Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Z jednej strony świetnie, że City przegrało. Z drugiej szkoda jednak, że PSG wygrało.
2
Chyba już Salzburg nie odrobi..
4
Rekin nie dość, że chwilę później dał doskonałą piłkę, to jeszcze w wolnej chwili zaprezentował postawę Realu w meczach z Barceloną w tym sezonie.
2
@Majkel34 Chyba jednak Salah.
25
@Roobo Niemiec naśmiewa się z demokratycznie wybranego Premiera Polski i są Polacy, którzy temu przyklaskują. Toż Piłsudski i Dmowski to tam w grobie wirują.
Rozumiem śmiać się we własnym, polskim gronie z naszych polityków, ale jeżeli robi tak polityk z zza granicy i ludzie się cieszą, że Polska jest ośmieszana... No cóż, takie czasy.
3
Ale co MEGALODON dał piłkę Raphinhi w ostatniej akcji...
0
Liga Mistrzów Negreiry
0
Corner taken quickly
8
Tu potrzeba Rekina. W tej wodzie poczuje krew.
0
No i znamy mocnego kandydata do nagrody Puskasa.
5
Podsumowanie tego meczu xDDDDDDDD
3
Dżamal postraszył gołębie na stadionie.
4
Strzał imienia Dembele z Liverpoolem.
3
Co ten Kounde tutaj zrobił.......................
0
Kontrowersyjna opinia, ale widziałem lepsze mecze w wykonaniu Szczęsnego.
0
Dzisiaj Pan Chorwat na mikrofonie.
9
No i trzeba zagłosować na Stanowskiego. Sorry Zandberg.
3
@Nazio_87 Ciekawe czy w 2 będzie można złapać Jana Ptaszka za ptaszka.
2
@Rastafarnianin Zandberga
3
@Kgorecki2500 Odbierzemy Alaskę, w głupi sposób przekazaną USA
Włodzia Putin jutro.
2
@MateS OK2BGAY feat. Tomboy - OK2BGAY (It's Ok To Be Gay)
1
@Lionel_Messi10 Może jeszcze Fatiego i Frenkiego chcą
5
@marcin62 Całą jedynkę płakałem, że nie można ten tego z Janem Ptaszkiem.
1
Kuleczki z Getafe na wyjeździe już podgrzane.
1
Chyba najlepsza akcja jaką widziałem na żywo. Szkoda, że bez bramki, ale cudo.
0
@BorzyKrzys Zabrać prawko na 3 miesiące i nałożyć 2 zakazy prowadzenia pojazdów.
28
City ma w tej chwili 44 gole strzelone w lidze. Dokonali tego w 22 meczach.
Ciekawostką jest, że nawet jeżeli do końca sezonu strzelaliby 4 bramki w każdym meczu, nadal mieliby mniej goli niż zarzutów na koncie (115).
8
@Piotii16 Coś w tym jest. U nas codziennie w nocy słońce jest zasłonięte, a u znajomego w Stanach jeszcze przez jakiś czas jest odsłonięte.
9
@messi33 Moim zdaniem większą głupotą jest kibicowanie Realowi Madryt.
0
Całe szczęście, że ten wybitny, piłkarski spektakl się już skończył.