1

Z jednej strony, niestety, Legia zdobywa punkty, ale z drugiej strony, na szczęście, Śląsk ich nie zdobywa.

Trudne do kibicowania się wylosowało.

1

@Kapitan hawk Warto dodać, że z 30 letnim chłopem co ma dziecko z poprzedniego związku xD

2

@FcPortoFan1999 Pitero dobrze wskazał: "Myślę, że to odpowiedni moment na rozpoczęcie rozmowy czy na darmowych transferach i samych uzupełnieniach luk da się podwyższać poziom drużyny drugi rok z rzędu."

Taka prawda. Jagiellonii nie stać na kosmiczne transfery, ale jednak przydałoby się zrobić transfery gotówkowe, a nie zbierać same ochłapy za darmo lub z emerytury. Szczególnie, że szkółka juniorów nie produkuje nikogo konkretnego,

1

@PanMietek Wątpie, że przyjdzie wezwanie na podstawie nagrania z jakiejś kamery. Jeżeli nie było funkcjonariusza i nie zatrzymał cię na miejscu, to raczej mała szansa.

14

Na minus Olmo i Gundogan, bo w ogóle nie byli widoczni na boisku.

6

Gundogan kompletnie dzisiaj niewidoczny.

0

Co ten sardynka robi dzisiaj...

2

Cubrasi to jedno, ale dokąd jechał Balde xD

0

Mógł do Sardynki odegrać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Michalekek xDDDDDD

1

Messi to może czyścić Yamalowi buty.

2

@FcPortoFan1999 No, ale z drugiej strony weź i graj jak masz 40 stopni w cieniu. W Hiszpanii muszą iść na kompromis.

0

@fotohobby xDDD

12

Dlaczego Dominik Marczuk wybrał Salt Lake City zamiast pozostanie w Jagiellonii :D


3

@Barcaa12 Real w nazwie zobowiązuje.

26

Fajnie byłoby spróbować ściągnąć za rok tego Gundogana z City.

0

@Uukasz_93 No o Europie możemy pisać, ale gdzie do Ajaxu jak z Piastem nie można wygrać. I następnym razem niech lepiej nie olewają ligowych meczów, bo nie zagrają w Europie - warto zapisać z notatniku!

1

@Uukasz_93 Dopiero co Legia przegrywała z Piastem, remisowała z Puszczą Niepołomice czy dostawała 3 od Radomiaka. Śmieszne te argumenty xD

Może by wygrała, może by przegrała. Fakty są takie, że nie zasłużyła, żeby móc zagrać z nimi i tu jest pies pogrzebany.

3

@Uukasz_93 @FcPortoFan1999 No ale niestety. Legia/Raków/Lech mając największe budżety w lidze wolały grać zacięte mecze z Puszczami Niepołomice, ŁKSami, Ruchami i Wartami Poznań, przez co nie uzbierały wystarczająco punktów aby zagrać zacięty mecz z Bodo czy Ajaxem.

0

@Luciano99 To niech jeszcze w lidze nauczą się grać, żeby do tej Europy wejść.

2

@FcPortoFan1999 Pogoni to nawet nie wymieniam, bo trochę wstyd ich dobijać za ten finał.

A co do meczu... No cóż, widziałem gorsze ekipy w Białymstoku :D

1

Widzi się taki wpierdziel jaki zebrały Jaga i Wisła, a potem człowiek myśli jak beznadziejna musi być Legia, Lech czy Raków, które nie potrafiły wygrać ani Pucharu Polski ani Mistrzostwa :D

2

@Kgorecki2500 Czemu malujesz takie brzydkie napisy?

1

Czemu to nie jest karny? Przecież takie błędy powinny być piętnowane xD

2

@NeroTFP1 To przeprowadź się na Podlasie. Ja podczas jednego przejazdu Carską Drogą potrafię wypatrzeć 5-6 podobnych osobników.

1

@NeroTFP1 Najpierw przekręć Ślizgonów na Puchar Domów, później przez całą sagę faworyzuj Gryfonów i pozwalaj im na więcej, a później zdziw się, że większość Ślizgonów woli trzymać stronę Voldiego xD

0

Kiedyś Barcelonę oglądało się, bo grała ciekawie na boisku. Teraz nadal jest ciekawe, ale w kwestii zarządzania klubem.

6

Chciałem napisać jakiś żart o Realu, ale sam końcowy wynik meczu z Mallorcą jest już wystarczająco śmieszny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?