Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BulaKG OK2BGAY feat. Tomboy - OK2BGAY (It's Ok To Be Gay)
6
@GTBTP Rycerz Sith... Niech ten człowiek nie bluźni.
0
Yamal i Pietruszewski. Dawać takie skrzydła w Barcy.
46
Tak będzie proszę państwa.
21
@ranger3120 Powiedz, że prawomocnym wyrokiem sądu RP został na Ciebie nałożony zakaz zbliżania się do dzieci.
0
Ależ to mogłoby się ułożyć. Liverpool mistrzem a United spada. Szkoda, że na dole tabeli zadomowiła się trójka bolcem skalana.
27
@Azazel_Pazuzu No i nie zapominajmy o sędziach.
0
Ten Brahim to też niezły klocek.
5
Przeciwko nam by to wpadło xD
0
@Danny Gaucho Co oczywiście nie ma zazwyczaj zastosowania, bo zazwyczaj to kobiety płacą Tobie za możliwość spotkania.
3
@TR3YWAY Przekręcasz Jagiellonię w PP. Cała Polska widzi oczywisty skandal sędziowski po którym powinieneś trafić do zamrażarki na kilka miesięcy a w nagrodę dostajesz finał PP i półfinał LM.
3
@Astad Może w końcu będzie można kibicować Pepowi bez obrzydzenia związanego z prowadzeniem petrodolarowego klubu ze 115 zarzutami.
3
@Kapitan hawk Ciekawe w której minucie Gil Manzano nie przękręci dziś Celty...
1
Oby nie przekręcił nas jak Jagiellonii.
6
Puszcza ma więcej celnych strzałów niż Lech xD
9
Tak to jest jak Rodriguez gra od dechy do dechy każdy mecz.
10
@MateuszDoniec Będzie zmieniane czy nie?
18
Dobra Ter Stegen nagrałeś się, schodzisz.
4
Odpalasz TVP a tam Stanowski na smoku leci.
2
@RoberDzik Pogoń wygrywa wszystko do końca, podium przegrywa wszystkie pozostałe mecze i Pogoń mistrzem.
10
@Arden Donald Trump
0
@Ojciec5tkidzieci Gdzie Robert Kubica?
7
@Faro W Ameryce chłop wziąłby karabinek i wystrzelał pół szkoły, a tutaj ograniczył się jedynie do jednej dziewczyny. Okropna sprawa.
15
@Who_you_mam https://forum.legionisci.com
0
@maroon Może Nawrocki urodził się w USA i chce kandydować w 2028?
4
Grande Strategia odwiedziła Tsunodę.
0
@Wojciech123 Przecież brak PP = brak europejskich pucharów. Chłop musi polecieć po takim blamażu.
5
Dobra Donald nie pitol, mów kiedy idziemy na Moskwę.
1
@tomek8756 Nawet legalnie moja noga na tym zadupiu by nie postała.
8
@Gaucho Za przekręcenie Jagiellonii chłop powinien do zamrażarki trafić na parę miesięcy, a nie dostawać półfinał LM.