4

Szczęsny by to z petem w łapie obronił.

0

Ale dziwny stadion :o

6

@Wasacz_ Nie no, na czerwono to Aurorzy atakują drętwotą.

3

@Eto'o9 R10 W meczu z Jagiellonią. Pululu wykorzystał na 2:2.

2

@Gibbon_FCB Były czasy. że co roku ktoś umierał na boisku, a nie tylko zasłabł.

0

@Messi1000000 Pytanie retoryczne.

5

Guardiola pokazał ile razy Liverpool wygrał Ligę Mistrzów? Szacun za docenienie.

1

Ależ cieszy forma City. Oby tak dalej.

0

@Arden Papież się w grobie przewraca

1

Oczywisty karny.


Też dostałem przelew jak coś.

0

Jagiellonia okradziona z gola, więc nie pokazują stopklatki? Bo na to wygląda.

0

Pokażą tę linię spalonego czy kurna nie?

0

Jesus znowu włączył tryb zbawiciela.

13

Ale samograj zostawił Ten Hag. Czapki z głów.

1

@FcPortoFan1999 Abramowicza bym nie winił. Obrona znowu kryminał, szczególnie prawonożny Silva na LO, który lepiej czuje się jako ŚPO xD

Co ten Siemieniec tu ugotował, skoro nominalny LO z dużym potencjałem - Polak - siedzi na ławce.

1

@Criss18Barca Oby. Nie ma miejsca na patologię z niewypłacaniem pensji. Niech Lechia nurkuje nawet do 4 ligi.

0

Flick out, Siemieniec in.

2

Komentarz usunięty

1

Puszcza spuszcza Ślonska

6

Po co my zakładali Barcelonę 125 lat temu, żeby teraz przegrywać?

0

Ja pierdziele.....

0

Po co my gramy skoro nie strzelamy bramek?

1

Mecz dla koneserów.

3

Mecz Piasta z Lechem to kwintesencja Ekstraklasy. Wspaniały piłkarski spektakl.

18

@BorzyKrzys Mówisz, że Biedroń powinien odpowiadać za recydywę?

10

@Kgorecki2500 Komunizm komunizmem, niech sobie tam machają Che Gueverą czy sierpem i młotem, wisi mi to. Jednak polityczne oprawy wymierzone w Polskę jako kraj powinny skutkować taką karą, że się nie pozbierają. Szczególnie ta z meczu z Jagiellonią, gdy Polaków porównano do nazistów. A co zrobiła UEFA? Nałożyła śmieszną karę i umyła rączki.

25

Przecież Omonię to powinni dożywotnio wy**** ze struktur UEFA za takie rzeczy.

"Armia czerwona wyzwoliła Warszawę"



A tutaj oprawa z meczu z Jagiellonią, gdy te skur... zrobiły oprawę o tym, że ich dziadkowie gonili Polaków (w domyśle nazistów) aż pod Berlin...



0

Trudno, dobrze było. Na następny mecz Jagiellonia wyjdzie z obroną to będzie lepiej.

1

Hansen za słaby był na Widzew

2

Hannnnnnnnnnnsen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?