Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ToWinaSedziego Jeszcze z błędem ortograficznym.
1
@marcin62 Nie no, jeszcze roaming nie tak dawno temu załatwili.
https://digital-strategy.ec.europa.eu/pl/policies/roaming
0
@Aragorn33 Ruscy już mają flashbacki. Ciekawe ilu Simo Hayhow mają teraz w zanadrzu Finowie.
0
@damian16161212 Każdy przypadek powinien być indywidualnie rozpatrywany, a granica 15 lat jest ustalona w sumie idiotycznie. Moja narzeczona w wieku 24 lat nadal nie mogła kupić alkoholu bez dowodu, więc jestem w stanie zrozumieć, że 14/15/16 latka może wyglądać dużo dojrzalej jak na swój wiek.
7
@DonCarletto Moglibyśmy zarejestrować jego prawego buta.
12
@Criss18Barca Wyrejestrować to powinni Laportę.
0
@Herato Już raz Fatiego nie sprzedaliśmy za porządne pieniądze. Chociaż czy ci ludzie potrafią rozsądnie wydać te pieniądze to druga kwestia.
0
@MateS 001
Spoiler
Bo zawsze jest to ktoś z wewnątrz, kto nie może zginąć.
0
@Azi Najważniejsze, że w serialu był potężny trans, ex żołnierz.
3
@Pedri16Future Prawda. W ostatnich 6 meczach w lidze wygrali tylko z totalnymi bolcami. Fatalna forma United.
5
@reloaded American pie 2
2
@mekston Sławek Abramowicz też ostatnio ratuje Jagiellonię przed porażką, a nikt o nim nie pisze. Moim zdaniem Sławek top i główny kandydat do najlepszego bramkarza świata.
No i patrząc po statystykach to Emi wypada blado przy Wielkim Sławku.
https://www.365scores.com/pl/football/player/slawomir-abramowicz-104342
https://www.365scores.com/pl/football/player/emiliano-martinez-6787
8
@cchesterr43 Właśnie wróciłem z McDonald's. Pozdrawiam i życzę udanej środy.
5
@gumaz Po co wygrywaliśmy z Realem.
0
@Marian_Pazdzioch Zaraz po Marco "Złota Piłka" Asensio.
5
@Herato Żaden z nich nie grał w Jagiellonii Białystok.
2
@partymaker Czarnobyl był stworzony na podstawie uniwersum Związku Radzieckiego.
20
@Kgorecki2500 W końcu wymarzone PS5.
https://zapodaj.net/plik-bgutZAOF6J
0
@pt9 Panie, mamy równouprawnienie.
13
@Foro Jak od Amazona to Alexa. Siri jest od Apple.
1
@Michu94 Madryczok jeden
0
@Muszynianka Kupując przez internet masz 14 dni na zwrot przedmiotu bez podania przyczyny.
5
@Criss18Barca
- Za co siedzisz?
- Oglądałem tiktoka.
43
@Filipem A w życiu. Tfu na szejków.
0
El Tiburon poczuje krew i dzisiaj coś ukąsi.
1
Szczęsny by to wyjął z petem w łapie.
0
Ależ szybciutko się zemścił lobik Raphy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
I cyk słupki AfD w górę. Ciekawie gość to wymyślił.
2
@wyrek To, że jest walnięty to jest bezdyskusyjne. Nikt zdrowy umysłowo nie przeprowadza zamachu. Trzeba jednak przyznać, że dosłownie wybił argumenty każdej stronie.
Lewica nie powie już, że potrzebujemy legalnie przebywających imigrantów z dobrym wykształceniem, którzy nawet odeszli od islamu, bo właśnie taki idiota zabił ponad 10 osób.
Prawica za to ma problem, bo okazuje się, że zamachu dokonał gość nienawidzący muzułmanów i uważający ich za zagrożenie dla Europy. Sam zamach przeprowadził zabijając najpewniej głównie chrześcijan. Patrząc na wpisy na X nawołujące wręcz do ataku na muzułmanów - nabrał wszystkich.
Wychodzi, że rozegrał opinię publiczną. No i dał kolejny argument za całkowitym uniemożliwieniem imigracji.