Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@FCB24 Sam fakt, że nie musiałem więcej oglądać Peni to gigantyczny plus.
1
@Coutinho007 Collina by Cię szybko ustawił do pionu.
9
Prawda jest taka, że nie da się awansować do finału, jeśli popełnia się więcej błędów niż @VegetaPolska w relacjach z kobietami.
12
Łysy z Płocka najpierw przekręca skandalicznie Jagiellonię w Pucharze Polski, żeby zamiast trafić do zamrażarki na kilka miesięcy, dostać półfinał LM, w którym skandalicznie przekręca Barcelonę. I to wszystko w dobie VARU xD
12
@Culer9002 Kowal mógł wybrać każdy możliwy język a jednak użył języka faktów.
0
@Arno Ja często gratuluje Realowi. Szczególnie jak przegrywa lub odpada.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Prawda jest taka, że gdyby Dembele strzelił na 4:0 z Liverpoolem, to dzisiaj byśmy nie odpadli.
2
Ważne, że graliśmy w Pucharach dłużej niż Jagiellonia Białystok.
Real nie może pochwalić się tym osiągnięciem.
3
Mam do sprzedania dwa bilety na finał LM w Heliosie. Coś mi wypadło, chyba Barca z finału.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W lecie z Jagiellonii odejdzie Mateusz Skrzypczak. Moim zdaniem Araujo byłby niezłym wzmocnieniem ławki drużyny z Białegostoku.
0
@wyrek Uspokoiłeś mnie.
0
Czy będziemy musieli zapłacić Dortmundowi za Złotą Piłkę Dembele? Czy już po transferze nie obowiązuje?
0
@martiniloca Pa teraz
0
@krol211 Mówisz oczywiście o meczu z PSG?
1
@masa11 Na Endricku by był.
1
MARTIN ZŁOTA PIŁKA LOADING
5
Hitler zajął Danię w 4 godziny. Obersturmbannführer Flick rozwali Mediolan w 45 minut.
3
Liverpool odrobił kiedyś 3 bramki w 45 minut, a grał przeciwko lepszemu klubowi z Mediolanu. Wszystko jest do zrobienia.
2
Dobra Martin, nagrałeś się. Schodzisz.
0
@ranger3120 Za co ja płacę...
3
Zajebiście, jest 2 minuta i jeszcze nie przegrywamy. Widać wyciągnięte wnioski z poprzedniego meczu.
0
Na Amazon Prime nie ma żadnych reklam. Nie wiem o co wam chodzi.
6
@Nazio_87 Serca kibiców Interu, a popijam łzami madrycioków.
5
Wszystko przygotowane, jedziemy.
https://zapodaj.net/plik-VJ0r061o1e
3
Zazdroszczę mieszkańcom Nowej Zelandii. Zaraz będą wstawać do pracy ze świadomością, że Barca zagra w finale LM. My musimy jeszcze czekać na wynik, a oni już go znają.
1
@Leooo Marciniak mógłby akurat nie dojeżdżać i zostać w Polsce.
1
@barcanawieki To dostaniesz Martina na prawej
0
@Criss18Barca Ale też rzucasz tezę, że testowanie śmieciowego jedzenia jest niebezpieczne, bo Fornal ledwo chodzi. Faktem jest, że to wszystko zależy wyłącznie od człowieka i jego sposobu prowadzenia się.