Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
57
@Witekk10 Vinicius Junior
A teraz dawać herby.
8
@wpwelement To na tej stronie jest coś innego niż La Bamba? xD
7
@GadulkiGembulki_FCB Wstawił zdjęcie Di Canio - tego samego Di Canio, który narzekał na postawę Leao w ostatnim meczu.
0
@shinthps Nie no ogólnie się zgadzam. No po prostu dla mnie RPG to jest właśnie wcielanie się w jakąś postać i odgrywanie fabuły, w której wybory gracza mają odzwierciedlenie w czasie. Dlatego w sumie nigdzie nie narzekam na rozwój postaci, a bardziej nurzącą fabułę tj. symulator jeżdżenia koniem.
Tak jak wskazuje wikipedia:
Gra fabularna (czasami pisana jako gra fabularna lub w skrócie RPG) to gra, w której gracze wcielają się w role postaci w fikcyjnej scenerii. Gracze biorą odpowiedzialność za odgrywanie tych ról w ramach narracji, albo poprzez dosłowne działanie, albo poprzez proces ustrukturyzowanego podejmowania decyzji dotyczących rozwoju postaci. Działania podejmowane w wielu grach kończą się sukcesem lub porażką zgodnie z formalnym systemem zasad i wytycznych.
https://en.wikipedia.org/wiki/Role-playing_game
0
@MesQueUnClub_87 @marcin62 Oczywiście, że można rozwijać postać i ulepszać jej ekwipunek. To, że ma mniej rozbudowany sposób jej rozwijania nie oznacza, że go w ogóle nie ma. Dlaczego w takim razie są talizmany, które wpływają na umiejętności postaci? Dlaczego grubszy Artur wytrzymuje więcej a chudszy mniej się męczy? Dlaczego można ulepszać ekwipunek i używać różnej amunicji? Tak samo im częściej korzystasz z sokolego oka, tym dłużej i bardziej efektywniej można z niego korzystać.
Dla mnie to jak najbardziej jest element wskazujący na RPG. Może mylnie twierdzę, no ale nadal jest to rozbudowywanie charakteru, którym odgrywamy rolę w świecie.
0
@VegetaPolska Czyli w RDR2 nie ma otwartego świata, znajdziek porozrzucanych na mapie w skrzynkach, dzięki którym ulepszasz postać i ekwipunek?Albo misji pobocznych czy zdarzeń losowych? Kurczę a ja biegałem i szukałem tego, aby mi stamina u konia się szybciej odnawiała.
0
@marcin62 Okej, w ogóle nie jest to gra fabularna w której gracz steruje postacią. Wiedźmin 3 też pewnie nie jest grą RPG. Tak samo KCD czy Cyberpunk.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Komputerowa_gra_fabularna
0
@bartekvisca Dla mnie nużąca i wręcz męcząca. Wśród RPG wyżej stawiam zdecydowanie Wiedźmina, Cyberpunka i KCD
1
@Kgorecki2500 @misterio To polecam jeszcze wejść w ukryte odpowiedzi
4
@RoberDzik Nie, bo La Ligę i tak wygramy, a po co Realowi oddawać LM.
16
@MesQueUnClub96 Kiedyś to tym wieku człowiek odpalał cygaro po dobrym seksie.
9
Tak mi się przypomniało w związku z dyskusją co kogo obraża.
0
@KamQiX Murzyn piszemy wielką literą!
1
@Coutinho007 Żeby powróciło DNA Barcy potrzeba było trenera bez DNA Barcy.
1
@BulaKG Pszyrka na ósmą, chyba ich powaliło...
22
@Encore No trzeba przyznać, że ma niezłe uderzenie i potrafi wyprowadzać szybkie ciosy.
A w piłkę też dobrze gra.
7
@adi7adi8 W Barcelonie nie byłbym tego taki pewien.
0
@bartas97 Ale co to ma do rzeczy? xD Napisałeś, że nie mógł dać kartki a oczywistym jest, że mógł dać kartkę.
28
@Kgorecki2500 Przykuc Valverde
4
@bartas97 Oczywiście, że mógłby dać w tej sytuacji kartkę xD
Najpierw podyktował karny, później w monitorku widzi, że nur i daje żółtko.
0
@Rhoo No właśnie mniej więcej do tego nawiązuje, że kiedyś Brazylijczycy wkręciliby w ziemię bramkarza w takiej sytuacji, a teraz Vini woli wbiec i paść. No przepaść...
5
Prawda jest taka, że to jest taka śmieszna generacja piłkarzy. Kiedyś by po prostu obiegli bramkarza i wpakowali do pustej, a teraz chłop woli wbiec i szukać kontaktu, zamiast wykorzystać setkę.
3
Ostatnio tak beznadziejny Real oglądałem w meczu z Las Palmas.
0
Jak to nie jest ręką xDDD
3
Miec żółtą na koncie i coś takiego odwalić xD
1
@OBSERWATOR2021 Mogłeś napisać na początku patrioci i Konfederacja i PiS, to bym nie musiał czytać do końca.
0
Ale Alvarez to był teraz inteligentny inaczej.
0
Piękna akcja i szybko poszło
0
@FcPortoFan1999 Skład Betisu będzie zwycięski. Mam nadzieję, że pomogłem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika