Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Doliczył tylko 2 minuty i jeszcze skończył 5 sekund przed czasem. Liga Mistrzów Negreiry
1
Te kutwy z gorszego, mediolańskiego klubu już grają na czas. Masakra.
1
Dobra, Gerard do zmiany. Nagrałeś się.
3
Jakie reklamy. Na CBS Sport nie ma żadnych reklam od co najmniej 5 minut.
0
Śpiący Valverde opierdzielił Inter na wyjeździe rezerwowym składem. Golimy dzisiaj frajerów, zero obaw.
5
Brawo Stano, krótko z onucami.
2
@tomcias10 Biedny Putin, hejto go w internetach. Piłsudski od razu by odstrzelił chłopa po takich słowach.
1
@Aragorn33 Oba powody chwalebne. Onuc nie należy słuchać, tylko ośmieszać, wyłapywać i wydalać z kraju.
3
@maroon "Czy my nie widzimy jaki hejt wylewa się na Prezydenta Rosji" Takie zdanie wypowiedział Maciak. Jaki pluralizm, gościa powinno ABW wywieźć ze studia. Żadnego czasu antenowego dla kacapa.
3
@maroon Bardzo dobre zachowania Stanowskiego. Pełen szacunek. Króciutko z kacapami.
0
@Deathwing112 Czasami wystarczy jedno zdanie, żeby wiedzieć, że nie ma sensu z takim rozmówcą prowadzić dalszej rozmowy. Miał szansę wycofać się z podziwiania zbrodniarza wojennego, ale wówczas oficer prowadzący byłby niezadowolony.
0
Oficer prowadzący Maciaka nie będzie zadowolony.
0
Dobry ten Dembele. Sprzedajmy Yamala i kupmy Francuza.
0
@ObiwanKenobi Homoseksualny, czarnoskóry, trans, Żyd pochodzenia rosyjskiego.
4
@PatrykBarcelona Normalnie w plecaku? Nie każą wyjmować pierścionków, prześwietlą plecak i tyle. A jak masz rejestrowany to już w ogóle banał.
2
@clyde A Piłsudski gdyby żył to wsadziłby Brauna do najgłębszego lochu albo od razu odesłał do Moskwy. Marszałku zmartwychwstań.
0
@ACMaldini3 Michał Probierz wygrywający Mundial 2026
2
A czy Wy podziwiacie Putina?
5
@Redakcja proszę zablokujcie temat piłki nożnej tutaj, nie da się czytać tych wypocin pseudoekspertów po technikum
0
@July_6_BcN Jestem starym mężczyzną i boję się Mentzena.
1
@Tabaluga37 Oficer prowadzący będzie zadowolony.
0
@Commando Dzięki za kolejny powód, żeby go wprowadzić.
4
Niestety nie mogłem oglądać debaty. Kto się skompromitował i dlaczego wszyscy oprócz Senyszyn?
0
@nightwishygt Liga Negreiry - sędzia kazał Realowi 14 razy przegrać.
10
@marcin62 Już ponad 15 lat temu na geografii miałem pojęcie imigracji klimatycznej związanej między innymi z pustynnieniem Sahelu. No, ale na chłopski rozum jak są przymrozki w kwietniu to nie ma zmian klimatycznych.
2
@Derean Raz prowadzisz mecz Jagiellonii raz Barcelony z Interem.
2
@adamek20151 Historycznie to już dawno był. Wystarczy popatrzeć na sukcesy w Europie. Jedyny argument jaki miało United to właśnie 20 mistrzostw. Już nie mają żadnego argumentu.
38
@ViscaelBarca2007 Dobrze, że w nawiasie napisał o kogo chodzi, bo z przyzwyczajenia myślałem, że chodzi o Viniego.
0
@Foton Prawda. Przekonałeś mnie do głosowania na Trzaskowskiego.
0
@FcPortoFan1999 Zgodnie z protokołem VAR jeżeli nie ma klarownej powtórki, która potwierdza, że decyzja arbitra była błędna, wówczas zostaje decyzja z boiska - a z boiska był karny.