Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kapitan hawk A City i PSG grają przeciwko sobie w następnej kolejce ;D
14
@VegetaPolska Rekin najlepiej czuje się w wodzie. Jak widać na lądzie tylko 20 minut może wytrzymać.
23
Dzisiaj to nie był Rekin, dzisiaj to był MEGALODON.
0
Rekin znowu atakuje - wszyscy zagryzieni w całych Niemczech
3
Atak rekina w Dortmundzie - nikt nie przeżył.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
27
@saviol54 @KamQiX Dzieci możesz zrobić wiele, ale tego samego meczu dwa razy na żywo nie obejrzysz.
25
@demsi1707 Gdzie wady tego pomysłu?
0
@Ptasior Giroud też mocny kandydat.
3
@Popitek12 A Jagiellonia Ligę Konferencji.
0
Pena, ten mecz, czuję.
2
@tbas Ja znam tylko tego naszego wychowanka - bramkarza Pepe Reyna z numerem 7.
12
@konrad1661 Na tym ogólnie polega handel, żeby kupić tanio i sprzedać drożej :D
16
@MesQueUnClub96 Nadal mniej dziwne niż to, że ktoś może lubić Real Madryt.
4
@karolszymek Niedobrze jak Niemiec podnosi rękę w ramach naturalnej reakcji.
0
@FcPortoFan1999 Pierwszą, drugą i trzecią bramkę straci w finale Ligi Konferencji w meczu z Jagiellonią.
9
@Kgorecki2500 Spokojnie, przyjdzie Pan Ambasador zza oceanu i powie, że nie ma takiego bicia. Chcemy sprzedać amerykański kapitał, gdy dostajemy dobrą ofertę, to sprzedajemy, a Polaki nie mają nic do gadania.
5
Maszyna Herr Flicka goli dzisiaj frajerów. Nie ma innej opcji.
3
Brest idzie po uszaty puchar.
1
@marcin62 Właśnie odkładałem powrot na Archolos do momentu wyjścia wersji 2.0, ale obawiam się, że dopiero doczekamy się aktualizacji w drugiej połowie 2025. No i jednak to, że Kroniki są darmowe, to zdecydowanie zbrodnia. Nawet symboliczne 20 zł fajnie było by przesłać ludziom za ich pracę.
63
@BulaKG W swoim życiu przeczytałem dwie książki... Jedna z nich to 'Ojciec Chrzestny'. Gdybyś ją przeczytał to wiedziałbyś, że pieniądze to nie wszystko, że nie zdradza się przyjaciół i nie dmucha ich żon, ale niestety ty zapchałeś sobie głowę jakimiś pierdołami o żabach i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych.
2
@Kgorecki2500 Pamiętam jak w bólach robiłem platynę na PS4 kupionej w 2013. To dopiero było wyzwanie.
1
@Kgorecki2500 Jak dodasz przyprawy i trochę podgotujesz to nawet dobry.
4
@Popitek12 Tylko La Bamba może zmienić moje poglądy.
1
Piast - Cracovia to kolejny mecz dla koneserów.
2
@tomek8756 Polak wstępujący do nazistowskiej organizacji zasługuje tylko na strzał po słowach "W imieniu Rzeczypospolitej Polskiej". Tyle wycierpieliśmy jako naród przez nazistów, że jedną z największych zdrad narodu jest trzymanie się z naziolami.
3
@MesQueUnClub96 π
8
Po co Real przegrywał w klasyku jak i tak nas zaraz wyprzedzi w tabeli.
0
To jak już musiał się łamać, to mógł przez bramką i asystą...
0
To sobie Wojtek nie pogra.