3

Z jednej strony świetnie, że City przegrało. Z drugiej szkoda jednak, że PSG wygrało.

2

Chyba już Salzburg nie odrobi..

4

Rekin nie dość, że chwilę później dał doskonałą piłkę, to jeszcze w wolnej chwili zaprezentował postawę Realu w meczach z Barceloną w tym sezonie.


2

@Majkel34 Chyba jednak Salah.

25

@Roobo Niemiec naśmiewa się z demokratycznie wybranego Premiera Polski i są Polacy, którzy temu przyklaskują. Toż Piłsudski i Dmowski to tam w grobie wirują.

Rozumiem śmiać się we własnym, polskim gronie z naszych polityków, ale jeżeli robi tak polityk z zza granicy i ludzie się cieszą, że Polska jest ośmieszana... No cóż, takie czasy.

3

Ale co MEGALODON dał piłkę Raphinhi w ostatniej akcji...

0

Liga Mistrzów Negreiry

0

Corner taken quickly

8

Tu potrzeba Rekina. W tej wodzie poczuje krew.

0

No i znamy mocnego kandydata do nagrody Puskasa.

5

Podsumowanie tego meczu xDDDDDDDD

3

Dżamal postraszył gołębie na stadionie.

4

Strzał imienia Dembele z Liverpoolem.

3

Co ten Kounde tutaj zrobił.......................

0

Kontrowersyjna opinia, ale widziałem lepsze mecze w wykonaniu Szczęsnego.

0

Dzisiaj Pan Chorwat na mikrofonie.

9

No i trzeba zagłosować na Stanowskiego. Sorry Zandberg.

3

@Nazio_87 Ciekawe czy w 2 będzie można złapać Jana Ptaszka za ptaszka.

2

@Rastafarnianin Zandberga

3

@Kgorecki2500 Odbierzemy Alaskę, w głupi sposób przekazaną USA

Włodzia Putin jutro.

2

@MateS OK2BGAY feat. Tomboy - OK2BGAY (It's Ok To Be Gay)

1

@Lionel_Messi10 Może jeszcze Fatiego i Frenkiego chcą

5

@marcin62 Całą jedynkę płakałem, że nie można ten tego z Janem Ptaszkiem.

1

Kuleczki z Getafe na wyjeździe już podgrzane.

1

Chyba najlepsza akcja jaką widziałem na żywo. Szkoda, że bez bramki, ale cudo.


0

@BorzyKrzys Zabrać prawko na 3 miesiące i nałożyć 2 zakazy prowadzenia pojazdów.

28

City ma w tej chwili 44 gole strzelone w lidze. Dokonali tego w 22 meczach.

Ciekawostką jest, że nawet jeżeli do końca sezonu strzelaliby 4 bramki w każdym meczu, nadal mieliby mniej goli niż zarzutów na koncie (115).

8

@Piotii16 Coś w tym jest. U nas codziennie w nocy słońce jest zasłonięte, a u znajomego w Stanach jeszcze przez jakiś czas jest odsłonięte.

9

@messi33 Moim zdaniem większą głupotą jest kibicowanie Realowi Madryt.

0

Całe szczęście, że ten wybitny, piłkarski spektakl się już skończył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?