoń w tym sezonie była w ogóle w tabeli nad Jagiellonią? Jagiellonia nikogo nie musi wyprzedzać.

9

@Kgorecki2500 Kosiniak Kamysz powiedział, że żaden Polak nie trafi na Ukrainę, więc inaczej się nie dało.

5

San Marino reprezentuje Gabry Ponte z Eiffel 65. Chłop ciągle wygląda tak samo jak 30 lat temu xD

6

@Toretto Mnie codziennie dymają politycy i to jeszcze ja za to płacę, więc jak Batyr chce sobie podymać, to przynajmniej chociaż raz to polityk za to płaci.

3

Szansa na 4 polskie drużyny w pucharach? To byłoby coś.


0

@beter2 Powrót Bernala, Lengleta i Oriola Romeu. I jedziemy po tryplet.

0

@Pawlak1992 Flick zrobiłby z Lengleta Maldiniego a z Oriola Lothara Matthausa

18

Chciałbym tylko dodać, że gdyby Prezydent Adrian Zandberg stanął oko w oko z Putinem to na drugi dzień ustalali byśmy z Chinami przebieg wspólnej granicy gdzieś na Uralu.

1

@clyde Dlatego ja nawet debaty oglądam na strumyku.

9

Czy Maciaka już wyprowadziło ABW?

3

@Encore Nie no, Maciak nie jest zakłamany i fałszywy. On otwarcie mówi, że sprzeda nas ruskim.

1

Jedyne państwo jakie chcę to państwo Zandberg.

1

@jacobFCB Gdyby nie pracownicy nie byłoby przedsiębiorców.

25

Stanowski czyta La Bambę. Już godzinę temu pisaliśmy o Wiekim Kwachu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 Najlepsza była ta w Końskich na placu

3

Ale Karol się ucieszył jak mógł znowu rzucić gównem w drugiego szympansa xD

0

Ciekawe na kogo zagłosowałby Piłsudski.

1

@Kgorecki2500 Miało być bez sprzętu, ale chyba nie podpisali paktu jak Wisła.

0

@D10SLEO unia personalna Polski i Danii? Biorę w ciemno.

7

Potężny wiking jest piękny.

7

"Przez propagandę w telewizji rządowej przegracie wybory."

Nawrocki celnie, jego partia ma w tym doświadczenie.

0

@Matt_i1992 No dobrze, ale niech nie atakuje w każdej wypowiedzi państwa jako instytucji, bo to jest niesamowity populizm i głupota. Każdego leku nie będzie refundować NFZ nawet w najbardziej utopijnej wizji. Okej, promujmy zbiórkę, ale zarzucanie, że państwo nie pomaga dzieciom to tak średnio. Szczególnie, że służba zdrowia uratowała mnóstwo osób, starszych, młodszych. A ukazywanie jednego - chyba najbardziej odrealnionego przez amerykańskie koncerny - przykładu chorego dziecka jest niezbyt zasadne.

0

@D10SLEO I nadal by brakowało na inne rzeczy. Wszystkich wyleczyć się nie da, nawet jak wydamy 15% PKB na zdrowie.

6

Co Stanowski chce osiągnąć grając tym chorym dzieckiem? Państwo ma refundować lekarstwa, których absurdalnie wysokie ceny windują amerykańskie koncerny? Nie rozumiem, przecież państwo pomaga tam gdzie się da. Każdego i za każdą cenę wyleczyć się niestety nie da.

6

Polityka zagraniczna

>Jak Pani widzi rolę seniorów w polskim społeczeństwie?

xD

4

@clyde Przystojny to jest Zandberg. Jak patrzę na Wielkiego Wikinga to mój heteroseksualizm wystawiany jest na próbę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?