9

@FCB24 Sam fakt, że nie musiałem więcej oglądać Peni to gigantyczny plus.

1

@Coutinho007 Collina by Cię szybko ustawił do pionu.

9

Prawda jest taka, że nie da się awansować do finału, jeśli popełnia się więcej błędów niż @VegetaPolska w relacjach z kobietami.

12

Łysy z Płocka najpierw przekręca skandalicznie Jagiellonię w Pucharze Polski, żeby zamiast trafić do zamrażarki na kilka miesięcy, dostać półfinał LM, w którym skandalicznie przekręca Barcelonę. I to wszystko w dobie VARU xD


12

@Culer9002 Kowal mógł wybrać każdy możliwy język a jednak użył języka faktów.

0

@Arno Ja często gratuluje Realowi. Szczególnie jak przegrywa lub odpada.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Prawda jest taka, że gdyby Dembele strzelił na 4:0 z Liverpoolem, to dzisiaj byśmy nie odpadli.

2

Ważne, że graliśmy w Pucharach dłużej niż Jagiellonia Białystok.

Real nie może pochwalić się tym osiągnięciem.

3

Mam do sprzedania dwa bilety na finał LM w Heliosie. Coś mi wypadło, chyba Barca z finału.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W lecie z Jagiellonii odejdzie Mateusz Skrzypczak. Moim zdaniem Araujo byłby niezłym wzmocnieniem ławki drużyny z Białegostoku.

0

@wyrek Uspokoiłeś mnie.

0

Czy będziemy musieli zapłacić Dortmundowi za Złotą Piłkę Dembele? Czy już po transferze nie obowiązuje?

0

@martiniloca Pa teraz

0

@krol211 Mówisz oczywiście o meczu z PSG?

1

@masa11 Na Endricku by był.

1

MARTIN ZŁOTA PIŁKA LOADING

5

Hitler zajął Danię w 4 godziny. Obersturmbannführer Flick rozwali Mediolan w 45 minut.

3

Liverpool odrobił kiedyś 3 bramki w 45 minut, a grał przeciwko lepszemu klubowi z Mediolanu. Wszystko jest do zrobienia.

2

Dobra Martin, nagrałeś się. Schodzisz.

0

@ranger3120 Za co ja płacę...

3

Zajebiście, jest 2 minuta i jeszcze nie przegrywamy. Widać wyciągnięte wnioski z poprzedniego meczu.

0

Na Amazon Prime nie ma żadnych reklam. Nie wiem o co wam chodzi.

6

@Nazio_87 Serca kibiców Interu, a popijam łzami madrycioków.

5

Wszystko przygotowane, jedziemy.

https://zapodaj.net/plik-VJ0r061o1e

3

Zazdroszczę mieszkańcom Nowej Zelandii. Zaraz będą wstawać do pracy ze świadomością, że Barca zagra w finale LM. My musimy jeszcze czekać na wynik, a oni już go znają.

1

@Leooo Marciniak mógłby akurat nie dojeżdżać i zostać w Polsce.

1

@barcanawieki To dostaniesz Martina na prawej

0

@Criss18Barca Ale też rzucasz tezę, że testowanie śmieciowego jedzenia jest niebezpieczne, bo Fornal ledwo chodzi. Faktem jest, że to wszystko zależy wyłącznie od człowieka i jego sposobu prowadzenia się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?