Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Joe_Barbaro Pululu
1
@regatta52 Najwyraźniej jesteś mulciakiem
3
@Geble Nie działa. Możesz podać swoje pasy do banku żebym sprawdził?
2
@Moderacja Warto dodać, że tylko mulciaki coś takiego widzą, bo mają dużo kont do logowania.
12
@SergioBusquets5 A po co ci aplikacja, jak mobilna strona działa świetnie?
0
@Foton Niech Nawrocki powie, że osobiście aresztuje premiera Izraela.
7
@Rastafarnianin Czy Grzegorz Braun będzie mógł dokonać obywatelskiego zatrzymania groźnego zbrodniarza wojennego?
2
Jeżeli można się podetrzeć MTK to oddajcie Mladicia i Karadzicia. Oni tylko wyszli do lasu naciąć trochę Bośniaków
@Kgorecki2500
6
@Danny Gaucho @jowita w tym roku zajmie wszystkie miejsca na podium.
1
@MateS Bayern zdecydowanie
2
@Kgorecki2500 Angielsku, bo tak grałem w 1 się przyzwyczaiłem.
A Polski też będzie epizodycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@messi33 Obustronny walkower i Barcelona jako jedyny finalista z pucharem.
0
@FcPortoFan1999 Spokojnie, na Ciebie było 5.
7
@wpwelement Głos na @jowita oddany.
2
@Faro A czy szczur w domu to mysz? Czy jak mysz wyjdzie na zewnątrz to będzie szczurem?
0
@Aragorn33 Bye Bye Hollywood Hills uderza teraz inaczej
0
Liverpool się skończył oficjalnie.
0
@FcPortoFan1999 Jak już to tylko do Jagiellonii, bo obiecał, że w Ekstraklasie już w innej drużynie nie zagra.
0
@FcPortoFan1999 Nie oszukujmy się. Ostatnia szansa na zarobienie poważnych pieniędzy, a takie dostanie w Chinach. Przede wszystkim piłka to jego jedyna szansa na ustawienie rodziny do końca życia, bo z zawodu jest stolarzem.
9
Chytry Wojtek przestawił Peni zegarek, żeby spóźniał się o 4 minuty. Oby jak najczęściej Inaki spóźniał się na odprawy.
2
@Kazragore Ale co ty masz do gadania xD Dotknął to dotknął, oczywisty spalony.
2
Widać, że po bucie. Oczywisty spalony.
24
Yamal strzał imienia Dembele w meczu z Liverpoolem.
1
Po dobrej wódzie lepszy jestem w Dżuddzie
Ja jestem King Bruce Lee Karate Mistrz
7
@Consigliere No i leci report. Odebrałeś mi chęć oglądania spoilerując wynik.
1
@Arden Jesus Imaz
2
@Marian_Pazdzioch Jeszcze trochę bzdur naopowiada, zdenerwuje parę osób i służby pozbędą się go metodą "na Martina Luthera Kinga".
1
@Hosh Swego czasu lepszy niż Ronaldo i Leao. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Ekstraklasa traci świetnego zawodnika. Trochę słabsze ostatnie miesiące, ale nadal kawał grajka. @FcPortoFan1999
0
@Technik Niezła próba panie moderatorze. Usunął, ale to było imię i nazwisko.